شرق آسیا چشم انداز ‘بسیار خوب’ نسبت به دیگر مناطق ناودان coronavirus جی پی مورگان می گوید

پزشکی کارگر آماده به بررسی درجه حرارت از یک عکاس خبری خبرگزاری فرانسه قبل از COVID-19 coronavirus آزمون در ووهان در چین مرکزی هوبئی استان در 16 آوریل سال 2020 است.

هکتور RETAMAL | خبرگزاری گتی ایماژ

شرق آسیا می تواند انجام دهد بهتر از دیگر نقاط جهان به این بیماری همه گیر کوروناویروس برگ بسیاری از اقتصادهای بزرگ تقریبا یخ زده با توجه به دیوید کلی, رئیس جهانی استراتژیست در جی پی مورگان دارایی باقيمانده است.

“من فکر می کنم چشم انداز کلی برای شرق آسیا بسیار خوب نسبت به دیگر مناطق جهان … در شرایط اقتصادی و احتمالا در بازار شرایط در نیمه دوم سال 2020” کلی گفت CNBC “Squawk Box” در روز پنج شنبه.

جهانی فعالیت های اقتصادی کاهش یافت که مقامات اجرای گسترده اجتماعی فاصله اقدامات و مستندات برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. اما کلی گفت: مکان هایی مانند کره جنوبی و تایوان و هنگ کنگ شانس بهتری از “فرار از Covid-19 نسبت به اروپا و آمریکا می کند.”

استراتژیست همچنین گفت: چین که در آن ویروس بود که اولین گزارش در اواخر سال گذشته است که به احتمال زیاد به نگه داشتن بازگشایی اقتصاد آن آن را به عنوان طول می کشد یک رویکرد متفاوت از غرب است.

“ممکن است که در حالی که آمریکا و کشورهای غربی خواهد خجالتی و دور از دستیابی به برخی از مرتب کردن بر اساس از گله ایمنی و منتظر یک واکسن می تواند باشد که چین ممکن است سرباز با بازگشایی اقتصاد حتی اگر وجود دارد برخی از افزایش در مورد بار و آنها را مرتب کردن بر اساس از مبارزه به تلاش و تعدیل پایین که رشد اما نه کنار گذاشتن این بازگشایی اقتصاد” کلی گفت.

سرمایه گذاران شده است از نزدیک به تماشای داده ها از چین به دنبال بینش در قدر از بیماری اقتصادی تاثیر است. کشور است به گزارش اول خود را در سه ماهه تولید ناخالص داخلی در روز جمعه.

تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار می رود تولید ناخالص داخلی چین به کاهش یافته است 6.5% از سال گذشته افت شدید از 6 درصد رشد ثبت شده در سه ماهه چهارم سال 2019. که همچنین می تواند اولین کاهش فصلی از سال 1992 زمانی که چین شروع گزارش تولید ناخالص داخلی با توجه به انتخاب.

‘بسیار خشن جاده’ پیش رو برای ما

کلی نیز گفت که او انتظار دارد بزرگ “رها” در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی ایالات متحده که دیدم سنبله در coronavirus موارد و خاموش شدن ناگهانی شروع در ماه مارس است.

“من فکر می کنم در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی در حال حاضر خواهد شد منفی در ایالات متحده, اما در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی می تواند 20 تا 25 درصد در نرخ سالانه” کلی گفت. “بزرگ کاهش است.”

در حالی که روزانه موارد جدید در آمریکا ثابت با توجه به یک “فوق العاده الگوی اجتماعی فاصله,” استراتژیست بود با احتیاط در مورد بلند کردن اقدامات پیشگیری به زودی.

“اگر شما بازگشایی این کشور به بازگشت به جایی که در آن بود قبل از اینکه این ویروس را خاموش و دوباره,” او گفت:. “این هنوز میخوام یک جاده ناهموار برای ایالات متحده تا زمانی که وجود دارد یک واکسن امیدوارم در نیمه اول سال 2021.”

کلی پیش بینی اقتصاد ایالات متحده است که به احتمال زیاد برای دیدن U شکل رکود “بزرگ سقوط یک غرفه های بزرگ و سپس یک افزایش بزرگ در 2021.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>