داو مخازن بیش از 950 امتیاز به عنوان وال استریت را roller-coaster هفته ادامه

سهام سقوط در پنجشنبه پاک کردن بسیاری از شیب سود در جلسه قبلی به بازار باقی مانده است بسیار فرار در چهره سریع-پخش coronavirus.

میانگین صنعتی داو جونز به پایان رسید روز 969.58 امتیاز یا 3.5 درصد پایین تر در 26,121.28 پس از تانک تقریبا 1,150 در جلسه آن کم است. S&P 500 با کاهش 3.3% یا 106.18 به 3,023.94 و شاخص Nasdaq Composite با کاهش 3.1 درصدی یا 279.49 به 8,738.60. تمام 11 S&P بخش به پایان رسید و بعد در قرمز. سهام تبدیل شده به شدت پایین به عنوان 10 سال عملکرد خزانه داری کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در زیر 0.9 درصد بوده است.

نگرانی در مورد کوروناویروس اخلال در اقتصاد جهانی ادامه داد: برای گرفتن وال استریت به عنوان کشور در سراسر جهان گسترش قرنطينه و محدودیت های مسافرتی. کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری پس از coronavirus مربوط به مرگ و 53 مورد تأیید در دولت است. تعدادی از عفونت در نیویورک نیز دو برابر یک شبه به 22 به عنوان دولت رمپ تا آن تست.

“اکثریت این فقط نگرانی رو به رشد در مورد خرید اینترنتی از virus چرا که آن را گسترش گفت:” تام Essaye بنیانگذار Sevens گزارش. “برای هر ساعت یک گروه دیگر از افراد آن را دارند و آن را در یکی دیگر از دولت است. مردم در حال گرفتن کمی عصبی در مورد این رگبار گلوله ثابت سرفصل.”

که احساس وحشت و نگرانی سوخت سرمایه گذار تقاضا برای دارائی های ایمن مانند ایالات متحده Treasurys و طلا. این غلت بازده نگه داشته و فشار بر بانک سهام که منجر عمده شاخص های پایین تر است. جی پی مورگان و بانک آمریکا هر دو کاهش یافته و در حدود 5 درصد است.

هواپیمایی سهام نیز در زمان بزرگ ضرب و شتم که منجر به کاهش در شاخص Dow Jones Transportation Average که آغشته به بازار خرس قلمرو پنج شنبه. هواپیمایی متحده حفره حفره 13.4% در حالی که خطوط هوایی آمریکا چهار 13.2% رنج بدترین حالت آن بعد از سال 2016.

حرکت بازار آمد در میان یک roller-coaster هفته در وال استریت که دیدم 30-سهام داو نوسانی 1,000 امتیاز یا بالاتر دو بار در سه روز گذشته.

داو ارسال شده دوم آن-بزرگترین نقطه به دست آوردن روز چهارشنبه به عنوان عمده برنده از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در سه شنبه موجب تسکین تجمع به خصوص در مراقبت های بهداشتی بخش. سرمایه گذاران همچنین تشویق نشانه هایی از واکنش جهانی به شیوع بیماری های, از جمله بیش از 8 میلیارد دلار در بودجه اضطراری از کنگره است.

“خوش بینی آینده سه شنبه آمده است و رفته و ما واگردانی به رانده شدن با ترس بیش از مهار این ویروس و تاثیر آن را برای رفتن به روی اقتصاد جهانی پایین جاده گفت:” مایک Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E-تجارت است.

در روز سه شنبه فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خود را به طور غیر منتظره ای با 50 امتیاز در اساس با استناد به که کوروناویروس “به شمار تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی است.” این بود که بانک مرکزی برای اولین بار چنین اضطراری قطع پس از بحران مالی 2008.

این حرکت موفق به ارام کردن بازار سهام نگرانی در مورد پتانسیل اقتصادی از شیوع کروناویروس و باعث حرکات شدید بازار.

“با وجود این تجمع در سهام [شنبه] خزانه داری بازده و قیمت طلا را پاسخ نمی دهند در نوع گفت:” مت Maley رئیس استراتژیست بازار در Miller Tabak. “هیچ یک از بازارهای دیگر شاهد این نوع از حرکت دیروز که نشان می دهد که ما از جنگل بر تاثیر منفی از coronavirus. به عبارت دیگر بسیاری از بازارهای دیگر هنوز در حال ارسال سیگنال های هشدار دهنده.”

سرمایه گذاران خواهد مانیتور یک کلید شغل گزارش روز جمعه برای نشانه ای از هر گونه تاثیر منفی بر بازار کار از coronavirus. اقتصاد ایالات متحده است که انتظار می رود به اضافه 175,000 شغل در ماه فوریه از 225,000 در ماه ژانویه است.

هفتگی مدعیان اطلاعات روز پنج شنبه تأکید بازار کار قدرت با وجود شیوع. مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری دولت تضعیف 3000 به 216,000 برای هفته منتهی به فوریه. 29. اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود ادعا می گیرند به 215,000 در آخرین هفته است.

—CNBC توماس فرانک و فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>