داروسازان شروع خواهد شد coronavirus واکسن تولید تا پایان تابستان تهمت مقامات بهداشتی می گویند

در این مه 4 سال 2020 عکس های ارائه شده توسط دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی بیمار برای اولین بار ثبت نام Pfizer و در COVID-19 coronavirus واکسن کارآزمایی بالینی در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی در بالتیمور دریافت تزریق.

دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی | AP

آمریکا مقامات بهداشت و داروسازان انتظار برای شروع تولید بالقوه coronavirus دوز واکسن تا پایان تابستان, یک مقام ارشد دولت رسمی روز دوشنبه گفت:.

ایالات متحده با هدف ارائه 300 میلیون دوز واکسن برای Covid-19 اوایل 2021. فرآیند تولید است که در حال حاضر در جریان است حتی اگر آنها مطمئن نیستند که واکسن اگر هر کار ارشد تهمت مقامات دولت به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه. او گفت: آنها در حال حاضر خرید تجهیزات تامین امنیت سایت تولید و در برخی موارد دستیابی به مواد خام است.

“دقیقا زمانی که واکسن مواد را در تولید و ساخت ؟ آن را احتمالا چهار تا شش هفته دور” این مقام گفت. “اما ما خواهد بود به طور فعال ساخت تا پایان تابستان.”

به دلیل همه گیر آمریکایی, مقامات بهداشت و محققان بوده است شتاب توسعه واکسن نامزدها با سرمایه گذاری در چندین مرحله از تحقیقات حتی اگر انجام این کار می تواند برای هیچ اگر واکسن به پایان می رسد تا هنوز موثر بودن یا بی خطر است.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>