داو مجموعه به افت 600 امتیاز پس از پنج عظیم جست و خیز کردن در میان coronavirus نگرانی

معامله گران مالی و حرفه ای کار پیش از بسته شدن بل در کف بازار بورس نیویورک.

درو Angerer | گتی ایماژ

سهام ایالات متحده آتی اوایل جمعه با اشاره به ضرر و زیان بیشتر پس از شاخص های عمده رنج می برد یک جست و خیز کردن که فرستاده آنها را بیش از 10 درصد کمتر از رکورد خود را بالا.

به عنوان از 1:37 a. m. ET جمعه شاخص میانگین صنعتی داوجونز آتی بودند 429 امتیاز پایین تر نشان می دهد ضمنی باز از دست دادن 620.64 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز با اشاره به پایین باز در روز جمعه.

در همین حال بازدهی اوراق قرضه نیز همچنان به لغزش به عنوان بازدهی اوراق قرضه ایالات متحده 10 ساله خزانه داری لمس رکورد جدید پایین با توجه به انتخاب. از آن گذشته بود در 1.2274%.

داو کاهش یافت تقریبا 1200 نقطه در روز پنج شنبه — بزرگترین آن روز نقطه قطره تا کنون — به عنوان نگرانی بیش از coronavirus احتمالا كردن فرستاده سهام فزاینده پایین تر است. 30-میانگین سهام بسته در اصلاح خاک همراه با S&P 500 و Nasdaq Composite.

داو بسته شده بود در یک رکورد در فوریه. 12. آن را تنها در زمان S&P 500 شش روز به سقوط از بالا به سطح اصلاح مارک گسترده شاخص سریعترین قطره که قدر.

“مردم شده اند تا preconditioned به خرید شیب و همیشه به انتظار بازار به بهبود است که مردم می توانند smacked در اطراف حرکت می کند مانند این زمینه گفت:” پاتریک هنسی سر معامله گر در IPS استراتژیک سرمایه است. “هیچ کس نمی داند چگونه این چیزی که به پایان می رسد.”

پنجشنبه کاهش می یابد همچنین قرار دادن شاخص های Dow و S&P 500 با کاهش بیش از 10.5% هر هفته در سرعت خود را برای بدترین عملکرد هفتگی از سال 2008.

کاهش شدید در آمد و پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت نظارت 8,400 مردم برای کوروناویروس. در ضمن سی دی را تایید کرد عصر روز چهارشنبه در اولین متحده coronavirus مورد منشا ناشناخته در شمال کالیفرنیا نشان می دهد امکان “جامعه گسترش” از این بیماری است.

تعداد تایید coronavirus موارد در خارج از چین نیز شروع به پریدن کرد. در کره جنوبی بیش از 1700 موارد تایید شده اند همراه با بیش از 600 در ایتالیا.

“زمان این بود که فقط بدترین با توجه به تمایلات سرمایه گذار در حال بالا” گفت: Doug رمزی رئیس سرمایه گذاری افسر در Leuthold ، “من مطمئن هستم که بازار واقعا قیمت در پتانسیل اقتصادی تاثیر از این است.”

نگرانی بیش از coronavirus نیز منجر چندین شرکت به موضوع سود و درآمد هشدارهای. مایکروسافت گفت: یکی از کلیدی آن بخش ممکن است دیدار قبلی این شرکت درآمد راهنمایی. پی پال همچنین هشدار داد در مورد چشم انداز خود را در روز پنج شنبه.

گلدمن ساکس ” دیوید Kostin هشدار داد شرکت های آمریکایی را ببینید بدون رشد درآمد این سال است. “ما کاهش سود پیش بینی منعکس کننده کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی در 1Q پایین تر پایان تقاضا برای ما صادر کنندگان اختلال در زنجیره تامین برای بسیاری از شرکت های ایالات متحده در یک رکود در آمریکا فعالیت های اقتصادی و افزایش عدم اطمینان کسب و کار” گفت: Kostin ارشد بانک سهام آمریکا استراتژیست.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>