دبی عظیم پورت اپراتور DP جهان است delisting و بازگشت به مالکیت خصوصی

یک دستگاه جرثقیل دروازه ای می ایستد در DP World Ltd. ترمینال در بندر ونکوور در ونکوور, بریتیش کلمبیا, کانادا در چهار شنبه, سپتامبر. 19, 2018.

داریل Dyck | بلومبرگ | گتی ایماژ

دخول دو دانه ئی جهان یکی از بزرگترین پورت اپراتور است delisting از Nasdaq دبی و بازگشت به طور کامل مالکیت خصوصی این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد.

امارات متحده عربی متعلق به پورت کرگدن شرکت مادر بندر و منطقه آزاد جهان ارائه کرده است برای خرید 19.55 درصد از DP World سهام معامله شده در Nasdaq دبی برای $16.75 سهم به نمایندگی از 29 درصد حق بیمه در بسته شدن آن قیمت 13 دلار در هر سهم در روز یکشنبه بیانیه ای گفت:.

پس از اعلام شرکت بورس افزایش یافت 10 ٪ به $14.30 در صبح تجاری در خاورمیانه است.

این شرکت گفت که این حرکت را قادر می سازد DP جهان به “تمرکز بر آن متوسط تا دراز مدت استراتژی تبدیل از یک جهانی پورت اپراتور به یک زیرساخت-led end-to-end تدارکات ارائه دهنده.” مدیران شرکت توضیح داده شده این شرکت در مکان تجاری که در نهایت بیش از حد مدیون به کوتاه مدت می گرداند.

پس از اتمام معامله آن خواهد بود 100% متعلق به بندر و منطقه آزاد جهان است.

توسعه می تواند خبر بد برای Nasdaq دبی برای آنها سخت شده است یک قرعه کشی بزرگ برای سرمایه گذاران معاملات عموم لیست سهام. دبی-بر اساس ارز را ارائه نمی دهید هنگامی که تماس با CNBC. دخول دو دانه ئی جهان تا به حال ارزش بازار حدود 10 میلیارد دلار که از صبح روز دوشنبه در حالی که کل ارز به ارزش بیش از $130 میلیارد.

“DP World هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند که معایب حفظ یک لیست عمومی سنگین تر بودن از مزایای” Yuvraj Narayan, گروه ارشد مالی, استراتژی کسب و کار و افسر از آوارگان جهان در بیانیه ای گفت: دوشنبه.

“Delisting از Nasdaq دبی در بهترین منافع شرکت را قادر می سازد آن را برای اجرای آن متوسط تا دراز مدت استراتژی … در مقابل بازارهای عمومی به طور معمول برگزاری یک کوتاه مدت مشاهده. به عنوان یک نتیجه از این شکاف DP World استراتژی است نه به طور کامل قدردانی بازارهای سهام و به تبع آن منعکس است در این شرکت قیمت سهم عملکرد.”

دخول دو دانه ئی, جهان, گروه, رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سلطان احمد بن Sulayem توصیف بنادر و صنعت لجستیک به عنوان در میان عمده انتقال با پایه مشتری تحت تحکیم و “ادغام عمودی از چندین رقبا است.”

“بازگشت به مالکیت خصوصی را رایگان DP World از مطالبات عمومی بازار برای کوتاه مدت بازده که ناسازگار با این صنعت بزرگ و فعال این شرکت به تمرکز بر روی اجرای اواسط ما به استراتژی دراز مدت” او گفت:.

دخول دو دانه ئی جهان به اجرا در 48 دریایی پایانه ها و 13 پورت تحولات در بیش از 30 کشور.

سهام DP World در اوج خود در اواخر ماه ژانویه 2018 در $26.99 در هر سهم کاهش یافته است حدود 52 درصد از آن به عنوان جمعه بازار در امارات متحده عربی. درآمد این شرکت در سال 2018 شد 5.6 میلیارد دلار در یک نزدیک به 20 درصد افزایش در سال گذشته با توجه به آخرین فیلم های موجود برای گزارش مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>