DuPont رمپ تا ایمنی تولید کت و شلوار به عنوان coronavirus باعث کمبود در چین

هزاران DuPont کارکنان در حال کار در سراسر ساعت برای افزایش تولید لباس های محافظ که در تقاضای بالا هستند با اولین پاسخ دهندگان و پزشکی کارگران در بالا تاثیر مناطق مانند ووهان چین.

محافظ مناسب استفاده می شود توسط متخصصان بهداشت و درمان در این بیماری به کاهش خطر ابتلا به عفونت. گزارش ها از چین نشان می دهد کارگران در حال اجرا پایین در وسایل ایمنی از جمله لباس و ماسک.

این COVID-19 coronavirus کشته شدن حداقل 2,249 مردم و بیمار بیش از 76,700 در سراسر جهان است. اکثر موارد و مرگ و میر در چین است. مقامات وجود دارد نگاه کرده اند برای جلوگیری از گسترش بیماری بسیار مسری توسط بسته شدن مدارس و کسب و کار برای هفته ها. اما برای سلامت کارگران در خط مقدم دنده محافظ بسیار مهم است.

در DuPont بزرگترین مرکز تولید در ریچموند, ویرجینیا, CNBC کردم داخل نگاه کنید که چگونه این شرکت ایجاد تغییرات به عملیات خود به جای افزایش در تقاضا.

“این واقعا شدید برای ما ساخت تا تولید را تشکیل می دهند و بسیاری از محصولات برای coronavirus به طور خاص گفت:” استفانی Bernheisel محصول مهندس در DuPont.

از لباس محافظ DuPont می سازد, محبوب ترین سفید Tyvek کت و شلوار است که هزینه های هر نقطه بین $5 تا 15 دلار. کت و شلوار نازک و محافظت بدن از بسیاری از مایعات را پوشش دست و پا و یا صورت. اما آن را نیز باعث می شود سنگین Hazmat مناسب است که عمل به عنوان یک پوسته در اطراف تمام بدن و اغلب فرسوده با یک مخزن اکسیژن. کسانی مناسب می تواند هزینه در بسیاری از موارد بیش از $1,000.

در 500 هکتار کارخانه در ریچموند حرارت و فشار اعمال شده به پلی اتیلن, پارچه, پس از آن است پهن و نورد. پارچه و سپس فرستاده شده به یکی از نه امکانات تولید در سراسر جهان که در آن نهایی کت و شلوار ساخته شده است.

هزاران Dupont کارکنان در حال کار در سراسر ساعت برای افزایش تولید محافظ پوشاک مناسب است که در تقاضای بالا هستند با اولین پاسخ دهندگان و پزشکی کارگران در بالا تاثیر مناطق مانند ووهان چین.

پاتریک منینگ | CNBC

به عنوان دوپانت را کارخانه های چینی بازگشت به ظرفیت کامل این شرکت اجرایی گفت: آن را به طور فزاینده ای با تکیه بر عملیات در ویتنام است.

“ویتنام زیادی تولید پایه برای ما تولید در چین امروز است که تا حد زیادی برای داخلی چین نیاز دارید. بنابراین ما ramped که تا در داخل چین و همچنین در ویتنام گفت:” دیوید Domnisch دوپانت حفاظت شخصی کسب و کار جهانی مدیر.

DuPont گفت: پس از شیوع ابولا شرکت گسترش آن در زنجیره تامین عملیات اجازه می دهد تا شرکت برای باقی می ماند زیرک و نیازهای مشتری در طول زمان نیاز است.

“هر زمان وجود دارد شیوع مانند این ما سعی می کنیم برای یادگیری از آن. پس از 2015 شیوع ابولا ما به شدت سرمایه گذاری در ارائه اضافی چابکی به ما عرضه زنجیره ای” گفت: Domnisch.

متوسط DuPont باعث می شود 200 میلیون محافظ پوشاک در سال است. اما در این سال شکل دادن به چیزی جز متوسط است.

سرمایه RBC گفت: هر گونه افزایش در تولید کت و شلوار می تواند معنی دار به درآمد اما اختلال DuPont دیده است در چین می تواند جبران آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>