رانده شده به فقر’: تحویل سواران در انگلیس در حال تلاش به عنوان takeout سفارشات شاقول

جک تیلور/گتی ایماژ

تحویل مواد غذایی سواران در حال مبارزه به اندازه کافی پول برای زندگی کردن به دلیل کمبود سفارشات ساخته شده در برنامه بارگذاری می خورد و Deliveroo.

سواران در سراسر انگلستان CNBC گفت که تقاضا برای takeouts کرد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“آن را نمی بزرگ, گفت:” آلیس 29 ساله دانشجو که ارائه می شود برای بارگذاری می خورد در ادینبورگ. اسکاتلند. آلیس که نمیخواستند به او ارائه نام خانوادگی وارد شد بر روی بارگذاری می خورد و 6 ساعت و 45 دقیقه روز دوشنبه. او ساخته شده یک کل بزرگ از £4.00 ($4.92).

هفته گذشته او ساخته شده £76.31 شود. و هفته قبل £86.67. او در حال حاضر نگران است که او را نمی خواهید به قادر به پرداخت هزینه برای مدرک کارشناسی ارشد خود را.

“برای دریافت سفارشات شما باید در خارج از مکان های که باز هستند که کاملا یک درخواست با توجه به تعداد کم در آینده از طریق” گفت: آلیس. “من قطعا دیده می شود همکاران تلاش ذهنی فقط در خارج از انتظار و انتظار.”

بارگذاری می خورد و Deliveroo می گویند که آنها در حال انجام همه آنها می توانند برای کمک به سواران از طریق همه گیر با سواران درآمد بیش از حداقل دستمزد ملی به طور متوسط. این نرم افزار همچنین توصیه سواران از بهترین زمان برای کسب درآمد بیشتر موثر است.

“سواران در قلب همه چیز ما و ما سخت در حال کار برای حمایت از آنها در طول این زمان دشوار” یک Deliveroo سخنگو گفت CNBC.

“ما بسیار افتخار از نقش حیاتی آنها در حال بازی آنها به عنوان کمک به مردم دریافت مواد غذایی آنها نیاز دارید و می خواهید. ما با آنها در هر مرحله از راه است.”

Deliveroo دادن سواران رایگان ضد عفونی کننده دست و صورت, ماسک, اما آنها نیاز به بیشتر از آن. سواران می گویند که آنها در حال مبارزه برای ایجاد هر نقطه در نزدیکی ملی حداقل دستمزد و ابدا چه آنها به طور معمول انجام دهد.

علامت Aldridge, یک 46 ساله بارگذاری می خورد پیک در هادرزفیلد در شمال انگلستان گفت: هیچ جا باز است پس هیچ سفارشات. “من می خواهم به طور معمول در حدود 500 پوند در هفته است.” “در حال حاضر نیست. وجود دارد هنوز هم بچه ها رفتن بیرون اما آنها در حال ساخت حدود £2 £3 ساعت است. این بی معنی است.”

هانا ویلیامز 24 ساله در Teeside گفت: تحویل مواد غذایی کار است که اساسا “غیر موجود” در حال حاضر. “من موفق به دریافت 2.5 ساعت با (تحویل شرکت) استوارت در این هفته با حداقل تضمین £8 ساعت” او گفت:. “بنابراین من ساخته شده در حدود 20 پوند از استوارت در این هفته. درآمد من استفاده می شود به میان £200 و 400 پوند در هفته است.”

مستقل اتحادیه کارگران بریتانیا (IWGB) CNBC گفت که تقریبا هر سوار دیده است تقاضا پس از نازل شدن این مستند آغاز شد و در انگلستان در ماه مارس است.

“مواد غذایی تحویل پیک کار برای Deliveroo حال بارگذاری می خورد فقط خوردن و استوارت که در حال حاضر رو به فقر دستمزد قبل از همه گیر در حال حاضر در حال هدایت به فقر به عنوان تقاضا به طور کامل خشک شده در سراسر انگلستان گفت:” IWGB پیک و تدارکات شعبه صندلی الکس مارشال.

“پیک پرداخت می شود در هر تحویل و پس از بسیاری از رستوران ها باید بسته خود را درب سواران نیست درآمد. سواران بسیاری به ما می گوید که آنها در حال ساخت کمتر از یک پوند در ساعت و در حال وارد شده به مقدار دوازده ساعت در روز است. این یکی از عوامل اصلی بحران اجتماعی است که در آن نرخ بیکاری. شرکت ها و دولت نیاز به عمل در حال حاضر به اطمینان حاصل شود که این کارگران داده می شود حقوق اساسی و پرداخت حداقل دستمزد زندگی می کنند.”

در مارس 27, فایننشال تایمز گزارش داد که انگلیس takeout سفارشات به شدت کاهش یافت و در طول هفته گذشته در مارس ناشناس با استناد به منابع صنعت.

برخی از رستوران ها نیز آغاز شده ممنوعیت تحویل سواران از استفاده از توالت خود را به عنوان آنها نگاه به کاهش میزان افرادی که در داخل و خارج.

“قادر به استفاده از توالت است هر دو به سلامت و مراقبت از موضوع نیز به عنوان یکی از کرامت گفت: آلیس. “شما هم نیاز به رفتن به خانه که وقت گیر است. یا (وجود دارد) این گزینه واقعی برای پیدا کردن یک گوشه ای آرام. که تلخ است اما واقعی است.”

بررسی واقعیت

یکی ممکن است فرض کنیم که مستند به معنی مصرف کنندگان سفارش بیشتر مواد غذایی از طریق این takeout برنامه های. اما حقیقت این است که به دور از آن است.

بسیاری از رستوران های زنجیره ای است که با استفاده از این نرم افزار برای تحویل بسته اند تا مغازه: مک دونالد, همبرگر پادشاه و KFC باید همه بسته شده اند در U. K به عنوان هزاران نفر از رستوران های کوچکتر.

در ضمن ناهار تحویل به دفاتر شرکت های بزرگ نیز آمار گرفته اند که باید تحویل به دانشجویان و افرادی که فقط یک شب.

مردم نیز باید زمان بیشتری را بر روی دست خود را به طبخ و بسیاری از furloughed کارگران تمایلی به صرف بیش از حد در تحویل داده شده و آنها نمی دانند که چگونه این مستند در حال رفتن به گذشته و یا چگونه خود را امن است.

همه این به این معنی وجود دارد کمتر تحویل به توزیع در میان پیک. به مسائل بدتر برای موجود سواران دیگر افرادی که در حال حاضر خود را پیدا کنید بدون کار در حال تلاش برای ثبت نام به تکمیل و تحویل.

“خصوصی استخدام تاکسی و رانندگان باید شروع به پریدن کرد در حال بارگذاری می خورد پلت فرم بیش از حد بدیهی است از آنجا که حجم کار خود را به طور چشمگیری کاهش یافته است بیش از حد” گفت: آلیس. “من آنها را سرزنش نیست اما نگه داشتن در ذهن که چگونه الگوریتم اولویت وسایل نقلیه موتوری آن باعث می شود وضعیت بسیار ناامید برای دوچرخه سواران.”

Deliveroo و بارگذاری می خورد و حاضر به افشای آن تعداد سفارش.

“ما قادر به بحث در مورد سفارش حجم آن را به عنوان بازار حساس” یک Deliveroo سخنگوی گفت.

اما این هیچ راز که Deliveroo شده است مبارزه مالی به تازگی. لندن-دفتر مرکزی شرکت به آن اعتراف شد و به سرعت در حال اجرا از پول هفته گذشته آن را به عنوان نگاه به متقاعد کردن انگلستان رقابت تنظیم و به تصویب $575 میلیون سرمایه گذاری از آمازون.

رقابت و بازارهای سازمان اتحاد موقت با توجه به معامله نور سبز.

در یک پیشنهاد برای افزایش درآمد, مواد غذایی تحویل برنامه های در حال تلاش برای پردازنده رستوران جدید. در ماه مارس حدود 3000 رستوران اضافه شد به Deliveroo.

غذا تحویل شرکت نیز در تلاش برای پیدا کردن چیزهای دیگر برای حمل و نقل از A به B فراتر از takeouts. که شامل تجهیزات پزشکی و مواد غذایی. Deliveroo همکاری با سوپر مارکت ها مانند موریسون و, Marks & Spencer به عنوان مثال.

Deliveroo راه اندازی یک صندوق برای حمایت از سواران که مبتلا به کروناویروس یا که گفته می شود در انزوا. کسانی که با این معیار پرداخت می شود کمی بیش از بارگیری در این هفته پرداخت و آنها را دریافت کنید از طریق انگلستان قانونی بیمار پرداخت که می ایستد در £92.45 در هر هفته است.

آن خودداری می گویند چگونه این صندوق است و یا چقدر پرداخت شده است از آن.

بارگذاری می خورد را نیز جبران فعال پیک تا 100 پوند در هفته به مدت 14 روز اگر آنها تشخیص داده شده با Covid-19 قرار داده شده در قرنطینه یا به خواسته خود جدا.

در ضمن مناسب و سالم سواران آنچه آنها درآمد. در حال حاضر که ممکن است زیادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>