EasyJet زمینه تمام پروازها با توجه به کروناویروس

EasyJet دارای پایه کل آن در ناوگان هوایی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در بیانیه ای به بورس لندن در روز دوشنبه no-frills حامل آن گفت: تکمیل نهایی آن نجات پرواز در روز یکشنبه شد و در حال حاضر در مورد به جای آن از کابین خدمه در دو ماه مرخصی.

شرکت هواپیمایی گفت: “به عنوان یک نتیجه از بی سابقه سفر از محدودیت های اعمال شده توسط دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر و اجرای ملی مستندات در سراسر بسیاری از کشورهای اروپایی easyJet
تا به امروز به طور کامل مبتنی بر آن کل ناوگان هواپیماهای.

Ashley Jay, easyJet cabin crew member who will help medics at Nightingale hospital
کابین خدمه حمایت از پزشکان در زمان بسیار مهم’

“در طول روزهای اخیر easyJet شده است کمک به بازگرداندن مشتریان داشتن عمل بیش از 650 نجات پروازها به تاریخ بازگشت به خانه بیش از 45 ، 000 مشتریان.

“گذشته از این نجات پروازهای اداره می شد یکشنبه, مارس 29. ما همچنان به همکاری با نهادهای دولتی به کار اضافی نجات پرواز به عنوان درخواست.

“در این مرحله وجود دارد می تواند بدون اطمینان از تاریخ برای راه اندازی مجدد پروازهای تجاری. ما به طور مداوم ارزیابی وضعیت بر اساس مقررات و تقاضا و به روز رسانی خواهد شد بازار زمانی که ما یک نمایش است.”

پرواز شماره افتاده اند به قطره ای در سطح جهان به عنوان بین المللی مسافرت هوایی در پاسخ به سقوط در تقاضا و محدودیت در حرکت – باعث درخواست دولت پشتیبانی به امنیت این صنعت چشم انداز آینده.

بیشتر از Covid-19

دولت بریتانیا رد یک بسته حمایتی اما وعده داده شده به کار با فرد هواپیمایی باید از آنها به دنبال کمک.

اسکاتلندی منطقه ای شرکت هواپیمایی Loganair است که نشان می دهد که فقط انجام خواهد داد.

EasyJet تصمیم به معنی آن است که پارک شده خود 344 هواپیما اما ساخته شده است که هواپیماهای موجود برای حمایت اضافی کار باید از دولت درخواست کمک کند.

این شرکت دیده می شود ارزش سهام آن شیرجه تقریبا 60 ٪ در سال به تاریخ در حالی که اخبار آسمان نازل شده در روز یکشنبه که موسس آن آقا Stelios حاجی-Ioannou شد و تهدید به دنبال حذف بسیاری از آن اعضای هیئت مدیره مگر اینکه آن را لغو £4.5 میلیارد دلار هواپیما سفارش

preview image
دولت اعلام مرخصی سالانه تغییرات

EasyJet روز دوشنبه گفت که این تصمیم به زمین آن هواپیما “حذف هزینه قابل توجهی” — اضافه کردن که در گروه “حفظ قوی ترازنامه”.

شرکت هواپیمایی گفت: آن کار کرده بود “مشترک” با متحد اتحادیه برای رسیدن به معامله بیش از کابین خدمه.

آرایش و موثر از چهارشنبه را ببینید کارکنان پرداخت 80 ٪ از دستمزد به طور متوسط از طریق دولت کار
احتباس طرح برای دو ماه.

EasyJet و ویرجین آتلانتیک کابین خدمه در واکنش به کاهش تقاضا در هفته های اخیر توسط داوطلب برای کمک به بیمه خدمات درمانی در بلبل زمینه بيمارستان ساخته شده است.

این بدان معنی است که آنها به طور بالقوه از 13000 نفر بین آنها موجود است.

سهام تقریبا 6 درصد پایین در اوایل روز دوشنبه معاملات.

مدیر اجرایی Johan Lundgren گفت: “من بسیار افتخار از این راه است که در آن مردم در سراسر easyJet داده اند بهترین مطلق خود را در یک زمان به چالش کشیدن از جمله بسیاری از خدمه که داوطلب شده اند به کار نجات پروازها را به مشتریان خود خانه.

“ما در حال کار خستگی ناپذیر برای اطمینان حاصل شود که easyJet همچنان موقعیت خوبی برای غلبه بر چالش های کروناویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>