داو مجموعه به افت 300 امتیاز در گزارش اول ما coronavirus مورد منشا ناشناخته

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک کنفرانس خبری با اعضای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری(CDC) در COVID-19 شیوع در کاخ سفید در فوریه 26 سال 2020 است.

اندرو Caballero-رینولدز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایالات متحده آتی سهام در صبح روز پنج شنبه با اشاره به کاهش در روز باز حتی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی در ارام کردن نگرانی از شیوع کروناویروس.

آتی تضعیف پس از CDC تایید کرد که ایالات متحده برای اولین بار coronavirus مورد منشا ناشناخته در شمال کالیفرنیا نشان می دهد امکان “جامعه گسترش” از این بیماری است. CDC نمی داند که دقیقا چگونه بیمار کالیفرنیا ساکن قرارداد ویروس.

حدود 6 p. m. و داو آتی نشان داد یک قطره از 300 نقطه در روز پنجشنبه باز است. S&P 500 آتی و نزدک 100 آتی نیز با اشاره به افتتاح کاهش در روز پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در خطر ابتلا به کروناویروس به مردم در ایالات متحده است که هنوز هم “بسیار کم است.” وی افزود: آمریکا در حال رفتن به “صرف هر چه مناسب” برای مقابله با ویروس است. تهمت نیز قرار داده معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول ایالات متحده در پاسخ به کوروناویروس.

رئیس جمهور گفت: سهام باید از بازیابی اخیر خود غش کردن. اما به عنوان تهمت صحبت کرد, اخبار مربوط به “جامعه گسترش” coronavirus مورد اضافه شده به نگرانی که کروناویروس در حال گسترش است در یک سرعت سریع ضربه آتی سهام.

نگرانی بیش از coronavirus تاثیر سود شرکت و رشد اقتصادی جهانی را roiled بازار سهام ایالات متحده این هفته نیز تعداد موارد تایید شده را افزایش می دهد. کره جنوبی تایید کرده است در مجموع بیش از 1 ، 200 مورد. حدود 400 نفر قرارداد بسته اند این ویروس در ایتالیا.

مایکروسافت هشدار داده, آن را نمی خواهد دیدار درآمد خود را راهنمایی برای یک کلید بخش. در بیانیه خود در زنجیره تامین است که “بازگشت به حالت عادی عملیات در سرعت کندتر از پیش بینی” که رهبری این غول تکنولوژی به کاهش پیش بینی خود را برای آن محاسبات شخصی را بدست آورد. محاسبات شخصی اختصاص 36 درصد از مایکروسافت به طور کلی درآمد در طول سه ماهه قبلی است. سهام مایکروسافت پس 1.3% در گسترش تجارت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از نظرات و مایکروسافت هشدار پس از داو کاهش یافت و بیش از 100 امتیاز در چهارشنبه, اضافه کردن به عظیم آن کاهش برای این هفته است. از طریق چهار شنبه نزدیک داو دهکدهای از دست داد بیش از 2000 امتیاز این هفته است. 30-میانگین سهام نیز در سرعت خود را برای بدترین درصد نقطه هفتگی از سال 2008 پایین 7 درصد بیش از آن زمان است.

داو نیز کاهش یافته است بیش از 8% از آن رکورد مجموعه در اوایل این ماه.

“که این هفته فروش پیشرفت کرده اند و برخی از شواهد از افزایش احتیاط در بخشی از سرمایه گذاران گفت:” ویلی Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد. “سرمایه گذاران در حال تغییر به دور از خوش بینی بیش از حد, اما هنوز هم وجود دارد شواهد کمی از ترس قریب به اتفاق خوشنودی است. کف به طور معمول فرآیندهای مربوط توسط اوجی حوادث و دیدن وسعت شاخص ثبات خواهد بود یک نشانه امیدوار است که این روند در جریان است.”

قیمت اوراق قرضه به نوبه خود باید رسید این هفته است.

اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری کاهش عملکرد به 1.3% در چهارشنبه کم سابقه بوده است. 30 سال bond رای نیز معامله در یک زمان کم است. بازده حرکت معکوس به قیمت.

“ما به یک جیب از ترس گفت:” گرگوری Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار. “این یک معامله بزرگ … اگر این جریان به ایالات متحده آمریکا, ما می تواند مشکل به دلیل اجازه دهید آن صورت, ایالات متحده مصرف کننده چیزی است که برگزاری این چیز با هم.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>