ده ها قرارداد coronavirus پس از شیوع در Herefordshire مزرعه

ده ها تن از کارگران کلید چیدن و بسته بندی سبزیجات در یک مزرعه در Herefordshire باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

به عنوان سبز و شرکت مستقر در Mathon نزدیکی مالورن می گوید: 73 از آن 200 کارکنان COVID-19 پس از شیوع وجود دارد.

از کارگران خواسته شده برای منزوی کردن در مزرعه و اقامت در خانواده گروه برای کاهش خطر گسترش ویروس در نیروی کار است.

AS Green and Co says 73 of its workers have COVID-19. File pic
تصویر: به عنوان سبز و شرکت می گوید 73 از کارگران آن را COVID-19. فایل عکس

یک سخنگو گفت: “کارکنان ما اولویت ما آنها سخت کار کارگران کلید کمک به ما در ارائه مواد غذایی به این کشور در طول این غیر معمول بار.

“ما تماس PHE و ما در حال همکاری نزدیک با آنها و بهداشت عمومی در Herefordshire شورای اسلامی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“به عنوان یک اقدام احتیاطی ما مرتب برای تست کلید های اضافی کارگران از جمله اعضای تیم مدیریت و بازدید کنندگان با یک S, سبز, و می تواند تایید کند همه نتایج به تاریخ خارج از سایت ما شده اند با نتایج منفی.

“به تاریخ وجود دارد 73 موارد مثبت در سایت ما.”

بیشتر از پس از همه گیر

مزرعه بسته شده است برای همه بازدید کنندگان و میگه بهداشت عمومی انگلستان توصیه کرده است که “این بسیار بعید است COVID-19 می تواند انتقال از طریق مواد غذایی و یا مواد غذایی بسته بندی بنابراین خریداران می توانند با اعتماد به نفس باقی می ماند خرید انگلیسی, میوه و سبزی”.

Herefordshire شورای اسلامی می گوید آن است که تنظیم مواد غذایی و لوازم ضروری برای ساکنان در سایت در حالی که آنها خود جدا.

کتی اسپنس PHE میدلندز, حفاظت از سلامت مدیر گفت: “در این مرحله از بیماری همه گیر ما هنوز هم انتظار برای دیدن موارد در جامعه و در داخل تنظیمات که در آن مردم به هم نزدیک مانند محل کار به همین دلیل است که تست و ردیابی سیستم مهم است که برای کمک به ما را انتخاب کنید تا هر گونه مشکلات بالقوه و به سرعت به اقدام اصلاحی به منظور کاهش گسترش”.

او اضافه کرد که با وجود اقدامات بهداشت معرفی شده “تعداد کمی از کارگران شد علامتی در اوایل این هفته” و “چند تماس نزدیک میان نیروی کار مورد آزمایش قرار گرفتند در ابتدا و داشت به مثبت”.

“در خط با بیمه خدمات درمانی هدایت افراد مبتلا بودند به خواسته خود جدا برای 7 روز با خانواده خود و مخاطبین خود خواست برای منزوی کردن برای 14 روز.

“همانطور که ما را دیده اند یک روند جهانی بزرگ تولید مواد غذایی موضوع به شیوع بیماری به عنوان یک اقدام احتیاطی و اندازه گیری, تصمیم گیری ساخته شده بود برای تست کل نیروی کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>