سهام در روز جمعه افزایش یافت و حتی پس از زشت ترین ماهانه شغل گزارش تا کنون به عنوان سرمایه گذاران بدترین coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد را تصویب کرده است.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد 455.43 امتیاز یا 1.9% به 24,3331.32 بسته شدن نزدیک جلسه آن بالا است. S&P 500 به 1.6% یا 48.61 امتیاز به 2,929.80 در حالی که نزدک کامپوزیت صعود 1.5% یا 141.66 امتیاز به 9,121.32.

هر سه به طور متوسط نوشته شده خود را برای اولین بار هفته پیش در سه. شاخص Dow و S&P 500 شد تا 2.5% و 3.5% این هفته به ترتیب در حالی که نزدک افزایش 6 درصد.

“شما باید سرمایه گذاران که به نظر می رسد قادر به نگاه را از طریق سونامی اقتصادی منفی داده و سود و نسبت پتانسیل برای بازگشایی تدریجی از اقتصاد” گفت: هنر هوگان ارشد بازار استراتژیست ملی در اوراق بهادار.

وزارت کار گفت: یک رکورد 20.5 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه گذشته اضافه کرد نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 14.7% از 4.4 درصد. هر دو سنبله در از دست دادن شغل و بیکاری-نرخ افزایش هستند پس از جنگ جهانی دوم ،

مطمئن باشید نه چاپ شد به عنوان بد ترسید. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار ریزش از 21.5 میلیون شغل و نرخ بیکاری 16 درصد است.

سهام بسیج به شدت خاموش راهپیمایی خود را از پایین به سرمایه گذاران در یک احتمالی بازگشایی اقتصاد و که بسیاری از شرکت های فن آوری را ببینید جامد درآمد حتی از طریق خاموش شدن ناگهانی. اپل روز جمعه گفت آن را بازگشایی فروشگاه شروع هفته آینده با درجه حرارت کنترل و تعداد محدودی از مشتریان در محل در یک زمان.

S&P 500 است منعکس بیش از 30 درصد از آن ویروس کم است و فقط 13.6% دور از ثبت آن بالا است. شاخص Nasdaq Composite با بیش از 35% آن پایین است و در حال حاضر تا 1.6% برای سال 2020 است. سود از Facebook آمازون الفبا و اپل کمک کرد تا بلند شاخص را به قلمرو مثبت برای سال 2020 است. در یک نقطه نزدک بود بیش از 25% در سال به تاریخ.

“این شگفت انگیز است واقعا توجه ما هنوز در حال کار از خانه گفت:” JJ Kinahan رئیس استراتژیست بازار در TD Ameritrade, مورد, متوسط چنگ پشت آن سال 2020 ضرر و زیان است. “ما واقعیت این است که ما در حال کار از خانه و برخی از اقتصادی تقاضا به نظر می رسد کمتر و در عین حال این سهام همچنان به مبارزه را از طریق.”

Kinahan همچنین با اشاره به بازار همچنان به قیمت در سریع بازگشایی اقتصاد ایالات متحده پس از coronavirus مجبور فعالیت های اقتصادی نزدیک به توقف screeching. “وجود دارد این حس, ‘OK,, ما قصد داریم برای بازگشت به کار و همه چیز بهتر شود.’ اما در چه سرعت آنها خواهید برای دریافت بهتر خواهد بود پایدار؟”

سهام است که بهره مند از بازگشایی اقتصاد افزایش دوباره جمعه است. هواپیمایی سهام مانند دلتا آمریکا و ایران همه را به دست آورد حداقل 4.8%. دیزنی صعود 3.4% در حالی که MGM استراحتگاه پیشرفته 4.4%.

“این بد محیط زیست گفت:” رابرت تیپ رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در PGIM درآمد ثابت در مورد سلامت و وضعیت اقتصادی. “اما از نظر بازار آنها به نظر می رسد جذاب قیمت نسبت به آنچه در جریان است.”

احساسات در وال استریت نیز به وسیلهی پس از وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer به سخن چینی معاون نخست وزیر لیو او در اواخر روز پنج شنبه در مورد فاز یک معامله تجاری امضا شده در ماه ژانویه است. در بیانیه آنها گفت: هر دو طرف “توافق کردند که به رغم زمان اورژانس بهداشت جهانی هر دو کشور به طور کامل انتظار به تعهدات خود تحت توافق در موقع.”

تماس و پس از آن بیانیه آمد در میان افزایش تنش بین دو کشور به مقامات ایالات متحده با انتقاد چین اولیه دست زدن به از شیوع کروناویروس.

اما مایکل Shaoul رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Marketfield مدیریت دارایی گفت: بازار حرکت های اخیر بوده است که اهلی نسبت به دیگران دیده می شود در این سال نشان می دهد “قابل فهم خستگی با جریان ثابت از اطلاعات متناقض درباره پیشرفت ویروس و بالقوه برای شادتر و بیشتر شدید نتایج در ماه های آینده.”

— CNBC یون Li کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de