داو فرو 1,100 امتیاز به عنوان coronavirus می فرستد بازار غلت به اصلاح خاک

سهام به شدت کاهش یافت و در فرار معاملات روز شنبه به عنوان سرمایه گذاران نگران coronavirus ممکن است گسترش در آمریکا کشت از شرکت های بزرگ و تحلیلگر هشدارهای این ویروس نیز کشیده پایین عمده به طور متوسط.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت 1,190.95 امتیاز یا 4.4 درصد در 25,766.64. S&P 500 تضعیف 4.4 درصد به 2,978.76 در حالی که نزدک کامپوزیت کاهش یافته است 4.6% به 8,566.48.

پنج شنبه مشخص شده داو بزرگترین روز سه امتیاز کاهش در تاریخ است. S&P 500 نیز بسته زیر 3,000 برای اولین بار از اکتبر گذشته.

کسانی که ضرر و زیان قرار دادن شاخص های Dow و S&P 500 و Nasdaq در اصلاح خاک های پایین تر از 10 درصد از رکورد خود را می بندد. آن زمان داو فقط در 10 جلسه به جست و خیز کردن از آن بالا تمام وقت به اصلاح. S&P 500 و Nasdaq مجموعه ای از رکورد هفته گذشته است.

هر دو شاخص Dow و S&P 500 به حال خود بدترین روز از ماه فوریه 2018 در حالی که نزدک ارسال شده بزرگترین آن یک روز دست از اوت 2011.

شاخص Dow و S&P 500 نیز در سرعت خود را برای بدترین عملکرد هفتگی از سال 2008. از طریق پنج شنبه نزدیک داو پایین بود بیش از 11% هفته به تاریخ در حالی که S&P 500 از دست داده بود 10.8%.

CDC تایید کرد روز چهارشنبه اول ایالات متحده coronavirus مورد منشا ناشناخته در شمال کالیفرنیا نشان می دهد امکان “جامعه گسترش” از این بیماری است. بیمار تا به حال هیچ تاریخ و یا سفر مخاطبین است که باید با قرار دادن فرد در معرض خطر CDC گفت. در روز پنج شنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت نظارت 8,400 مردم برای کوروناویروس.

“ما بسیار محتاط در کوتاه مدت گفت:” تام Hainlin جهانی سرمایه گذاری استراتژیست در صعود خصوصی مدیریت سرمایه. “هیچ کس واقعا به نظر می رسد به یک متخصص در coronavirus. ما چیزی دیده نمی مانند این واقعا در ما سرمایه گذاری عمر.”

اپل, اینتل و اکسون موبیل در میان بدترین نمایشی سهام داو دوشنبه, حذف حداقل 6% هر. AMD و Nvidia کاهش 7.3 درصد و 5.6 درصد بود.

خطوط هوایی آمریکا کاهش یافته است 7.7% در حالی که هواپیمایی متحده تضعیف 2.4%. Las Vegas Sands و MGM اقامتگاههای تفریحی در ضمن کاهش 1.3 درصد و 4.5 درصد بوده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی در ارام کردن نگرانی خود را از وقوع در روز چهارشنبه. در کاخ سفید در کنفرانس خبری گفت: خطر ابتلا به کروناویروس به مردم در ایالات متحده است که هنوز هم “بسیار پایین” اما افزود که آمریکا در حال رفتن به “صرف هر چه را مناسب است.” تهمت نیز قرار داده معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس و گفت: بازار باید به زودی بهبود می یابند.

نگرانی بیش از coronavirus تاثیر سود شرکت و رشد اقتصادی جهانی roiled بازار سهام ایالات متحده در تمام هفته به تعداد موارد تایید شده را افزایش می دهد. کره جنوبی تایید کرده است در مجموع بیش از 1700 موارد است. بیش از 600 نفر قرارداد بسته اند این ویروس در ایتالیا.

شیوع این بیماری نیز منجر چندین شرکت به صدور هشدارهای در مورد آن سود و درآمد است.

مایکروسافت گفت: آن را نمی خواهد دیدار درآمد خود را راهنمایی برای یک کلید بخش. آن گفت: آن زنجیره تامین است که “بازگشت به حالت عادی عملیات در سرعت کندتر از پیش بینی” که رهبری این غول تکنولوژی به کاهش پیش بینی خود را برای آن محاسبات شخصی را بدست آورد. محاسبات شخصی اختصاص 36 درصد از مایکروسافت به طور کلی درآمد در طول سه ماهه قبلی است. مایکروسافت سهام به پایین 7.1%. پی پال نیز هشدار در مورد چشم انداز خود را.

“ما شرکت های تولید خواهد شد بدون رشد درآمد در سال 2020” دیوید Kostin گلدمن ساکس’ رئیس سهام آمریکا استراتژیست گفت: در یک توجه داشته باشید. “ما کاهش سود پیش بینی منعکس کننده کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی در 1Q پایین تر پایان تقاضا برای ما صادر کنندگان اختلال در زنجیره تامین برای بسیاری از شرکت های ایالات متحده در یک رکود در آمریکا فعالیت های اقتصادی و افزایش عدم اطمینان کسب و کار.”

S&P 500 ارسال شده در پنج شنبه شش روز از دست دادن رگه بود آن طولانی ترین روزانه اسلاید از ماه اوت. داو نیز تا به حال یک ششم متوالی از دست دادن. خواهد بود که 30-میانگین سهام طولانی ترین دست دادن رگه پس از سال 2018 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر مایکروسافت و گلدمن هشدار پس از داو کاهش یافت و بیش از 100 امتیاز در چهارشنبه, اضافه کردن به عظیم آن کاهش برای این هفته است. از طریق پنج شنبه نزدیک داو دهکدهای از دست داد بیش از 3000 امتیاز این هفته است.

“که این هفته فروش پیشرفت کرده اند و برخی از شواهد از افزایش احتیاط در بخشی از سرمایه گذاران گفت:” ویلی Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد. “سرمایه گذاران در حال تغییر به دور از خوش بینی بیش از حد, اما هنوز هم وجود دارد شواهد کمی از ترس قریب به اتفاق خوشنودی است. کف به طور معمول فرآیندهای مربوط توسط اوجی حوادث و دیدن وسعت شاخص ثبات خواهد بود یک نشانه امیدوار است که این روند در جریان است.”

قیمت اوراق قرضه به نوبه خود باید رسید این هفته است.

اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری عملکرد غوطه ور در زیر 1.25% در روز پنج شنبه هدف قرار دادن یک رکورد کم, قبل بازگشت. در اوایل این ماه نرخ بهره را معامله بالاتر از 1.4 درصد. 30 سال bond رای نیز معامله در یک زمان کم است. بازده حرکت معکوس به قیمت.

“ما به یک جیب از ترس گفت:” گرگوری Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار. “این یک معامله بزرگ است. … اگر این جریان به ایالات متحده آمریکا, ما می تواند مشکل به دلیل اجازه دهید آن صورت, ایالات متحده مصرف کننده چیزی است که برگزاری این چیز با هم.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>