غذا خوردن, تخفیف, تمبر قطع و پاداش برای شرکت – Sunak عمل به kickstart اقتصاد

انگلیسی ها غذا خوردن را دریافت کنید با تخفیف مواد غذایی, خانه, خریداران خواهد پرداخت کمتر تمبر و شرکت ها دریافت پاداش برای حفظ کارگران تحت ریاست را قصد دارد به kickstart اقتصاد انگلیس است.

در تابستان اقتصادی به روز رسانی مجلس عوام, Rishi Sunak هشدار داده که بریتانیا با آن مواجه است “عمیق چالش های اقتصادی” به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران است.

Meals are served on the street at Di Maggio's outdoor restaurant area in Glasgow city centre
تصویر: انگلیسی ها دریافت تخفیف در غذا خوردن تحت صدراعظم برنامه های

صدراعظم اعتراف انگلیسی ها نگران از دست دادن شغل خود و افزایش بیکاری با اقتصاد انگلیس با داشتن منقبض 25% فقط در دو ماه – به همان میزان این رشد در قبل از 18 سال است.

اما آقای Sunak پارلمان گفت: “ما فقط رفتن به قبول این. مردم باید بدانند که ما همه ما می توانیم به همه این فرصت را از خوب و امن کار می کنند.

“مردم باید بدانند که اگر چه سختی در پیش روست هیچ کس را بدون امید.”

او قول داد که به نوبه خود ملی انگلستان بازیابی “به میلیون ها نفر از داستان های شخصی تجدید” او به عنوان پرده برداری £30bn بسته از اقدامات.

این خدمات عبارتند از:

بیشتر از Covid-19

  • یک 1000 پوند جایزه برای هر کارگر است که شرکت ها را از پشت کردند و استخدام از طریق به ژانویه سال آینده;
  • یک “kickstart طرح” به طور مستقیم پرداخت شرکت به ایجاد شغل برای 16 تا 24 ساله;
  • پول نقد برای کسب و کار به هنرجویان و کارآموزان;
  • هشت ماه به طور موقت قطع تمبر با هیچ هزینه ای در معاملات املاک زیر £500,000;
  • یک کاهش در مالیات بر ارزش افزوده در مواد غذایی, مسکن و جاذبه ها از 20% به 5% تا 12 ماه ژانویه ،
  • یک “خوردن برای کمک به” تخفیف تا 10 پوند در هر سر به بریتانیا بازگشت به رستوران ها و کافه ها و بارها;

پس از اعلام آنچه او لقب “یک طرح برای شغل” آقای Sunak گفت: Commons: “ما نمی خواهد در تعریف این بحران اما پاسخ ما به آن است.

“این یک انتخاب بدون ابهام به این لحظه با معنی برای کشور ما در راه است که فراتر از نا امیدی و از دست دادن ماه های اخیر ،

“این طرح به نوبه خود ما ملی بازیابی به میلیون ها نفر از داستان های شخصی تجدید.”

A Savills property estate agent sign is displayed outside a home in south London 21/9/2016
تصویر: خریداران خانه دیده می شود تمبر قطع تا ماه مارس سال آینده

در اطلاعیه فوری قطع به تمبر خواهد شد که تا 31 مارس سال آینده آقای Sunak نشان داد او بلند کردن اجسام آستانه در پرداخت حق تمبر از, در حال حاضر معاملات املاک بالا £125,000 به معاملات بالا £500,000.

او گفت: نمایندگان مجلس: “متوسط تمبر لایحه را £4,500. و تقریبا نه نفر از 10 نفر خرید اصلی در این سال پرداخت خواهد شد بدون تمبر در همه.”

Chancellor Rishi Sunak presents his economic stimulus plan to the House of Commons.
صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد یک شغل احتباس جایزه’ از 1000 پوند در هر کارمند به منظور تشویق کارفرمایان به نگه داشتن کارکنان است.

و گفت که او آماده است تا به “عمل می کنند با برنامه ریزی برای شغل” آقای Sunak همچنین اعلام کرد که شرکت ها پرداخت 1000 پوند برای هر یک از کارکنان آنها را به بازگشت از دولت شغل احتباس طرح است که پشتیبانی از بیش از نه میلیون نفر از کارگران.

او گفت: این طرح می تواند هزینه حدود £9bn اگر هر furloughed کارمند حفظ شده بود توسط خود شرکت گفتن شرکت کارفرمایان: “اگر شما ایستاده توسط خود کارگران ما شما ایستاده است.”

اعلام جایزه طرح صدراعظم گفت: “اگر شما یک کارفرما هستید و شما را به کسی که furloughed – و به طور مداوم آنها را استخدام از طریق ژانویه – ما شما پرداخت 1000 پوند جایزه برای هر کارمند.

“آن را حیاتی مردم نیست فقط بازگشت به خاطر آن – آنها نیاز به انجام کار مناسب و معقول.

“بنابراین برای کسب و کار برای دریافت جایزه کارمند باید پرداخت حداقل £520 به طور متوسط در هر ماه از ماه نوامبر تا پایان ماه ژانویه – معادل کاهش درآمد محدودیت در بیمه ملی.”

در آنچه شرح داده شده است به عنوان یک “مینی بودجه” صدراعظم همچنین ارائه برنامه برای دریافت, میخانه ها, رستوران ها, کافه ها و B و کارشناسی “شلوغ دوباره”.

برای شش ماه آینده از 15 جولای تا 12 ژانویه آقای Sunak قطع خواهد شد مالیات بر ارزش افزوده از 20 درصد به 5 درصد در غذا از رستوران ها و کافه ها و بارها اقامت در هتل ها, B&Bs, کمپینگ و کاروان نشسته و جاذبه های مانند سینما و پارک و باغ وحش.

صدراعظم نیز مورد ستایش قرار داد یک “خلاق” طرح را به هر کس در این کشور یک “خوردن برای کمک به” تخفیف در ماه اوت است.

“وعده های غذایی خورده شده در هر شرکت کسب و کار دوشنبه تا جمعه خواهد بود 50 ٪ off تا حداکثر تخفیف از 10 پوند در هر سر برای همه, از جمله کودکان,” او گفت:.

آقای Sunak گفت: نمایندگان مجلس که چنین طرح “هرگز سعی در انگلستان قبل از”.

داشتن هشدار داد که افراد جوان خواهد بود “سخت ترین ضربه” توسط COVID-19 بحران صدراعظم تایید کرد برنامه ای برای £2bn “Kickstart طرح”.

شرکت پرداخت خواهد شد توسط خزانه به استخدام افراد با سن 16-24 25 ساعت کار در هفته به مدت شش ماه.

صدراعظم را کارفرمایان پرداخت کل هزینه از حداقل دستمزد برای کسانی که آنها را به مشاغل موقت به زیر طرح است که به مردم در روز جهانی اعتبار کمک یک “کار مربی”.

خزانه انتظار هر فرد جوان شاغل به هزینه آنها را در اطراف £6,000-£7,000 به پرداخت این حقوق است که در حال حاضر £4.55 برای کسانی که زیر 18, £6.45 برای کسانی که سن 18-20 و £8.20 برای کسانی که سن 21-24.

برای شش ماه آینده دولت را نیز پرداخت کارفرمایان برای ایجاد دوره های کارآموزی با یک پرداخت جدید £2 ، 000 در هر شاگرد و £1,500 جایزه برای کسب و کار به استخدام کارآموزان سن 25 و بیش از.

علاوه بر این شرکت پرداخت خواهد شد £1.000 را در کارآموزان جدید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>