داو آتی نزول 140 امتیاز پس از اپل مسائل درآمد هشدار و خارج درآمد از دست

شاخص های آتی سهام ایالات متحده کمتر بود صبح روز سه شنبه پس از اپل روز دوشنبه گفت انتظار نمی رود که برای دیدار با آن در سه ماهه دوم پیش بینی درآمد.

سهام خارج شده بودند نیز تحت فشار پس از گزارش درآمد که سقوط کوتاه از انتظارات است.

حدود 6 p. m. و داو آتی نشان داد یک قطره از بیش از 140 امتیاز در باز است. آتی در شاخص S&P و نزدک هر دو پایین تر پس از بسته شدن در بالاترین رکورد در اواخر هفته گذشته.

وال استریت سهام بسته شد در روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران شاهد بازار تعطیلات.

اپل هشدار داد انتظار نمی رود که برای دیدار با سه ماهه خود را پیش بینی درآمد با استناد به کاهش تولید و تضعیف تقاضا در چین به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس. با ارزش ترین شرکت در آمریکا در ابتدا گفت: از آن انتظار می رود به گزارش خالص فروش بین $63 میلیارد دلار به 67 میلیارد دلار در سال مالی خود را در سه ماهه دوم. اپل ارائه نشده یک به روز رسانی پیش بینی برای آن مالی سه ماهه دوم درآمد در روز دوشنبه.

سهام اپل به پایین 3.6 درصد در قبل از بازار تجارت است.

درآمد هشدار دهنده به نظر می رسد به دندانه تمایلات بازار به عنوان سرمایه گذاران همچنان به ارزیابی پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از چین, سرعت, پخش كردن, coronavirus.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز سه شنبه گزارش های اضافی 98 مرگ و میر در سراسر کشور با 1,886 موارد جدیدی از کروناویروس. از Feb. 17 کمیسیون وجود دارد گفت: تا به حال شده است در مجموع 72,346 مورد تأیید و 1,868 مرگ و میر.

اطلاعات درآمد

در ایالات متحده تولید ایالت نیویورک ارقام برای فوریه و انجمن ملی سازندگان خانه (NAHB) بررسی برای ماه فوریه را هم منتشر خواهد شد در صبح روز تجارت.

در اخبار شرکت Medtronic و پیشبرد قطعات خودرو در میان برخی از کسانی که به گزارش درآمد قبل از باز کردن زنگ. Agilent, آب, آثار, و, دعوت, خانه های میان کسانی که برای آزادی خود آخرین درآمد سه ماهه پس از نزدیک به بازار.

در جای دیگر, مینیاپولیس, رئیس فدرال نیل Kashkari برنامه ریزی شده است برای ارائه سخنرانی در بزرگترین اقتصاد جهان در یک رویداد در سنت پل در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>