سقوط MH370 “تقریبا قطعا قتل-خودکشی’ می گوید: سابق اونس PM

از سقوط خطوط هوایی مالزی پرواز 370 بود “مسلما قتل-خودکشی خلبان” سابق نخست وزیر استرالیا گفته است.

تونی ابوت گفت که از “بسیار زود”, “بسیار سطح بالا” از دولت مالزی معتقد جانباز خلبان Zaharie احمد شاه سقوط جت بر روی هدف است.

آقای ابوت نخست وزیر زمانی که بوئینگ 777 با 239 مسافر در هیئت مدیره از بین رفته در 8 مارس 2014 در حالی که در حال پرواز از کوالالامپور به پکن.

Search for MH370
تصویر: یک منطقه از اقیانوس هند جستجو بود

جستجو هماهنگ با استرالیا در مالزی نمایندگی – بزرگترین در تاریخ هوانوردی – موفق به خوب هواپیما قبل از آن در سال 2017 به پایان رسید.

سال بعد یک مالزی-led تحقیقات مستقل هواپیما دوره شده بود تغییر دستی اما نام یک مظنون.

علت سقوط تنها می تواند حل شود که این لاشه و جعبه سیاه پیدا شد محققان گفت.

هیچ نشانه ای از استرس و یا غیر طبیعی رفتار مشاهده شد در میان دو خلبان و هیچ یک از مسافران می شده اند قادر به پرواز جت خود را در حالی که خلبان خانواده است را تکذیب کرد او خودکشی.

بیشتر از Mh370

باقی مانده است که شسته شده در ساحل غربی اقیانوس هند تایید شد به عنوان آینده از MH370 – نشان دهنده گستره وسیعی از اقیانوس که در آن ممکن است سقوط کرد و پس از در حال اجرا از سوخت.

The section of MH370 wing washed up on Reunion island
تصویر: بخشی از یک MH370 بال شسته در جزیره رئونیون

صحبت کردن در آسمان, اخبار, استرالیا, مستند آقای ابوت گفت: “من درک بسیار روشن از بالا بسیار سطح دولت مالزی است که از بسیار زود آنها فکر آن را قتل-خودکشی خلبان.

“من قصد دارم برای گفتن که گفت: چه چیزی به چه کسی, اما به من اجازه تکرار – من می خواهم به صورت کاملا شفاف: این قابل درک در بالاترین سطوح است که این تقریبا قطعا قتل-خودکشی خلبان.”

او اضافه کرد که او تا به حال “هیچ دلیلی برای قبول” است که “مالزیایی گفته نمی خواهم قتل-خودکشی تئوری دنبال زیرا آنها خجالت در مورد یکی از خلبانان خود را برای انجام این کار”.

در پاسخ یکی از محققان مالزی رئیس پلیس عبدالحمید Bador وجود دارد گفت: هیچ شواهدی از Zaharie دخالت و هواپیما ناپدید شدن باقی ماند یک رمز و راز است.

Outboard flap of missing Malaysia Airlines jet MH370 found in Tanzania Pic: Australia Transport Safety Bureau
تصویر: یک قایقران فلپ گمشده MH370 پیدا شد در تانزانیا عکس: استرالیا, ایمنی حمل و نقل اداره

محققان “بررسی هر واحد منجر شود و امکان” اما بدون قطعی, پاسخ وزیر حمل و نقل Hishammuddin حسین (ع) در بیانیه ای گفت.

سابق نخست وزیر مالزی گفت: قتل-خودکشی “سناریو هرگز حکومت را در جستجو و تلاش و تحقیقات که در آن از هیچ تلاشی در امان ماند”.

استرالیا-led جستجو scoured 46,000 کیلومتر مربع در جنوب اقیانوس هند و در حالی که خصوصی شکار توسط تگزاس شرکت مستقر در اقیانوس بی نهایت بعد جستجو بیشتر 37,000 کیلومتر مربع از دریا.

استرالیا و مالزی و چین توافق کردند که در سال 2016 است که یک مقام رسمی جستجو خواهد تنها رزومه اگر این سه کشور تا به حال مدرک معتبری که منجر به یک مکان خاص برای خرابه.

اما آقای ابوت گفت: یک تحقیق جدید باید به زودی آغاز خواهد شد.

“بیایید فرض کنیم که آن را قتل-خودکشی خلبان و اگر وجود دارد هر بخشی از این اقیانوس است که می تواند رسیده است بر این اساس است که هنوز کاوش شده است اجازه دریافت و بررسی آن,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>