این یک فایل عکس نشان Royal Caribbean Cruises Ltd. s کوانتومی-کلاس کشتی کروز سرود از دریا به عنوان آن نشسته لنگر در کیپ آزادی کروز پورت در Bayonne, Oct. 6, 2015.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

بیش از دو دوجین مسافران در کشتی کروز از منوی view در نزدیکی شهر نیویورک شده اند آزمایش جدید coronavirus مقامات دولتی گفت: یکشنبه و چهار بیمارستان بستری شده است.

پرسنل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سوار کشتی به آزمون 27 مسافر “که به تازگی از سفر از سرزمین اصلی چین” نیوجرسی فرماندار فیل مورفی در روز جمعه گفت.

“پس از ارزیابی توسط CDC, 23 از این مسافران پاک شد و چهار نفر در حال بررسی در یک منطقه, بیمارستان,” او گفت:.

کشتی رویال کارائیب سرود دریا لنگر انداخت در بایون نیوجرسی در حدود 15 مایل از شهر نیویورک است.

چهار بستری مسافران یک خانواده که به تازگی در سرزمین اصلی چین اما نه هوبئی استان, کانون شیوع CDC در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که دو بیمار بودند که CDC پرسنل سوار کشتی.

حداقل دو مسافر بودند از حذف کشتی در برانکار, فیلم از صحنه را نشان می دهد.

رویال کارائیب گفت: مسافران شده در چین پس Jan. 26 که ممکن است قرار داده و آنها را در گذشته 14 روز دوره کمون. این شرکت گفت: یکی از مسافران در حال حاضر آزمایش مثبت برای آنفلوانزای A.

“ما درک CDC فراوانی از احتیاط و مشارکت” این شرکت اعلام کرد. “هیچ یک از چهار مهمانان نشان داد هر گونه علائم بالینی و یا علائم کروناویروس در حالی که آنها از پردازنده کشتی ما.”

کشتی در سمت چپ بینن on Jan. 27 با توجه به آن سفر و سفر از طریق کارائیب و پورتوریکو قبل از بازگشت به بینن صبح جمعه.

کشتی پاک شده است برای ادامه به سفر این شرکت گفت: اما صبر کنید تا آن را دریافت نتایج آزمون برای موارد مشکوک فردا.

“ما نیز پاک شده است توسط مقامات ترک در کنار ما کروز طبق معمول” این شرکت اعلام کرد. “با این حال برای اطمینان نگران مهمانان ما تاخیر خروج ما تا فردا که ما انتظار برای دریافت قطعی نتایج آزمون از CDC.”

از روز جمعه بیش از 31,000 موارد جدید کروناویروس گزارش شده است در بیش از ده کشور و در نتیجه حداقل 636 مرگ و میر تقریبا به طور انحصاری در چین است.

زمانی که رسیده توسط CNBC رویال کارائیب کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از مردم در حال روی عرشه کشتی.

سهام رویال کارائیب کاهش یافت و به اندازه 3% صبح روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de