Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx (R) صحبت می کند با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci در طول یک Coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 29 مارس سال 2020 است.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده روز دوشنبه گفت که او “بسیار نگران در مورد هر شهرستان در ایالات متحده آمریکا” و پروژه های 100,000 تا 200,000 آمریکا مرگ به عنوان بهترین سناریو مورد.

در یک مصاحبه با “امروز” دکتر دبورا Birx ترسناک نقاشی پیام مورد انتظار مرگ و میر انعکاس است که بدون انجام هر گونه اقدامات آنها می تواند آمار به عنوان بالا به عنوان 2.2 میلیون دلار به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود در سراسر ایالات متحده

“من فکر می کنم هر کس می داند در حال حاضر است که شما می توانید از پنج به 50 تا 500 به 5000 موارد بسیار به سرعت” Birx گفت.

“من فکر می کنم در برخی از مناطق مترو ما در اواخر مردم را به پیروی از 15 روز دستورالعمل,” او اضافه شده است.

بیشتر از ان بی سی نیوز:
کلیساها ارائه رانندگی در خدمات به عنوان coronavirus نیروهای اجتماعی فاصله
این دولت را رد کرد و مدیکید گسترش است. آن ایجاد ساکنان در حال حاضر خیره پایین یک بیماری همه گیر.
Billie Eilish ماریا کری و بیشتر livestream از خانه های خود را برای ویروس نفع

Birx گفت: پیش بینی توسط دکتر Anthony Fauci که ایالات متحده و میر می تواند طیف وسیعی از 1.6 میلیون تا 2.2 میلیون مرگ است و بدترین حالت اگر کشور به “هیچ چیز” برای جلوگیری از شیوع, اما گفت که حتی “اگر ما همه چیز را تقریبا کاملا” او هنوز هم پیش بینی کرد تا 200,000 آمریکا مرگ و میر.

“بهترین مراقبت سناریو خواهد بود 100 درصد از آمریکایی ها انجام دقیقا آنچه مورد نیاز است اما ما مطمئن هستیم که همه از امریکا است پاسخ در یک راه برای محافظت از یک دیگر” Birx گفت: مرجع تصاویر گردش آنلاین از مردم هنوز هم با تجمع در گروه های بزرگ و نادیده گرفتن دستورالعمل CDC.

روز یکشنبه Birx گفت: “دیدار با مطبوعات” که “هیچ دولت و هیچ منطقه مترو خواهد بود امان” یک پیام او تصریح کرد: در روز دوشنبه. حتی اگر مترو و یا مناطق روستایی نمی بینم این ویروس در جامعه در حال حاضر زمان آن به نظر می رسد شیوع مهم خواهد بود, او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im