میانگین صنعتی داو جونز غرق در بیش از 2000 نقطه در دوشنبه غلتک بدترین حالت آن بعد از سال 2008 به عنوان بازار احساس وحشت و نگرانی بیش از این گسترش جدید کروناویروس و جدید قیمت نفت به جنگ فرستاده سرمایه گذاران تقلا برای ایمنی.

داو چهار بیش از 2000 نقطه و یا 7.7% به عنوان انرژی و مالی سهام کشیده رنگ آبی تراشه شاخص پایین. S&P 500 فرو 7.6%. 30-سهام معیار پایین بود 2,158 امتیاز در جلسه آن کم است. از فروش گسترده کردن باعث یک بازار کلیدی circuit breaker دقیقه پس از باز شدن بل. تجارت متوقف شد و به مدت 15 دقیقه تا بازگشایی در 9:49 p. m. ET.

این تدبیر به دنبال یک roller-coaster هفته که دیدم S&P 500 نوسان بالا یا پایین بیش از 2.5% به مدت چهار روز ، در حالی که روز دوشنبه افت قابل توجه بود آن را هنوز هم نمی کرک 20 بدترین روز برای S&P 500.

سرمایه گذاران همچنان به دنبال دارائی های ایمن در میان اضافی ترس که coronavirus را مختل جهانی زنجیره تامین و نکته اقتصاد به رکود اقتصادی است. بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کمتر از 0.5 ٪ برای اولین بار در حالی که 30 سال رای نقض 1%. در یک نقطه و اوایل دوشنبه 10 سال به تضعیف 0.318%.

عربستان سعودی روز شنبه با کاهش رسمی قیمت فروش نفت خام برای ماه آوریل در یک ناگهانی U-نوبه خود از تلاش های قبلی برای حمایت از بازار نفت به عنوان coronavirus چکش تقاضای جهانی. این حرکت پس از مذاکرات اوپک سقوط جمعه باعث برخی استراتژیست برای دیدن قیمت نفت دهانه به 20 دلار در هر بشکه در این سال است.

“نفت خام تبدیل به یک مشکل بزرگتر برای بازار از coronavirus” آدم Crisafulli بنیانگذار دانش حیاتی روز یکشنبه اعلام کردند. “این خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای [S&P 500] به پایدار گزاف گویی اگر برنت همچنان به دهانه,” او اضافه شده است.

بین المللی معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت کاهش یافت 29.07 ٪ به $32.11 در هر بشکه پس از حذف 30 درصد زودتر. آمریکا وست تگزاس اینترمدیت آتی کاهش یافته است 30.98 ٪ به $28.49 در هر بشکه در مسیر برای بدترین حالت آن بعد از سال 1991. انرژی انتخاب بخش صندوق SPDR (XLE) که آهنگ انرژی بخش سقوط 15 درصد است.

سهام بانک بودند شکست به عنوان بازده پایین تر تحت فشار قرار دادن حاشیه های خود را در حالی که نفت سقوط می تواند باعث شود شرکت های انرژی به طور پیش فرض بر روی تعهدات خود. جی پی مورگان سیتی گروپ و بانک مرکزی امریکا همه سقوط بیش از 10٪.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش رسانه ها و قیمت نفت جنگ برای سهام تار و مار در دوشنبه استدلال در یک سری از توییت که کاهش قیمت بنزین در حال “خوب برای مصرف کننده.”

سرمایه گذاران در حال حاضر شده است در لبه درباره شیوع کروناویروس که باعث عمده سهام به طور متوسط به جست و خیز به اصلاح خاک. همانطور که از دوشنبه جهانی موارد عفونت صعود به بیش از 111,000 با حداقل 3,800 مرگ و میر در سراسر جهان است. این وضعیت همچنین بدتر شدن در ایالات متحده آمریکا با نیویورک و کالیفرنیا و اورگان همه اعلام متحده اضطراری.

“ایده این است که کاهش قیمت بنزین در حال رفتن به قرار دادن پول بیشتر در کارگران جیب و هزینه های مصرف کننده و اقتصاد افزایش به نظر نمی رسد به کوسن برای سرمایه گذاران در بازار سهام,” کریس Rupkey, MUFG اتحادیه ارشد بانک مالی اقتصاددان گفت: در یک توجه داشته باشید. “آنها می خواهند. زمان بزرگ. آسمان در حال سقوط است. خارج خارج شدن در حالی که شما می توانید. وال استریت را ترک کرده اند تا در نهایت ضربه خیابان اصلی اقتصاد سخت است.”

طلا یکی دیگر از امن-دارائی عبور $1,700 هر اونس ضربه بالاترین سطح خود از دسامبر 2012. قیمت مس آمار بیش از سه سال اخیر از $2.46. مس دیده می شود به عنوان یک بارومتر گسترده اقتصادی تقاضا داده شده و کاربرد آن در تجهیزات الکتریکی و تولید است.

بیشتر تغذیه کاهش نرخ?

فدرال رزرو اعلام کرد اضطراری کاهش نرخ هفته گذشته برای مبارزه با تاثیر اقتصادی از این ویروس برای نخستین بار چنین حرکت پس از بحران مالی است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا فراگیر, هزینه های لایحه از یک $8.3 میلیارد بسته برای کمک به تحقیقات پزشکی.

نیویورک تغذیه گفت: از آن خواهد شد افزایش مقدار پول در آن ارائه شده به بانک ها خود را برای کوتاه مدت سرمایه گذاری نیاز دارد. مطمئن شوید که بودجه یا مخزن بازارهای در حال کار به درستی بانک مرکزی گفت: آن را تا مقدار آن را ارائه می دهد در یک شب عملیات از 100 میلیارد به 150 میلیارد دلار از طریق پنج شنبه.

معامله گران انتظار دارند که بانک مرکزی به کاهش نرخ سه چهارم از یک درصد آن در نشست هفته آینده. شانس به صورت کامل در صد نقطه برش این ماه بودند در 29.2% با توجه به آموزش مداوم FedWatch ردیاب.

“این فقط نیاز به سیاست های مالی” CNBC جیم کرامر گفت: دوشنبه. “سیاست های پولی است.”

IShares بالا عملکرد اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF (HYG) کاهش یافت و 4.5 درصد به نگرانی که قیمت نفت سقوط خواهد علت کوچک بسیاری از شرکت های انرژی به طور پیش فرض ضربه بالا-عملکرد بازار اعتباری است که آنها تبدیل شده ایم تا بخش بزرگی از.

– CNBC Eustance هوانگ, Pippa Stevens and Nate Rattner کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im