در جهانی همه گیر است و زمان اشتباه به نقد و بررسی که بودجه شهروند جهانی مدیر عامل شرکت می گوید

سازمان “یک دنیای: با هم در خانه” بی سابقه ای ستاره نکردم جهانی پخش برای حمایت از این که پاسخ به کروناویروس همه گیر شده CNBC گفت که آن را یک “ایده عاقلانه” برای جلوگیری از بودجه آژانس بهداشت عمومی.

هیو ایوانز است که از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت شهروند جهانی بین المللی سازمان حمایت همکاری با لیدی گاگا سازمان ملل متحد و سازمان بهداشت جهانی در زمین شکستن مجازی کنسرت.

صحبت در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم اخیر برای جلوگیری از آمریکا کمک های مالی از این که در حالی که آن را بررسی پاسخ آن به Covid-19 ایوانز CNBC گفت که در حال حاضر زمان مناسب.

“من فکر می کنم آن را یک ایده عاقلانه به توقف کمک های مالی به چه کسی ؟ هیچ نمی دانم. من فکر می کنم که کسانی که نیاز به پشتیبانی ما در حال حاضر بیشتر از همیشه چرا که آنها در حال کار برای ارائه خط مقدم سلامت جامعه کارگران با زندگی صرفه جویی در تجهیزات حفاظت فردی مانند دستکش و مانند ماسک صورت مانند لباس به طوری که آنها نمی, قرارداد, ویروس,” او گفت:.

“در حال حاضر من معتقدم که وجود دارد یک زمان و یک محل به بررسی آنچه اتفاق افتاده است. اما در حال حاضر وقت آن است برای رهبری برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.”

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده به حالت تعلیق کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در حالی که بررسی های آژانس پاسخ به این ویروس. وی افزود که آژانس اشتباهات که “باعث مرگ بسیار.” که در پاسخ گفت: این حرکت مناسب نخواهد بود در جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

‘جهانی’

شهروند جهانی را پخش برگزار خواهد شد شنبه با اجرای برنامه از برخی از بزرگترین نامها در جهانی صنعت سرگرمی از جمله Andrea Bocelli, Billie Eilish, Coldplay, کریس مارتین, John Legend, Lang Lang, استیوی واندر, سلین دیون, جنیفر لوپز و تیلور سویفت. هدف از این رویداد به جشن و پشتیبانی جهان خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران.

ایوانز گفت: این ایده برای اولین بار از زمانی آغاز شد که سازمان ملل متحد با نزدیک شدن به شهروند جهانی به درخواست هنرمندان به گام در پاسخ به کوروناویروس. لیدی گاگا شد متصدی این رویداد است.

“او رسیده به سر پل مک کارتنی که رسیده به هنرمندان مانند التون جان, Eddie Vedder از پرل جم, Pharrell, Lizzo آلیشا کیز و لیست در می رود و قدرتمند گزینش که او ارائه کرده است واقعا به ارمغان آورد جهان با هم” ایوانز گفت.

“اما من فکر می کنم آنچه هم اتفاق افتاده است که آن را به ارمغان آورد کسب و کار با هم چرا که او تشکیل یک بخش خصوصی ائتلاف تماس چند روز پیش و در وجود دارد که مدیران بسیاری از شرکت های فورچون 500 و همه آنها پله تا به عنوان بخشی از این تلاش,” او اضافه شده است.

مجازی تجربه جدید خواهد بود هنجار’

این مخاطبان در سراسر جهان را نمی خواهد خواست برای اهدای پول است. بیش از 35 میلیون دلار در حال حاضر مطرح شده از شرکت های بخش خصوصی و خیر است. “این است که یک telethon. ما می دانستیم که در زمانی که مردم از دست دادن شغل و از دست دادن عزیزان با توجه به Covid-19 در حال حاضر است زمان برای درخواست از عموم مردم برای پول است. در حال حاضر زمان برای نشان دادن لحظه ای از همبستگی جهانی” او گفت:.

اوانز معتقد است مجازی تجربه مانند این خواهد شد که اثر دائمی در راه مصرف کنندگان تعامل با موسیقی اما او هنوز هم معتقد است که هیچ چیز را جایگزین “قدرت زندگی می کنند.”

“من فکر می کنم قطعا تا زمانی که یک واکسن است که در بر داشت و قطعا تا زمانی که تست پرکار است و سپس بله مجازی تجربه جدید خواهد بود هنجار یا طبیعی جدید برای آینده قابل پیش بینی. من هنوز هم باور نمی کنم آن را جایگزین موسیقی زنده. من فکر می کنم لحظه ای که زنده موسیقی است دوباره مردم می خواهید که تجربه آن احساس زنده بودن و با هنرمندان و بودن با دوستان و خانواده” ایوانز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>