ما تنظیم کننده اجازه خواهد داد که داروی آزمایشی remdesivir می شود و به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام این خبر در کنار غذا و دارو کمیسر Stephen هان که گفت: مواد مخدر در دسترس خواهد بود برای بیماران دریافت کننده درمان در بیمارستان برای COVID-19.

Remdesivir یک داروی ضد ویروسی است که در اصل برای مقابله با ابولا.

دولت حمایت مطالعه نشان داد که remdesivir کوتاه شدن زمان بهبودی با 31 درصد – حدود چهار روز به طور میانگین برای بیماران در بیمارستان با ویروس.

مطالعه 1,063 بيماران بزرگترین remdesivir که متعلق به Gilead Sciences.

آن را در بر داشت که کسانی که با توجه به مواد مخدر قادر به ترک بیمارستان در 11 روز به طور متوسط در مقایسه با 15 روز برای گروه کنترل است.

آن است که هنوز روشن نیست که آیا remdesivir جلوگیری COVID-19 مرگ و میر, اما از آن است که برای اولین بار مواد مخدر را نشان می دهد وعده در مبارزه با COVID-19 که به کشته شدن بیش از 235,000 مردم در سراسر جهان است.

بیشتر از Covid-19

Remdesivir شده مجاز توسط سازمان غذا و دارو تحت اورژانس قدرت.

به طور معمول “شواهد قابل توجهی” – معمولا در قالب مطالعات بیشتر – مورد نیاز خواهد بود برای اثبات این دارو ایمنی و اثربخشی.

اما با توجه به همه گیر FDA فقط نیاز به یک دارو ساز ثابت کند که این دارو را سنگین تر بودن از مزایای بالقوه خطرات آن.

آن را هنوز هم نیاز به تایید کامل اما FDA می توانید این را اگر Gilead Sciences یا محققان دیگر ارائه شواهد بیشتری از remdesivir ایمنی و اثربخشی.

این دارو که داده شده است به صورت داخل وریدی در بیمارستان شده است تست شده بر روی افراد مبتلا به فرم خفیف تر از ویروس.

کتی بورگس یک وکیل متخصص در FDA مسائل گفت: “این یک مرحله بسیار ابتدایی بنابراین شما نمی خواهد انتظار می رود به هر نوع تایید کامل در این نقطه است.

“اما بدیهی است که آنها می خواهند برای دریافت این به بيماران به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

خبر می آید به عنوان آقای ترامپ گفت که او امیدوار است برای کمتر از 100,000 ما مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بیش از 60,000 70,000 او در مورد صحبت کرده بود در روز دوشنبه.

Gilead
مارس: Gilead – مواد مخدر محاکمه ‘شروع به نشان می دهد برخی از نتایج’

Gilead Sciences اجرایی دانیل o’day به نام حرکت اولین گام مهم و گفت: این شرکت اهدا شد 1.5 میلیون ویال از این دارو.

در اواخر مارس FDA مجاز مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکینبرای اورژانس پس از استفاده از Mr تهمت بارها و بارها تبلیغ آن به عنوان یک درمان.

اما مطالعات نشان داده اند آن را به کار می کنند و برخی از آنها حتی نشان داده شده است قابل نگرانی های ایمنی.

در مارس تنظیم کننده هشدار پزشکان در برابر تجویز آن را کنار گذاشته و از در بیمارستان و یا برای تحقیق و با توجه به خطر از کسانی که عوارض جانبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de