سهام ایالات متحده در معاملات آتی افزایش یافت در اوایل صبح روز جمعه پس از سود بیشتر در فن آوری منجر به شاخص Nasdaq Composite با پاک کردن همه از ضرر و زیان خود را برای سال 2020 است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی شد تا با 235 امتیاز بنحوی باز دست آوردن حدود 276 امتیاز در روز جمعه. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز با اشاره به جمعه باز کردن دستاوردهای این دو شاخص.

فناوری های سنگین نزدک افزایش 1.4% در طول نقدی, جلسه اتمام تقریبا 0.1% سال به تاریخ. سود از Facebook آمازون الفبا و اپل کمک کرد تا بلند شاخص را به قلمرو مثبت برای سال 2020 است. در یک نقطه نزدک بود بیش از 25% در سال به تاریخ.

“این شگفت انگیز است واقعا توجه ما هنوز در حال کار از خانه گفت:” JJ Kinahan رئیس استراتژیست بازار در TD Ameritrade, مورد, متوسط چنگ پشت آن سال 2020 ضرر و زیان است. “ما واقعیت این است که ما در حال کار از خانه و برخی از اقتصادی تقاضا به نظر می رسد کمتر و در عین حال این سهام همچنان به مبارزه را از طریق.”

Kinahan همچنین با اشاره به بازار همچنان به قیمت در سریع بازگشایی اقتصاد ایالات متحده پس از coronavirus مجبور فعالیت های اقتصادی نزدیک به توقف screeching. “وجود دارد این حس, ‘OK,, ما قصد داریم برای بازگشت به کار و همه چیز بهتر شود.’ اما در چه سرعت آنها خواهید برای دریافت بهتر خواهد بود پایدار؟”

سهام است که بهره مند از بازگشایی اقتصاد افزایش گسترده. نروژی کروز خط و کارناوال هر دو به دست آمده بیش از 5 درصد در حالی که هیلتون در سراسر جهان صعود 1.6%. آمریکا و Delta Air Lines هر دو صعود بیش از 3 ٪ در حالی که JetBlue به دست آورد 2 درصد. MGM اقامتگاههای تفریحی را شروع به پریدن کرد 7.3%.

دستاوردهای قبلی در روز پنج شنبه نیز قرار داده نزدک تا 35.4% از آن 23 مارس کم است. S&P 500 نیز بسیج 31.5 درصد در آن زمان.

اما مایکل Shaoul رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Marketfield مدیریت دارایی گفت: بازار حرکت های اخیر بوده است که اهلی نسبت به دیگران دیده می شود در این سال نشان می دهد “قابل فهم خستگی با جریان ثابت از اطلاعات متناقض درباره پیشرفت ویروس و بالقوه برای شادتر و بیشتر شدید نتایج در ماه های آینده.”

“همچنین نشان می دهد که امداد که بدترین پزشکی سناریو به احتمال زیاد به محل است که به جای درک فقط چگونه دلهره آور کار بازگشایی و بازسازی اقتصاد خواهد شد در ماه های آینده, ترک SPX قادر به حرکت کردن و به چالش کشیدن مقاومت کلیدی 3,000 او گفت:” در یک توجه داشته باشید.

پنج شنبه حرکت بالاتر آمد و حتی پس از انتشار و حتی بیشتر دلتنگ اشتغال داده است. هفتگی مدعیان داده ها نشان داد بیش از 33 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری بیش از هفت هفته به پایان دوره ممکن است 2.

روز جمعه وزارت کار ایالات متحده منتشر خواهد شد ماهانه خود رسید. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار می رود که بیش از 21 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de