داو جهش 360 امتیاز در درمان ویروس امید Netflix آگهی نزدک به یک رکورد دیگر

سهام افزایش یافت جمعه به عنوان اخبار در مورد پتانسیل coronavirus درمان افزایش امید به بهبود اقتصادی پس از شیوع. سهام فن آوری همچنین ادامه داد: برنده خود را در هفته است.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 369.21 امتیاز بالاتر یا 1.4% به 26,075.30. S&P 500 صعود 1% یا 32.99 امتیاز به 3,185.04. شاخص Nasdaq Composite با افزایش 0.6% یا 69.69 نقاط دیگر رکورد بسته شدن بالا از 10,617.44 برداشته شده توسط آمازون و Netflix بکشد.

Gilead Sciences گفت: آن coronavirus درمان نامزد, remdesivir نشان داد بهبود بالینی بازیابی و 62 درصد کاهش در خطر مرگ و میر در مقایسه با استاندارد مراقبت. اخبار فرستاده جلعاد سهام تا بیش از 2٪. BioNTech مدیر عامل شرکت همچنین گفته وال استریت ژورنال این شرکت coronavirus کانديد واکسن می تواند آماده برای تصویب در ماه دسامبر.

سهام شرکت هایی که سود از اقتصاد بازگشایی بهتر. خطوط هوایی آمریکا و ایالات ظهور 6.8 درصد و 8.2 درصد بود در حالی که دلتا معامله 5.6 درصد بالاتر است. کروز اپراتور کارناوال رسید 10.8 درصد در این شرکت گفت: آن را می توانید حتی در جریان نقدی با ظرفیت بین 30 ٪ و 50٪.

Netflix شروع به پریدن کرد و 8 درصد به یک رکورد پس از گلدمن گفت: در حال حاضر آن را می بیند 30% تجمع بیش از 12 ماه آینده برای این شرکت است. آمازون نیز به دست آورد 0.5% به بالا بعد از سیتی پیاده آن هدف در تجارت الکترونیکی به یک خیابان بالا از $3,550 هر سهم.

جی پی مورگان بزرگترین استفاده کننده در 30-سهام داو پریدن 5.4%. داو-جزء گلدمن ساکس رز 4.4%. در ضمن سیتی گروپ و ولز فارگو بسیج 6.4 درصد و 5.9 درصد بود. بانک های بزرگ را در مجموعه ای به پا زدن کردن درآمد های نجومی هفته آینده.

“در روز که در آن وجود دارد وعده سلامت راه حل یا که اقتصاد در واقع ممکن است بازیابی سریع تر از حد انتظار شما تمایل به دریافت خود دوره ای سهام … منجر به اتهام” گفت: Michael Arone رئیس استراتژیست سرمایه گذاری برای دولت خیابان جهانی مشاوران. برعکس “هنگامی که آن را مانند به نظر می رسد اقتصاد در حال رفتن به غرفه یا بازیابی خواهد شد آهسته تر از حد انتظار سرمایه گذاران تمایل به بازگشت به رشد مدافعان از فن آوری است.”

روز جمعه دستاوردهای قرار داده داو تا 0.9% برای هفته. S&P 500 و Nasdaq شد تا 1.7% و 4% در آن دوره زمانی است. برای سال های Dow و S&P 500 به پایین 8.6 درصد و 1.4 درصد بود در حالی که نزدک است تا بیش از 18٪.

تا مطمئن شوید که برخی از سرمایه گذاران باقی می ماند مربوط به عنوان جدید کروناویروس موارد همچنان به شمع تا. ایالات متحده در گزارش روز شنبه بیش از 63,000 اضافی coronavirus موارد یک رکورد است. در این کشور هفت روز به طور متوسط در حال حاضر در بیش از 53,000 موارد است.

“برای ما چشم انداز تلخ است – این COVID بحران همچنان به متاستاز به انتقال ماندن بالا در حالی که بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر افزایش بیش از حد” گفت: آدم Crisafulli حیاتی دانش در یک توجه داشته باشید. “در حالی که ما گاو آویزان به ‘آمازون واکسن و تغذیه” و آن سه مورد را جلوگیری از کاهش شیب آن بسیار سخت است به نگاه SPX و پیدا کردن آن در کوتاه مدت قانع کننده است.”

— CNBC یون Li کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>