Dropbox سهام پرش بر درآمد ضرب و شتم

Dropbox سهام افزایش یافت تا آنجا که 16 درصد در گسترش تجارت در روز پنج شنبه پس از شرکت در گزارش بهتر از حد انتظار سه ماهه چهارم نتایج. سهام بیش از $21 قیمت که در آن به فروش سهام در عرضه اولیه عمومی آن در سال 2018 است. آن را بسته بودند بالاتر از $21 ماه سپتامبر بود.

در اینجا این است که چگونه این شرکت انجام:

  • درآمد: 16 سنت در هر سهم تنظیم شده و در مقابل 14 سنت در هر سهم به عنوان انتظار می رود توسط تحلیلگران نظرسنجی توسط Refinitiv.
  • درآمد: $446 میلیون دلار در مقابل دلار 443 میلیون دلار به عنوان انتظار می رود توسط تحلیلگران نظرسنجی توسط Refinitiv.

درآمد رشد حدود 19 ٪ در سه ماهه به پایان رسید که در تاریخ 31 دسامبر این شرکت در بیانیه ای گفت تقریبا در حال رشد در همان سرعت به عنوان در سه ماهه سوم.

Dropbox به گزارش 14.3 میلیون پرداخت کاربران در سه ماهه چهارم از 14 میلیون کاربر در سه ماهه قبلی و بالاتر از 14.2 میلیون انتظار می رود در میان تحلیلگران بررسی FactSet. متوسط درآمد به ازای هر کاربر پرداخت بالغ بر $125 دلار 123.15 یک ربع زودتر و بیشتر از FactSet اجماع برآورد $123.81.

معوق درآمد در پایان سه ماهه چهارم شد $554.2 میلیون دلار به زیر $555.6 میلیون FactSet اجماع برآورد.

در سه ماهه چهارم Dropbox اعلام کرد که خروج از آن رئیس مشتری افسر Yamini Rangan که از پیوست HubSpot.

“استفاده از برنامه روند را بدتر از ما اوت شروع با محبوبیت رو به کاهش ~20% در Q4 و در برنامه خرید rev. کرم به طور قابل توجهی” برنشتاین تحلیلگران زین Chrane و میشل Isaacs که معادل فروش امتیاز در Dropbox سهام نوشت: در یک توجه داشته باشید توزیع به مشتریان در چهار شنبه. “DAUs [روزانه کاربر فعال] در حال کاهش در سرعت سریع تر از در سال های اخیر quartersMAU [کاربر فعال ماهانه] رشد است نیز بدتر, با MAUs کاهش ~20 ٪ y/y در Q4.”

از مؤسسین و مدیر عامل درو هیوستون پیوست هیئت Facebook در اوایل این ماه.

Dropbox هدف این است که به سود پایان سال هوستون گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران در روز پنج شنبه.

با توجه به راهنمایی Dropbox است و پیش بینی $452 میلیون دلار به 454 میلیون دلار در سه ماهه اول درآمد. وسط محدوده $453 میلیون دلار بالاتر از $448.4 میلیون اجماع در میان تحلیلگران نظرسنجی توسط Refinitiv.

برای سال 2020 Dropbox خواستار درآمد حاصل از $1.89 میلیارد دلار 1.905 میلیارد دلار یا $1.898 میلیارد در وسط آن محدوده. که فقط کمی کمتر از $1.90 میلیارد Refinitiv اجماع. این شرکت را می بیند 475 میلیون دلار به $485 میلیون در رایگان جریان وجوه نقد برای سال, بالاتر از FactSet اجماع $436 میلیون.

Dropbox انتظار به تولید بیش از 1 میلیارد دلار در رایگان جریان وجوه نقد توسط 2024, امور مالی رئیس آجی Vashee گفت: در تماس است.

سهام بودند تا 13 درصد پس از کنفرانس تماس بگیرید.

Dropbox مدیره مجاز است تا به 600 میلیون دلار سهم buybacks.

سهام این شرکت تا 4 درصد از آغاز سال 2020 است.

تماشا کنید: فروشندگان کوتاه هدف را در Dropbox پیش از آن در سه ماهه چهارم سود گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>