بانک مرکزی اروپا می گوید آن را ‘آماده’ به عمل در میان coronavirus عدم قطعیت

بانک مرکزی اروپا (ECB) تبدیل شده است آخرین به اشاره در سیاست های پولی اقدام در تلاش برای کاهش پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس.

“ما هوشیار باشند و از نزدیک خواهد شد نظارت بر تمام داده های ورودی. ما رو به جلو هدایت هدایت گرایش ما سیاست پولی” بانک مرکزی اروپا, معاون رئیس جمهور, لوئیس د Guindos گفت: در یک سخنرانی در لندن در روز دوشنبه.

“در هر صورت حاکم بر شورا آمادگی خود را برای تنظیم تمام ابزار آن به عنوان مناسب به اطمینان حاصل شود که تورم و حرکت به سمت آن هدف در یک شیوه ای پایدار.”

این بیانیه می آید پس از یک سری از نظرات از بانک مرکزی کارفرمایان در سراسر جهان نشان می دهد که هماهنگ جهانی پولی در پاسخ به اپیدمی یک احتمال است.

بازارهای سهام در سراسر اقتصادهای بزرگ در حال آمدن خود بدترین هفته از ضرر و زیان پس از بحران مالی به عنوان ترس از رکود اقتصادی جهانی شد شدت با گسترش سریع این ویروس در خارج از چین است.

پکن در حال حاضر قطع آن معیار نرخ وام در یک پیشنهاد برای آب و هوا طوفان با بانک خلق چین کاهش یک سال وام نخست رای از 4.15% به 4.05% و آن پنج سال رای از 4.8 درصد به رقم 4.75%.

ایالات متحده فدرال رزرو رئیس جروم پاول با صدور بیانیه ای در روز جمعه تکرار کرد که در حالی که “اصول اقتصاد ایالات متحده باقی می ماند قوی” coronavirus شمار “در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی است.”

“ما با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد” پاول اضافه شده است.

بازار در حال حاضر قیمت گذاری در 50 اساس نقطه کاهش نرخ بهره در بازار آزاد فدرال ریزرو کمیته مارس جلسه و در مجموع 100 واحد در کاهش تا پایان سال 2020 است.

جاری 1.5 درصد به 1.75% در محدوده برگزار شد پس از پایان 2019 زیر سه متوالی کاهش در سراسر سال است.

بانک مرکزی ژاپن فرماندار هاروهیکو کورودا در روز دوشنبه گفت: بانک مرکزی خواهد “در تلاش برای ایجاد ثبات در بازار و ارائه نقدینگی کافی از طریق عملیات بازار و خرید دارایی.”

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire همچنین قول داد در روز دوشنبه که G7 (گروه هفت) عمده اقتصاد را “اقدام هماهنگ” به حد اقتصادی خرید اینترنتی از وقوع با G7 وزرای مجموعه به بحث در مورد پاسخ تلاش های این هفته است.

خروجی بانک مرکزی انگلیس مارک کارنی گفت: آسمان, اخبار روز جمعه که بریتانیا باید آماده سازی خود را برای رشد اقتصادی کاهش و هشدار داد که زنجیره تامین شد “گرفتن یک کمی تنگ است.”

این اخبار در داستان است. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>