داو های آتی به بیش از 100 نقطه باز رها در میان فرار تجارت

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

شاخص های آتی سهام ایالات متحده کمتر بود صبح روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران به دنبال ارزیابی پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی به عنوان یک نتیجه از سرعت گسترش coronavirus.

قبل از حرکت بازار پس از یک خروش گشت تجمع در جلسه قبلی که دیدم داو پست بزرگترین بدست آوردن درصد از مارس 2009. این شاخص نیز ثبت بزرگترین-همیشه نقطه افزایش در روز دوشنبه.

از 2:30 a. m. ET میانگین صنعتی داو جونز رز 99 امتیاز نشان می دهد منفی باز از بیش از 125 امتیاز. آتی در شاخص S&P 500 و Nasdaq-100 هر دو کمی پایین تر است.

در یک فرار جلسه داو آتی به حال شروع به پریدن کرد 150 امتیاز پیش از آن.

تیز حرکت رو به پایین آمد و پس از گزارش رویترز که گروه هفت قدرت صنعتی است که انتظار می رود به صدور بیانیه ای در روز شنبه و یا یکشنبه در مقابله با تاثیر از شیوع کروناویروس.

در حال حاضر آن را شامل نمی شود هر گونه تماس برای دولت جدید هزینه و یا هماهنگ کاهش نرخ بهره توسط بانک های مرکزی گزارش رویترز به نقل از یک G-7 رسمی با دانش مستقیم از مذاکرات.

قبلا CNBC استیو Liesman تا به حال گزارش شده است که رئیس فدرال جروم پاول و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin منجر خواهد شد G-7 تماس روز سه شنبه در 7 p. m. ET. خواهد شد که یک “هماهنگی تماس بگیرید” به صورت مالی و اقتصادی در پاسخ به کروناویروس یک منبع آشنا گفت CNBC. یک گروه در بیانیه ای ارسال خواهد شد پس از تماس است.

رویترز گزارش آمد به بازار تا به حال بدست افزایش در اوایل این هفته در میان سرمایه گذاران انتظارات از بانک مرکزی محرک در طول روزهای آینده به تقویت اقتصاد و بازار.

بانک مرکزی استرالیا اعلام کرد روز سه شنبه یک برش در آن نرخ نقدی با 25 واحد به رقم 0.5% و یک رکورد جدید کم است.

در بیانیه ای اعلام کرد این تصمیم استرالیا در بانک مرکزی و فرماندار اذعان کرد که شیوع کروناویروس در خارج از کشور است که با داشتن یک “اثر قابل توجهی” در اقتصاد کشور گفت: حرکت به سهولت سیاست های پولی انجام شد به “ارائه پشتیبانی های اضافی برای اشتغال و فعالیت اقتصادی است.”

دوشنبه دیدم سهام ایالات متحده ضربه محکم و ناگهانی از دست دادن رگه که رفته بود برای بیش از یک هفته است. برخی از سرمایه گذاران تردید دارند که این تجمع, سکس از کون, بدون معنادار بانک مرکزی در پاسخ. حتی اگر که می آید به ثمر سرمایه گذاران باید خود را شک و تردید در بازار دیده می شود پایان آن تجارت پر سر و صدا از شش روز.

Jeff Mills, رئیس سرمایه گذاری افسر در Bryn Mawr اعتماد گفت: “ناهار قدرت” است که او ارائه مشاوره به مشتریان برای خرید به این بازار که روز دوشنبه تجمع فقط یک “ویژگی های snapback.”

“من فکر می کنم این طیف از نتایج گسترده ای است که در اینجا یک روز معاملاتی است که نمی خواهید به حل و فصل همه مسائل ما, بنابراین ما در حال گفتن ما مشتریان فقط به نشستن تنگ در حال حاضر” میلز گفت.

سهام ایالات متحده مشخص شده دیدم یک تاریخی به گزاف گویی در روز دوشنبه با داو به دست آوردن حدود 1,300 امتیاز. داو به پایان رسید تا 5.1% در روز, در حالی که S&P 500 به 4.6 درصد.

برخی انتظار می رود بانک های مرکزی در سراسر جهان به اعلام یک سیاست هماهنگ در پاسخ به مبارزه با کروناویروس. گلدمن ساکس اقتصاددان ارشد Jan Hatzius گفت: “بسته شدن بل” که او انتظار دارد که اکثر بانک های مرکزی برای G10 کشور برای کاهش نرخ بهره تنها با بانک مرکزی ژاپن ممتنع.

قراردادهای آتی معامله گران انتظار دارند اقدام تهاجمی از فدرال رزرو در خصوص با آموزش مداوم تغذیه سازمان دیده بان ابزار نشان می دهد که بازار در قیمت 75 واحد کاهش از آوریل.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>