Durbin تکذیب کنگره نجات هواپیمایی سهامداران با 50 میلیارد دلار کمک مالی

دوم-رتبه بندی دموکرات سنا روز پنج شنبه را تکذیب کرد که کنگره نجات هواپیمایی سهامداران با عبور از 50 میلیارد دلار در صنعت یونان هفته گذشته است.

نمایندگان مجلس با تصویب مالیات دهندگان کمک های اولیه به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد بزرگترین اورژانس هزینه های طرح در تاریخ ایالات متحده طراحی شده است به منظور محدود کردن اقتصادی تخریب از coronavirus بیماری همه گیر. خطوط هوایی تجاری باید شاهد یک کاهش چشمگیر در مشتریان به عنوان شیوع proliferates.

فشرده در یک مصاحبه با CNBC در مورد اینکه آیا مقامات منتخب قرار داده و نگرانی های هواپیمایی سهامداران بیش از کسب و کارهای کوچک دیابت, دیک دوربین از ایالت ایلینوی گفت: شرکت سهامداران را درمان ترجیحی. این اقلیت سنا شلاق که دولت به ایالات هواپیمایی ستاد گفت: “نگران کارگران خلبانان و خدمه پرواز مردم در هزینه های تعمیر و نگهداری.”

“ما متصل بسیاری از رشته ها در نظر چگونه این پول را برای رفتن به سر برد و چگونه این هواپیمایی در حال رفتن به انجام کسب و کار خود را پس از ما دیدن پایان دادن به این” Durbin گفت: “Squawk Box.”

“به می گویند که ما در حال نجات سهامداران — شما می دانید این قیمت سهام در حال ضرب و شتم و من فکر نمی کنم که هیچ نجات که از طریق آمده برای این سهامداران در عین حال” او ادامه داد.

به 2 تریلیون دلار بسته محرک ایجاد 500 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به شدت مضطرب کسب و کار. در این صندوق 50 میلیارد دلار در کمک های اختصاص داده شده برای حمل مسافر نیمه مستقیم پرداخت و نیمی دیگر در وام و تضمین می کند.

سناتور دیک دوربین (D-IL) در حال سخنرانی در کنفرانس خبری پس از هر دو حزب در سنا رای در جنگ قدرت قطعنامه بر علیه ایران در کنگره در فوریه 13 سال 2020 در واشنگتن, DC.

سارا Silbiger | گتی ایماژ

این قانون تصریح می کند که شرکت ها مجبور به استفاده از کمک های مالی به طور انحصاری برای کارمند حقوق دستمزد و مزایای. آنها همچنین باید به طور موقت متوقف سهام buybacks و پرداخت سود سهام به دریافت کمک.

این قانون مجموعه کنار 8 میلیارد دلار برای محموله حامل نیمی مستقیم پرداخت و نیمی دیگر در وام. آن را نیز فراهم می کند 1 میلیارد دلار به 3 میلیارد دلار برای هزینه های سلامت از هواپیمایی قرارداد خدمات مواد غذایی.

اما ساختار وام به شرکت هواپیمایی حامل هنوز مشخص نشده است و شرکت های هواپیمایی را تا روز جمعه به ارسال پیشنهادات خود را به وزارت خزانه داری. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و دیگران در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها گفت: آنها می خواهند دولت را به پول کردن هر گونه کمک به شرکت های هواپیمایی که می تواند از طریق سهام عدالت.

اعضای Durbin حزب را مورد سوال حکمت هواپیمایی کمک. آنها نگران این لایحه را بیش از حد به افزایش تلاش شرکتهای اما نه به اندازه کافی برای کمک به آمریکایی ها تقلا برای پوشش صورتحساب پس از از دست دادن شغل خود.

هواپیمایی سهام گرفته اند یک دقیقه طول coronavirus بحران است. سهام صنعت تیتان ایالات دلتا و آمریکا بود فرو 58% 49 درصد و 43 درصد در ماه گذشته جلوتر از روز شنبه بازار سهام باز.

در حالی که شرکت های سهام صعود در روزهای منتهی به عبور از امداد لایحه آنها دم کردن دوباره در معاملات اوایل این هفته.

قانونگذاران باید شروع به نگاه به آینده به یکی دیگر از coronavirus پاسخ لایحه پس از بسته محرک قطعه سوم از اورژانس قانون تصویب شده در این بیماری همه گیر. COVID-19 نفر در ایالات متحده در صدر 200,000 و حدود 10 میلیون نفر ثبت جدید مدعیان در دو هفته گذشته به عنوان کسب و کار در سراسر کشور شاتر.

Durbin صراحت نام برای یک لایحه جدید پنج شنبه, حتی به عنوان رهبران جمهوری خواه در مجلس می گویند که آنها می خواهید به صبر کنید تا ببینید که چگونه موثر آخرین نجات بیل است.

“من آماده برای رای دادن به دوره. هیچ ifs ands یا buts در مورد آن,” او گفت:.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>