در اوایل نتایج آزمایش به صورت بالقوه coronavirus درمان انتظار می رود در 3 هفته که می گوید

پرستار کائو شان تهیه دارو برای بیماران در Jinyintan بیمارستان تعیین شده برای COVID-19 بيمار در ووهان در مرکز چین هوبئی یکشنبه, فوریه. 16, 2020.

برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

نتایج اولیه از دو کارآزمایی بالینی آزمایش درمان های بالقوه برای COVID-19 coronavirus انتظار می رود در سه هفته سازمان بهداشت جهانی روز پنجشنبه گفت.

یک آزمایش ترکیبی از داروهای HIV لوپیناویر و ریتوناویر در حالی که دیگر تست ایالات متحده مبتنی بر زیست فناوری علوم جلعاد’ ضد ویروسی Remdesivir که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: روز پنج شنبه در یک کنفرانس خبری در سازمان مرکزی.

“حتی اگر مردم آلوده داشتن نتایج بهتر و صرفه جویی در زندگی خود واقعا کلیدی” Tedros گفت.

وجود دارد در حال حاضر ثابت شده هیچ درمانی برای این ویروس جدید که به کشته شدن حداقل 2,130 مردم و sicked بیش از 75,700 در سراسر جهان, دکتر جانت دیاز سرب به صورت بالینی مورد مدیریت در این است که بهداشت و درمان اضطراری برنامه روز پنجشنبه گفت.

برخی از دانشمندان ادعا کرده است که ضد مالاریا, داروی کلروکين می تواند یک درمان بالقوه برای ویروس جدید, اما در حال حاضر وجود دارد این است که “هیچ مدرکی” که آن موثر است دیاز به خبرنگاران گفت:.

مقامات محلی در چین شده اند با استفاده از جلعاد را Remdesivir که مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان یک درمان ممکن است در طول شیوع بیماری ابولا به مبارزه با عفونت. برخی از مقامات نیز با استفاده از داروی ضد ویروسی Kaletra ترکیبی از لوپیناویر و ریتوناویر در یک دلسوز اساس.

در این میان دانشمندان نیز کار به سرعت به تولید یک واکسن نامزد به آماده شود برای انسان آزمایش های بالینی.

آمریکا مقامات وزارت بهداشت در حال پیگیری سریع کار بر روی یک coronavirus واکسن امید به شروع مراحل اولیه دادگاه در ظرف دو ماه و نیم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: در اوایل این ماه.

دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: Feb. 13 وجود دارد که می تواند اطلاعات جدید ممکن است واکسن نامزدها در “هفته است.”

امیدوار به دریافت واکسن به بازار هستند اما پزشکان می خواهند انتظارات به پایین برای چگونه به سرعت آن را می تواند رخ دهد. در حال توسعه و تست و بررسی هر بالقوه واکسن طولانی و پیچیده و گران تلاش است که می تواند ماه ها یا حتی سال جهانی کارشناسان بهداشت می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>