لندن – فوریه 27: خروجی بانک مرکزی انگلیس مارک کارنی (R) COP26 امور مالی مشاور نخست وزیر, مذاکرات با رئیس جمهور از بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد به عنوان آنها شرکت در یک رویداد به راه اندازی سرمایه گذاری خصوصی در دستور کار برای سال 2020 سازمان ملل متحد در کنفرانس تغییرات اقلیمی (COP26) در شهرداری را در 27 فوریه سال 2020 در لندن, انگلستان.

WPA, استخر

بانک مرکزی اروپا (ECB) و بانک مرکزی انگلستان در حال انتظار برای اعلام اقدامات محرک اقتصادی در روزهای آینده پس از فدرال رزرو تعجب بازارهای جهانی با کاهش نرخ.

رئیس فدرال جروم پاول اعلام کرد اضطراری کاهش نرخ سهشنبه برای مقابله با ادامه شیوع کروناویروس و تاثیر اقتصادی آن. این ویروس که در چین آغاز شده و در اواخر ماه دسامبر به گسترش در سراسر جهان denting صادرات و کاهش مسافرت هوایی.

“بانک مرکزی اروپا خواهد شد مسلما سعی کنید به دخالت” فلوریان Hense اروپایی اقتصاددان در Berenberg بانک گفت.

آمار منتشر شده در روز شنبه نشان داد نرخ تورم منطقۀ یورو طی سه ماه اخیر در ماه فوریه با توجه به آمار ، این بسیار مهم است نقطه داده برای بانک مرکزی اروپا که دستور اولیه است که در واکنش به تغییرات قیمت.

بانک مرکزی اروپا کاهش و ارزان تر وام ؟

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا است که با توجه به دیدار هفته آینده, اما برخی از تحلیلگران رد نکرده اند زودتر تصمیم گیری در فرانکفورت به عنوان پاول را روز سه شنبه در ایالات متحده است.

برخی از ناظران بازار انتظار دارند که کاهش نرخ 10 واحد در منطقه یورو و تغییرات به وام دهی بانک. با این حال بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور نیز اعلام اقدامات اضافی.

“بانک مرکزی اروپا می تواند با معرفی یک مرکز ویژه هدف قرار دادن شرکتهای کوچک و متوسط (شرکت های کوچک و متوسط) ضربه از بحران با شل تر شرایط و ضوابط نسبت به دیگر باز-بازار عملیات” Frederik Ducrozet ارشد اقتصاد در Pictet مدیریت ثروت گفت: در یک ایمیل سه شنبه.

بانک مرکزی اروپا نرخ سپرده — که بهره است که بانک مرکزی را فراهم می کند به موسسات مالی که واریز نقدی در بانک مرکزی اروپا — می ایستد در -0.5%. منفی رای دادن به معنای خار بانک ها به وام پول به جای پارک آن را در بانک مرکزی است. این بانک نیز ارائه فرم های دیگر از محرک به منطقه یورو از طریق یک باز bond-خرید برنامه و ارزان تر کمک های مالی برای بانک های اروپایی است.

به بلانت در مقطع فعلی یک واکسن قطعا کمک خواهد کرد بیش از دیگر نرخ را کاهش دهد.

کارستن Brzeski

اقتصاددان ارشد در ING آلمان

لاگارد در بیانیه ای گفت که روز شنبه “coronavirus شیوع سریع در حال توسعه وضعیت که ایجاد خطر برای چشم انداز اقتصادی و عملکرد بازارهای مالی است.”

لاگارد همچنین گفت که بانک مرکزی این است که “نظارت” وضعیت که در آن می ایستد آماده “را مناسب و هدفمند اقدامات است.”

“اواخر بیانیه بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور ارائه شده که قوی ترین سیگنال به تاریخ است که بانک مرکزی در مورد تغییر موضع و سهولت سیاست های پولی بیشتر به عنوان پاسخ به این ویروس شیوع” Ducrozet از Pictet مدیریت ثروت نیز گفت.

رویترز با استناد به سه منبع آشنا با بحث و گفتگو, گزارش روز شنبه که بانک به دنبال تعدادی از گزینه های و که هیچ فوری طرح اقدام لازم داده کارهای مقدماتی.

بانک انگلستان در اورژانس برش ؟

بانک مرکزی انگلیس (BOE) نیز با توجه به دیدار بعد از این ماه اما تحلیلگران در نومورا پیش بینی اضطراری کاهش نرخ این هفته است.

“از این رو ما تنظیم به نظر ما به … اضطراری 25bp (بر اساس نقطه) کاهش نرخ این هفته اجازه می دهد بانک زمان به تدوین و فرموله کردن یک طرح برای بیشتر هدف تسهیل در پایان ماه” دو Nomura اقتصاددانان گفت: روز سه شنبه در واکنش به فدرال ریزرو اعلام.

خروجی فرماندار بانک مرکزی انگلیس مارک کارنی گفت: coronavirus می تواند تولید یک “بزرگ” اما موقت ضربه به اقتصاد است. او همچنین گفت: قبلا که این ویروس در حال حاضر denting گردشگری و تولید در انگلستان

“بانک مرکزی انگلستان نشستن نیست در قلب Covid-19 بحران اما این یکی از معدود بانک های مرکزی به سمت چپ قابل توجهی در سیاست فضا” اقتصاددانان در Citik گفت: در یک یادداشت سه شنبه.

“نیز وجود دارد برخی از دلایل به این باور است که بانک مرکزی انگلیس خواهد صبر کنید کمی طولانی تر می شود و کمی کمتر تهاجمی نسبت به همکاران خود در سراسر تالاب” آنها گفت: مشخص است که یک فرماندار جدید این است که با توجه به بیش از قبل و بعد نشست و انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا است که هنوز درگیر برخی از عدم اطمینان اقتصادی.

با این وجود بسیاری از تحلیلگران در قیمت گذاری در یک 25-اساس نقطه برش به نرخ در برخی از نقطه در این ماه.

Kallum Pickering, انگلستان اقتصاددان در Berenberg بانک نیز گفت: بانک مرکزی می تواند سیگنال جدید خرید اوراق قرضه برنامه اگر خطرات اقتصادی افزایش بیشتر است.

بانک های مرکزی ممکن است در انظار اما برخی از اقتصاددانان مشکوک هستند که تصمیمات آنها می تواند تاثیر قابل توجهی — پس از یک دهه آسان سیاست های پولی.

“Coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد در نظر ما تماس بگیرید برای سال مالی به جای سیاست پولی” کارستن Brzeski, اقتصاددان ارشد در ING آلمان گفت: در یک یادداشت سه شنبه.

او اضافه کرد که “بسیار کمی وجود دارد که بانک مرکزی اروپا می تواند انجام دهد علاوه بر آرام کردن بازارهای مالی است. به بلانت در مقطع فعلی یک واکسن قطعا کمک خواهد کرد بیش از دیگر نرخ را کاهش دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im