معامله گران و حرفه ای مالی در طول مدت زنگ باز در کف بازار بورس نیویورک (NYSE), مارس 14 2019 در شهر نیویورک است.

درو Angerer | گتی ایماژ

آتی سهام معامله بالاتر در اوایل صبح روز سه شنبه پس از وال استریت دچار ضرر و زیان گسترده روز دوشنبه در میان نگرانی های اقتصادی ضربه از شیوع کروناویروس.

به عنوان 2:23 p. m. و شاخص میانگین صنعتی داوجونز آتی بودند 765 امتیاز بالاتر است. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز بالاتر است.

حرکت آن پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “ایالات متحده خواهد بود با قدرت حمایت از این صنایع مانند شرکت های هواپیمایی و دیگران هستند که به خصوص تحت تاثیر قرار توسط چینی ها ویروس. ما خواهد بود قوی تر از همیشه قبل از!”

پیش از آن در جلسه آتی قرارداد به S&P 500 شاخص میانگین صنعتی داوجونز و نزدک 100 ضربه خود را وارونه حد تحریک متوقف شد. در غیر ایالات متحده ساعات معامله قراردادهای آتی سهام در حال متوقف اگر آنها ضربه خود را نزولی یا صعودی محدودیت سنجاق کسانی که قرارداد خود را به بالا یا پایین تر از محدوده. این توقف به معنای اطمینان حاصل شود که باز تجارت منظم است و نه احساسی.

این شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 به حال خود بدترین روز پس از “جمعه سیاه” تصادف در سال 1987 در حال سقوط 12.9 درصد و 12 درصد بوده است. همچنین داو سوم-بدترین روز زندگیمه. شاخص Nasdaq Composite با آن یکی از بزرگترین روز غوطه همیشه غلت 12.3%.

توقف معاملات به طور معمول رخ می دهد در میان بسیار غیر طبیعی نوسانات بازار.

Cboe Volatility Index — وال استریت ترجیح ترس سنج — ارسال شده بالاترین-همیشه در 82.69. که در صدر بحران مالی’ اوج 80.74.

وال استریت را رها آمد و حتی پس از فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر در روز یکشنبه و اعلام کرد که 750 میلیارد دلار دارایی-برنامه خرید. آن همچنین به عنوان تعدادی از coronavirus موارد شروع به پریدن کرد در آمریکا

حداقل 4,281 موارد تایید شده اند در آمریکا به همراه بیش از 70 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز گفت: این بحران می تواند کشش به اوت اضافه کردن دولت ممکن است در نگاه قفل کردن “مناطق خاص.”

“اگر چه معاصر بحران لود شده با خبر بد این بوده است نه اولیه آن مشکل است. آن را ‘ناشناخته'” گفت: جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه در یک توجه داشته باشید. “حتی کارشناسان بهداشت و درک این که چه چیزی است و یا که در آن رهبری است که بدترین نتیجه ممکن برای سرمایه گذاران است.”

“به من خبر بد هر روز بیش از عدم اطمینان کامل” او گفت:.

S&P 500 بسته دوشنبه در پایین ترین سطح خود از دسامبر سال 2018 است. به پایان رسید جلسه در سطح آن دیده نمی شود از اوایل سال 2017.

“در حال حاضر تا زمانی که بهبود در روند … آن را سخت به نظر طولانی بودن و این حق را به صورت نقدی در حاشیه” مارک نیوتن مدیریت در نیوتن مشاوران گفت: در یک یادداشت به مشتریان.

— CNBC توماس فرانک و Eustance هوانگ کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de