داو مجموعه به رها کردن بیش از 200 نقطه در زیر چهار موج

شاخص های آتی سهام ایالات متحده چهارشنبه شب با اشاره به کاهش ارزش سهام در وال استریت در روز شنبه باز است.

به عنوان 12:39 a. m. ET جمعه شاخص میانگین صنعتی داوجونز آتی بودند پایین 113 امتیاز سیگنالینگ ضمنی باز قطره 219.86 امتیاز در باز است. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی نیز با اشاره به کاهش این دو شاخص در روز پنج شنبه.

حرکت آمدند و در میان roller-coaster هفته برای سهام در وال استریت که دیدم 30-سهام داو نوسانی 1,000 امتیاز یا بالاتر دو بار در عرض سه روز. پس از یکشنبه موج سه اصلی به طور متوسط stateside منتقل اصلاح خاک معنای آنها در حال حاضر کمتر از 10 درصد پایین از 52 هفته اخیر رسید.

شما باید به جای تعجب که چرا (بانک فدرال) اقدام مانند این است و شما باید به جای تعجب به خصوص که چرا آنها در حال استفاده از آنها بسیار پراکنده مهمات تا 50 اساس نقطه برش — خیلی زود در یک بحران.

ریچارد هریس

مدیر اجرایی بندر پناهگاه مدیریت سرمایه گذاری

یک سری از عوامل رانندگی شده اند تمایلات سرمایه گذار اعم از تحولات در اطراف شیوع کروناویروس که در ادامه به گسترش در سطح جهان به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن عمده برنده در سه شنبه.

پیش از آن در هفته فدرال رزرو همچنین کاهش نرخ بهره خود را به طور غیر منتظره ای با 50 امتیاز در اساس با استناد به که coronavirus که “در حال تحول به شمار خطرات به فعالیت های اقتصادی است.” این بود که بانک مرکزی برای اولین بار چنین اضطراری قطع پس از بحران مالی 2008.

این حرکت موفق به ارام کردن بازار سهام نگرانی در مورد پتانسیل اقتصادی از شیوع کروناویروس در حالی که تحریک حرکات شدید بازار اوراق قرضه با بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید حذف زیر 1% برای اولین بار. 10 ساله خزانه داری عملکرد گذشته معاملاتی در 1.0037%.

“ما هیچ جا در نزدیکی مرتب کردن بر اساس وضعیت که در آن تغذیه باید اقدام مانند این” ریچارد هریس مدیر اجرایی در بندر پناهگاه مدیریت سرمایه گذاری گفت: CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” روز پنج شنبه صبح.

“شما باید به جای تعجب که چرا (بانک فدرال) اقدام مانند این است و شما باید به جای تعجب به خصوص که چرا آنها در حال استفاده از آنها بسیار پراکنده مهمات تا 50 اساس نقطه برش — خیلی زود در یک بحران” هریس گفت.

— CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>