داو آتی افزایش نزدیک به 900 امتیاز به عنوان سنا haggles بیش ویروس لایحه

مسافران حرکت گذشته کنگره گنبد در اولین شب از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه ژانویه 21 سال 2020 در واشنگتن, DC. سناتور انتظار می رود که رای گیری در قوانین برای استیضاح آزمایشی است که انتظار می رود طی سه تا پنج هفته است.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده ارسال شده جامد افزایش در اوایل صبح روز سهشنبه تجارت است.

به عنوان 5:15.m ET., میانگین صنعتی داو جونز آتی ضمنی باز دست آوردن نزدیک به 900 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز با اشاره به افتتاح دستاوردهای.

شبانه حرکت را دنبال کرد و در عین حال یکی دیگر از روز طوفانی در وال استریت در روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران چرخش به بدبینی و فشار عمده شاخص های جدید چندین ساله پایین.

داو کاهش یافته است 582.05 امتیاز یا 3 درصد در روز دوشنبه و باقی مانده در سرعت به پرچ بدترین حالت آن تقویم ماه از سال 1931 است. S&P 500 با کاهش 2.9% به 2,237 و بسته 34 درصد کمتر از یک رکورد در ماه گذشته به عنوان شاخص غرق شد بیشتر به بازارهای خرس میان COVID-19 شیوع.

پیشتر در روز دوشنبه, جلسه, لایحه که اجازه غول پیکر هزینه های مالی برای تحریک اقتصاد موفق به پاک کردن یک کلید رویه مانع. سنا مخالفت آمد با وجود خزانه داری وزیر استیون Mnuchin خوش بینی به CNBC جیم کرامر که کنگره بود “بسیار نزدیک” به یک سال مالی بسته انجام می شود و اشاره کرد باید آن را تحت فشار قرار دادند به جلو “امروز.”

“ما در حال استفاده از برخی از وجوه ما, اما ما نیاز به کنگره برای تصویب بودجه اضافی امروز طوری که ما می تواند حرکت رو به جلو و حمایت از کارگران آمریکایی و آمریکایی اقتصاد” Mnuchin گفت.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-نیویورک گفت: بعد از ظهر دوشنبه پس از دومین شکست که او و Mnuchin را دوباره ملاقات را امتحان کنید و کار کردن یک معامله بیش از این دوره از دوشنبه شب.

دموکرات ها به انتقاد از 500 میلیارد دلار از صندوق که جمهوری خواه پیشنهاد مجموعه در کنار مضطرب کسب و کار خواستار آن یک صندوق کمک مالی “با هیچ رشته متصل است.”

دو مجلس سنا دستیاران CNBC گفت که وجود خواهد داشت نه بیشتر سنا رای روز شنبه به مذاکرات ادامه خواهد داد.

“من فکر می کنم محدود از زمان به چه مدت این مذاکرات را در, خواهد شد که توسط مدعیان جدید بیکاری در آمده است که در روز پنج شنبه” استیون Ricchiuto ارشد ایالات متحده اقتصاددان در Mizuho اوراق بهادار گفت: CNBC “Squawk Box آسیا” صبح روز سه شنبه به وقت سنگاپور.

“من فکر نمی کنم که هیچ نماینده در خانه و یا … در سنا که میخوام مایل به نظاره نشست و بحث بسیاری از مسائل … و سیاسی صحبت امتیاز زمانی که شما آنچه اساسا می تواند به عنوان بسیاری از 3 میلیون نفر برای پر کردن, بیمه بیکاری, بیمه” Ricchuito گفت.

کمک به نگه داشتن روز دوشنبه ضرر و زیان در چک شد یک اطلاعیه از فدرال رزرو که گفت: آن را سوار بر یک به پایان رسید و برنامه خرید دارایی. بانک مرکزی گفت که این برنامه اجرا خواهد شد در “مقادیر مورد نیاز برای حمایت از صاف به عملکرد بازار و موثر انتقال سیاست پولی به گسترده تر شرایط مالی و اقتصاد است.”

گسترش coronavirus نیز مجبور بازار بورس نیویورک به انجام آن در روز اول به طور کامل تجارت الکترونیکی است. تبادل هفته گذشته گفت که دو نفر تست مثبت برای این بیماری در نمایش آن انجام شده این هفته است.

—CNBC Eustance هوانگ کمک به این گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>