داو فرو 840 امتیاز اما خاموش است بدترین پایین از روز

سهام به شدت کاهش یافت و در روز دوشنبه به عنوان تعدادی از coronavirus موارد خارج از چین رسید, تخت, ترس از طولانی شدن رکود اقتصادی جهانی از ویروس ،

میانگین صنعتی داو جونز معامله 843 امتیاز پایین تر و یا 2.9%. در یک نقطه داو پایین بود بیش از 1 ، 000 امتیاز. S&P 500 تضعیف 2.8% در حالی که شاخص ترکیبی Nasdaq معامله 3.1% پایین تر است. آن را بزرگترین داو نقطه قطره از فوریه سال 2018 است. داو نیز داد تا به دست آوردن آن برای سال 2020 است.

“دومین اقتصاد بزرگ در جهان است که به طور کامل تعطیل. مردم نیست و کاملا قیمت گذاری است که می گوید:” لری بندیکت مدیر عامل شرکت فرصت طلب و معامله گر با اضافه کردن 10% به 15% اصلاح در سهام ممکن است شروع. او همچنین گفت: برخی از قطعات از بازار به خصوص بزرگ کلاه tech سهام به نظر می رسد بیش از متعلق به. “به نظر می رسد مانند وجود دارد خیلی بیشتر به آمده است.”

هواپیمایی سهام دلتا و آمریکا هر دو پایین تر از 6% در حالی که ایالات معامله 3.2 درصد پایین تر است. سهام کازینو اپراتور لاس وگاس شن و ماسه و وین استراحتگاه کاهش یافته و حداقل 4.3% هر. MGM اقامتگاههای تفریحی را تضعیف 5.2%.

Chipmakers نیز پایین گسترده. Nvidia سهام به پایین 6% در حالی که داو جزء اینتل معامله 3 درصد پایین تر است. AMD نیز با کاهش 6.5 درصد است. این VanEck بردار هادی ETF (SMH) پایین بود با 3.9 درصد.

“بازار شده بود خوش بینانه در مورد گسترش coronavirus گفت:” کوئینسی Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. “که خوش مشرب موضع است که امروز مورد آزمایش قرار.”

“شرکت در حال ارزیابی تامین کنندگان و زنجیره تامین خود را و دیدن اینکه آیا یا نه درآمد خود را در حال رفتن به آهسته” Krosby گفت. “از آنجا که این تبدیل به یک فروش-اولین بپرسید-سوال بعد نوع بازار است.”

اپل و تامین کنندگان آن در زمان ضربه به عنوان به خوبی. سهام از آی فون ساز شد توسط 3.7%. Skyworks راه حل ها و Qorvo کاهش یافته است بیش از 1 ٪ در هر.

بازارهای خارج از کشور به شدت کاهش یافت. این شاخص Stoxx 600 کاهش یافته است بیش از 3 ٪ در حالی که کره شاخص Kospi تضعیف 3.9%.در هنگ کنگ شاخص هانگ سنگ در کاهش 1.8%.

افسانه ای سرمایه گذار وارن بافت گفت: coronavirus گسترش نرم است تا اقتصاد ایالات متحده اشاره کرد اما آن هنوز سالم است. “کسب و کار پایین است اما آن را از یک سطح بسیار خوب” بافت گفت: CNBC بکی سریع در “Squawk Box.” “شما نگاه کنید در ماشین holdings —railcar holdings حرکت کالا در اطراف. و دوباره آنجا بود که تحت تاثیر تعرفه های بیش از حد چرا که مردم مقدم-به پایان رسید خرید همه نوع از همه چیز.” بافت اضافه شده او هنوز هم توصیه به خرید سهام برای مدت طولانی.

روز دوشنبه حرکت آمد و به عنوان سرمایه گذاران منتظر تحولات اطراف شیوع کروناویروس که برای اولین بار گزارش شده در چین اما به سرعت در حال گسترش در کشورهای دیگر به خصوص کره جنوبی و ایتالیا که گزارش افزایش در تعداد موارد تایید شده در روز های اخیر.

کره جنوبی مطرح آن coronavirus هشدار به “بالاترین سطح” بیش از آخر هفته با آخرین سنبله در اعداد آوردن مجموع آلوده به بیش از 800 ساخت این کشور با بسیاری از موارد در خارج از سرزمین اصلی چین است.

در ضمن در خارج از آسیا و ایتالیا شده است بدترین آسیب دیده کشور تا کنون با بیش از 130 موارد گزارش شده و سه مرگ و میر.

“وجود دارد باقی می ماند میزان زیادی از عدم قطعیت در اطراف ویروس و هیچ کس نمی داند چگونه این نهایت بازی گفت:” کیث لرنر رئیس استراتژیست بازار در Truist/SunTrust مشاوره. “با قیمت سهام و ارزیابی هنوز هم در نزدیکی چرخه اوج خطر بدتر شدن شیوع ویروس شده است قیمت به بازار تا حد زیادی.”

عمده میانگین آمار رکورد همه آمار بالاترین رکورد در اوایل این ماه با وجود نگرانی های طولانی بیش از coronavirus.

در اوایل روز پس از شیوع بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی کرده بود V شکل بازیابی که توصیف رکود است که کاهش شدید قبل از دوره نقاهت به شدت. با این حال معامله گران در حال بارگذاری سنتی در پناهگاه های امن مانند ایالات متحده Treasurys و طلا.

معیار توجه داشته باشید 10 سال کاهش عملکرد به 1.359% روز دوشنبه با قرار دادن کلید رای دادن به این همه کم زمان بسته شدن اطراف 1.36%. بازده حرکت معکوس به قیمت. قیمت طلا در معاملات آتی افزایش یافت 1.7% به حدود 1,676.60 در هر اونس و آمار بالاترین سطح خود از ژانویه 2013.

Cboe Volatility Index (VIX) در نظر گرفته می شود بهترین ترس سنج در وال استریت — شروع به پریدن کرد بیش از 7 امتیاز و یا در حدود 42% به 24.25.

“به سادگی قرار دادن بازار نمی شد راه اندازی به جایی که ما امروز” گفت: Gregory Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار در یک توجه داشته باشید. آن را “بسیار پویا محیط زیست است. و یکی که در ادامه به حکم احترام و احتیاط.”

— CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>