رانندگان برای دریافت 25 پوند از بیمه گر به عنوان مدعی سقوط در طول مستند

شرکت بیمه دریاسالار است توزیع £25 هر یک به میلیون ها خودرو و ون مشتریان بیمه به عنوان مدعی سقوط در طول مستند – قرار دادن فشار بر رقبا را به دنبال کت و شلوار.

این بازپرداخت در مجموع £110 هستند به پرداخت در پایان ماه مه و رفتن به هر یک از 4.4 میلیون وسیله نقلیه سیاست های تحت پوشش در 20 آوریل است.

دریاسالار گفت این است که قادر به دادن پول نقد به مشتریان به عنوان وجود دارد کمتر رانندگان در جاده ها پس از محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 تحمیل شده بود.

این شرکت همچنین متعهد £بیشتر 80m نسبت به کاهش قیمت ها برای پوشش منعکس کننده کاهش در ادعا و همچنین طرح بیشتر.

که شامل waiving کامپیوتر ادعا می کنند بیش از حد هزینه های بیمه خدمات درمانی و یا خدمات اضطراری کارگران است.

£190m کل متعهد شده بود که معادل یک سوم از آن 2019 سود.

بر خلاف برخی دیگر از شرکت های بیمه دریاسالار دهکدهای نه اوراق, سود سهام, در صورت coronavirus بحران است.

بیشتر از Covid-19

preview image
غربی-Super-Mare گردشگری است که آمار مصرف

کریستینا Nestares مدیر اجرایی بیمه انگلستان در دریاسالار گفت: “این بی سابقه است زمانی که مردم در سراسر کشور در حال رانندگی به طور قابل توجهی کمتر از قبل از این مستند و ما انتظار داریم که این منجر به کاهش در تعداد ادعا می کند که ما در حال دیدن.

“ما می خواهیم به پول ما استفاده می شود به پرداخت این ادعا به مشتریان وفادار ما در این زمان دشوار است.

“ما همچنین در حال حاضر منعکس شده و این تغییر در رفتار رانندگی در قیمت گذاری ما برای مشتریان و ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

گروه مصرف کننده کدام ؟ به نام برای شرکت های بیمه دیگر به دنبال کت و شلوار.

گرت شاو سر از پول در آن?, گفت: “دریاسالار تصمیم به ارائه بازپرداخت جزئی به تمام آن و ون policyholders قطعا مورد استقبال مشتریان تجربه پیش بینی نشده فشار بر منابع مالی خود را.

“شرکت هایی که عمل نسبتا در حال حاضر ممکن است که آنها پاداش در آینده و ما را تشویق سایر خودرو شرکت های بیمه به دنبال دریاسالار منجر شود.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

انجمن از بریتانیا بیمه (آبی) گفت: این صنعت بود که “به عنوان انعطاف پذیر به عنوان امکان پذیر است” با جلد رایگان برای کارگران مشاغل کلیدی که نیاز به شروع به استفاده از اتومبیل های خود را به رفت و آمد و پوشش در حال گسترش برای کسانی که با استفاده از وسایل نقلیه خود را در هنگام کار به عنوان بیمه خدمات درمانی داوطلبان.

آن اضافه شده است که شرکت های بیمه با آن مواجه شد “ادامه فشار هزینه ناشی از افزایش صورتحساب تعمیر و بالاتر سرقت ادعای پرداخت”.

آبی گفت: “قیمت گذاری تصمیم گیری خواهد شد یک موضوع برای فرد شرکت.

“اما در یک بازار رقابتی هر گونه کاهش در فشار هزینه در طول دوره از سال 2020 به وضوح می تواند به نفع مصرف کنندگان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>