Dr. Anthony Fauci به ما هشدار می دهد می تواند ‘در سقوط بد’ اگر coronavirus درمان کار نمی کند

ایالات متحده “می تواند در صورت سقوط بد” اگر محققان نمی پیدا کردن یک درمان موثر برای مبارزه با کروناویروس در آن کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci روز سه شنبه گفت.

ویروس قطعا باز گشت در ایالات متحده حتی به عنوان موارد شروع به تثبیت Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در مصاحبه ای با اقتصادی باشگاه از واشنگتن ،

Covid-19 است “نه رفتن به ناپدید می شوند از سیاره خود گفته کارشناسان بیماری های عفونی در حال یادگیری در مورد چگونه به آن را حذف رفتار با تماشای در حال ظهور شیوع بیماری در مناطق دیگر مانند آفریقای جنوبی که شروع خود را برای ورود به فصول سرد.

“در ذهن من آن را اجتناب ناپذیر است که ما یک بازگشت ویروس و یا شاید حتی که آن را هرگز دور رفت,” او گفت:.

Fauci همچنین هشدار داد در برابر کشورهای بازگشایی کسب و کار در موعد مقرر گفت: علت آن می تواند “ارتجاعی به ما حق بازگشت در همان قایق است که ما در چند هفته پیش.”

این ویروس که ظهور در ووهان چین تقریبا چهار ماه پیش است بیمار بیش از 3 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 212,000 که از صبح روز سه شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تقریبا یک سوم جهانی موارد در ایالات متحده و آن را بدترین شیوع در جهان است.

مقامات ایالات متحده می گویند که آنها در حال آماده سازی برای نبرد دو بد ویروس در گردش خون در همان زمان به عنوان coronavirus شیوع اجرا می شود به آنفولانزا در فصل بعدی پاییز و زمستان.

Fauci روز سه شنبه گفت که او “با احتیاط خوش بینانه” محققان می تواند به توسعه یک واکسن برای جلوگیری از Covid-19 اما اضافه هیچ چیز برای همیشه “تضمین کند.”

آمریکا مقامات بهداشتی شده اند ردیابی سریع کار با شرکت زیست فناوری مدرن به توسعه یک واکسن برای جلوگیری از بیماری است. آنها خود را آغاز کرد اولین آزمایشات انسانی در مارس 16.

Fauci گفت: این ویروس نشان داده شده است که “به شدت انتقال” اضافه ظهور این ویروس “منفجر شد و بر ما” است و او را نگه داشته تا در شب.

“همه در معرض خطر است بر خلاف برخی از عفونت های,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>