داو جهش بیش از 200 امتیاز به عنوان راهحل دوباره بجای اول برگشتن اما پست اول هفتگی از دست دادن سه

سهام در روز جمعه افزایش یافت که قیمت نفت چیتی به عقب و حتی بیشتر از ضرر و زیان تاریخی از پیش از آن در هفته در حالی که سرمایه گذاران وزن چشم انداز بالقوه coronavirus درمان از Gilead Sciences.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 260.01 امتیاز بالاتر یا 1.1% در 23,775.27. S&P 500 به 1.4% به 2,836.74 در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.7% به 8,634.52. Tech بهترین بود-انجام بخش در S&P 500 به دست آوردن 2.1% اپل با صعود بیش از 2%.

برای این هفته, اما, Dow پایین بود 1.9% در حالی که S&P 500 با کاهش بیش از 1%. نزدک بود پایین 0.2% هفته به تاریخ. آن بود که وال استریت اولین کاهش هفتگی در سه.

ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام افزایش 2.7 درصدی به حل و فصل در $16.94 در هر بشکه در میان امیدوار است که ایالات متحده را کاهش دهد و برخی از تولید خود را به حساب برای کاهش تقاضا و ظرفیت ذخیره سازی. هنوز وست تگزاس اینترمدیت آتی شد بیش از 30% در هفته به تاریخ به عنوان معامله گران ریخته نفت در تاریخی مد. در روز دوشنبه قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد آتی برای ماه مه انقضا معامله در منفی قیمت برای اولین بار.

“نگاه به آینده آن هنوز همه چیز در مورد تقاضا برای نفت در حال حاضر و تا کنون شواهد کمی وجود دارد برای حمایت از این ایده است که مصرف کننده رشد در حال رفتن به دوباره بجای اول برگشتن در هر زمان به زودی” تام Essaye بنیانگذار Sevens گزارش.

وال استریت بود در آینده یک سوار وحشی در پنجشنبه برانگیخته توسط فایننشال تایمز گزارش گفت: Gilead Sciences’ مواد مخدر remdesivir را بهبود نمی بخشد coronavirus بيماران بیماری است. FT استناد اسناد و مدارک به طور تصادفی منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی در مورد یک کارآزمایی بالینی است.

جلعاد به ذکر است که مطالعه “فسخ اولیه با توجه به پایین ثبت نام” ترک آن را “underpowered فعال از نظر آماری معنی دار نتیجه گیری. به این ترتیب مطالعه نتایج مجمل.” عقب و جلو منجر به تبخیر از جامد به سمت بالا حرکت می کند و عمده به طور متوسط بسته شد در روز پنج شنبه.

برای مطمئن شود, CNBC Jim Cramer مطرح شک بیش از این محاکمه انجام شده در چین ارائه مشاوره به سرمایه گذاران منتظر نتایج مطالعات آمریکا قبل از رد کردن درمان.

“من می گویند صبر کنید تا مطالعات آمریکا آمد” کرامر گفت: در یک صدای جیر جیر. “دانشگاه شیکاگو مطالعه بسیار دقیق تر. من چوب با آن. شما لازم نیست که به آن اعتقاد دارند…اما این سومین بار است که چین باید گفت که مواد مخدر کار نمی کند.”

روز جمعه رویترز گزارش داد که دولت آمریکا به رهبری محاکمه remdesivir در حال اجرا بود جلوتر از برنامه. این گزارش گفت: این نتایج می تواند آماده اواسط ماه مه با مقدماتی اعداد احتمالا پیش از آن. جلعاد سهام به دست آورده بیش از 2 ٪ در پشت این گزارش.

Coronavirus شیوع تحت سلطه است روحیۀ بازار برای بسیاری از سال 2020 به عنوان سرمایه گذاران دست و پنجه نرم کردن با عواقب اقتصادی.

بیش از 2.7 میلیون نفر تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده بیش از 800,000 موارد تایید شده است. اما کاهش در جدید روزانه موارد افزایش یافته و سهام خود را از پایین رسیده مارس 23.

عمده میانگین بسیج بیش از 25% از اواخر ماه مارس با S&P 500 retracing حدود نیمی از آن نزولی حرکت از تمام زمان بالا مجموعه Feb. 19.

همه گیر نیز منجر به بی سابقه مالی و محرک های پولی از جمله باز به پایان رسید دارایی-برنامه خرید از فدرال رزرو. روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $484 میلیارد امداد لایحه ای را برای افزایش کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها.

“بازار مورد استفاده قرار گرفتن به این واقعیت است که شاید آن را به اواخر ماه مه شاید ژوئن” قبل از اقتصاد است دوباره باز گفت: Daniel دمینگ مدیر عامل در KKM مالی. “بنابراین سوال زیر در این بازار این است که آیا به اندازه کافی وجود دارد محرک به اندازه کافی نقدینگی به ادامه حمایت از این ساختار بازار.”

“در این نقطه بازار به نظر می رسد خوب با این, اما اگر ما همه از ناگهانی به وسط ممکن است و به نظر می رسد مانند آن را در ماه ژوئیه یا اوت [قبل از بازگشایی] خواهد شد که موضوع دیگری برای بازار برای مقابله با” دمینگ گفت.

— CNBC یون Li کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>