سهام کاهش یک بار دیگر در روز پنج شنبه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فدرال رزرو موفق به سرکوب نگرانی از رکود اقتصادی ممکن است ناشی از کروناویروس که منجر به حرکت تاریخی در بازار آمریکا.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 2,352 امتیاز پایین تر و یا 10%. شاخص آن بدترین افت از سال 1987 دوشنبه سیاه سقوط بازار زمانی که آن را فرو ریخت و بیش از 22 درصد.S&P 500 با کاهش 9.5% پیوستن به داو در بازار داشته باشد. S&P 500 نیز کلاه بدترین حالت آن بعد از سال 1987. شاخص Nasdaq Composite با بسته 9.4 ٪ پایین تر است.

“Coronavirus ترسناک است و مردم نمی دانم چه به انتظار” گفت: کتی Entwistle معاون ارشد رئیس جمهور از مدیریت ثروت در UBS. “آن را مانند سونامی در راه است. ما می دانیم آن را به ضربه هر روز و هیچ کس نمی داند چه نتیجه است برای رفتن به.”

عمده به طور متوسط یک استراحت کوتاه پس از تغذیه اعلام کرد و آن را تا سطح شیب دار آن یک شبه بودجه عملیات به بیش از 500 میلیارد دلار در روز پنج شنبه. سپس آن را ارائه بیشتر عملیات مخزن بالغ بر 1 تریلیون دلار در روز جمعه. فدرال رزرو همچنین گسترش انواع اوراق بهادار آن را خواهد خرید با ذخایر.

اما سهام به سرعت معامله پشت خود را به سمت جلسه اخیر رسید چراکه سرمایه گذاران انتظار بیشتری اقدامات تهاجمی برای حمایت از اقتصاد در میان شیوع ویروس.

“این تغییرات انجام شده به آدرس بسیار غیر معمول اختلال در خزانه تامین مالی بازار در ارتباط با شیوع کروناویروس” گفت: این بیانیه از نیویورک فدرال رزرو که انجام این عملیات از طرف تغذیه می کند.

پنجشنبه فروش کردم خیلی بد است که معاملات متوقف شد به طور خلاصه بعد از باز کردن به مدت 15 دقیقه به عنوان بازارهای آمار موظف “circuit-breaker” آستانه استفاده شده توسط ایالات متحده. داو در سرعت ششم-بدترین کاهش در آن تاریخ با توجه به FactSet. حتی بدترین روز افت از سال 2008 بحران مالی دسترس نیست این قدر.

نه خیلی زیاد شد سیستم ایمنی بدن به بازار میبرد. کلاه کوچک معیار شاخص راسل 2000 حفره حفره 10٪. طلا سقوط کرد. روغن فرو برد. بازار اعتبار گسترش گسترده تر به طور قابل توجهی. حتی بیت کوین کاهش یافته است در حالی که ایالات متحده Treasurys کمتر بود.

“ما در حال رفتن به یک رکود اقتصادی جهانی” گفت: Mohamed El-Erian ارشد اقتصادی و مشاور در آلیانز در CNBC “Squawk Box.” “پس از آنچه که اتفاق می افتد چند روز گذشته ما در حال رفتن به دیدن یک گسترش اقتصادی ناگهانی متوقف می شود.”

“مشکل اقتصادی ناگهانی متوقف می شود آن را آسان به راه اندازی مجدد یک اقتصاد” El-Erian گفت. او معتقد است که فروش متوقف نخواهد شد تا زمانی که بازار خرس بازدید پایین 30 درصد.

در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد سفر از اروپا معلق خواهد شد به مدت 30 روز به عنوان بخشی از دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس. تهمت نیز گفت: دولت با ارائه کمک مالی برای کارگران که بیمار مراقبت از دیگران به دلیل ویروس یا قرنطینه می شوند.

این حرکت بودند به اندازه کافی برای سرمایه گذاران که به دنبال یک هدف بیشتر مالی پاسخ به موضوع کندتر رشد اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در فوق العاده ای بیضی آدرس دفتر ارائه نمی دهد تا عمده ایده های جدید در محرک و تنها گفت که او می خواهم پیشنهاد مبهم مالیات حقوق و دستمزد تعطیلات به کنگره بدون به شدت ایستاده تا برای هر اندازه شرکت/قدر” نوشت: Ernie Tedeschi, سیاست, اقتصاددان برای Evercore ISI در یک توجه داشته باشید. “این به طور موثر ضربات موضوع به کنگره است که هنوز هم در حال برنامه ریزی برای رفتن در تعطیلات هفته آینده.”

خط کروز سهام به شدت کاهش یافته است. رویال کارائیب معامله 27.5% پایین تر در حالی که کارناوال و نروژی کروز خط تضعیف 18.5% و 25.5 درصد بود. هواپیمایی سهام مانند ایالات دلتا و آمریکا همه کاهش بیش از 9 درصد.

Cboe Volatility Index (VIX) به طور گسترده ای در نظر گرفته شده بهترین ترس سنج در وال استریت شروع به پریدن کرد به بیش از 76 و آمار بالاترین سطح خود از سال 2008.

روز چهارشنبه به پایان رسید و تاریخی خود را 11 سال bull بازار اجرا شده توسط بسته شدن در-بازار نشد. بازار خرس علامت 20% کاهش از اوج تمام وقت. در حال حاضر شاخص S&P 500 است در یکی پایین 26.9% از ثبت آن بالا است.

تجارت متوقف شد برای 15 دقیقه خپله به عنوان یک اولیه 7 درصد کاهش باعث شده “مدار” در بورس نیویورک و نزدک. قبل از باز قراردادهای آتی یک شبه به عمده شاخص کاهش یافت و به اصطلاح حد آستانه پایین کشویی 5 درصد است. این حد پایین سطح عمل به عنوان یک طبقه برای فروش تا زمانی که به طور منظم و تجارت آغاز می شود. آنها استفاده می شود برای اطمینان از منظم بازار.

همچنین باعث نگرانی در مورد چگونه فراگیر این ویروس می تواند در حال حاضر در این کشور شد و اعلام روز شنبه که در اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا است و تعلیق آن فصل پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای کوروناویروس. بازیگر فیلم تام هنکس و ریتا ویلسون نیز گفت: آنها آزمایش مثبت برای coronavirus.

“چلیپا از احساس وحشت و نگرانی سرمایه گذاران احساس به عنوان coronavirus گسترش احاطه آنچه ممکن است اتفاق می افتد به مصرف کننده صرف” نوشته اسکات رن ارشد بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه.

“مصرف کنندگان نشستن در خانه و نه در خارج پول خرج چرا که آنها از ترس ابتلا به کروناویروس نهایی نتیجه منفی,” او اضافه شده است. “از آن شده است که مصرف کننده ایالات متحده است که رانندگی بازیابی اتوبوس در طول این مدت گسترش است.”

پنجشنبه غوطه پس از دیگری وحشی جلسه در وال استریت و مرگ داو ضبط-تنظیم بازار bull run آغاز شد که در مارس 2009. آبی تراشه شاخص سقوط 1,464.94 امتیاز و یا 5.9 درصد در 23,553.22. 30-میانگین سهام بسته در بازار خرس قرار دادن برای پایان دادن به گسترش است که آغاز شده و در سال 2009 به دلیل بحران مالی است. داو نیز کاهش یافت بیش از 2000 امتیاز در روز دوشنبه.

“این بازار شده اند غیر ممکن است برای پیش بینی” به گفته دیوید Lafferty رئیس استراتژیست بازار در Natixis مدیران سرمایه گذاری. “من فکر می کنم آنها را به عنوان نوع باد-sock بازار. آنها فقط در حال تغییر با هر آنچه از راه احساسات است. هیچ اصول تحت این بازار در حال حاضر است.”

CNBC Eustance هوانگ کمک به این گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de