داو مجموعه به رها کردن تقریبا 400 امتیاز در باز به عنوان coronavirus موارد خارج از چین افزایش

آتی سهام stateside با اشاره به تدبیر در وال استریت در روز دوشنبه به عنوان تعدادی از coronavirus موارد خارج از چین رسید.

به عنوان 9:45 p. m. ET جمعه شاخص میانگین صنعتی داوجونز آتی بودند 392 امتیاز پایین تر با اشاره به ضمنی باز غوطه 385.41 امتیاز برای شاخص در روز دوشنبه. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز با اشاره به کاهش در روز دوشنبه باز است.

حرکت آمد و به عنوان سرمایه گذاران همچنان به تماشای تحولات اطراف شیوع کروناویروس که برای اولین بار گزارش شده در چین اما به سرعت در حال گسترش در کشورهای دیگر به خصوص کره جنوبی و ایتالیا که گزارش افزایش در تعداد موارد تایید شده در روز های اخیر. روز یکشنبه در سئول مطرح آن coronavirus هشدار به “بالاترین سطح” با آخرین سنبله در اعداد آوردن مجموع آلوده به بیش از 750 — ساخت کره جنوبی, این کشور با بسیاری از موارد خارج از سرزمین اصلی چین است.

در ضمن در خارج از آسیا و ایتالیا شده است بدترین آسیب دیده کشور تا کنون با بیش از 130 موارد گزارش شده و سه مرگ و میر.

ترس اطراف تاثیر اقتصادی گسترش coronavirus led سهام در وال استریت به تیز تلفات روز جمعه با داو انداختن بیش از از 200 امتیاز و دیدن آن برای اولین بار زیر 29,000 پس از Feb. 4. S&P 500 تضعیف 1.1% به 3,337.75 در حالی که شاخص Nasdaq Composite با کاهش 1.8 درصدی به 9,576.59.

جمعه زیان فرستاده عمده به طور متوسط پایین تر بر اساس بارگیری در این هفته برای اولین بار در سه هفته.

— CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>