داو آتی پرش 200 امتیاز پس از وال استریت دچار بدترین روز از سال 1987 سقوط بازار

معامله گران و حرفه ای مالی در طول مدت زنگ باز در کف بازار بورس نیویورک (NYSE), مارس 14 2019 در شهر نیویورک است.

درو Angerer | گتی ایماژ

آتی سهام معامله بالاتر دوشنبه شب پس از وال استریت دچار ضرر و زیان گسترده در روز قبل از آن در میان نگرانی های اقتصادی ضربه از شیوع کروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز آتی افزایش 229 امتیاز و یا در حدود 1.1%. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز بالاتر است. داو آتی به طور خلاصه معامله بیش از 200 امتیاز بالاتر پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “ایالات متحده خواهد بود با قدرت حمایت از این صنایع مانند شرکت های هواپیمایی و دیگران هستند که به خصوص تحت تاثیر قرار توسط چینی ها ویروس. ما خواهد بود قوی تر از همیشه قبل از!”

این شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 به حال خود بدترین روز پس از “جمعه سیاه” تصادف در سال 1987 در حال سقوط 12.9 درصد و 12 درصد بوده است. همچنین داو سوم-بدترین روز زندگیمه. شاخص Nasdaq Composite با آن یکی از بزرگترین روز غوطه همیشه غلت 12.3%.

Cboe Volatility Index — وال استریت ترجیح ترس سنج — ارسال شده بالاترین-همیشه در 82.69. که در صدر بحران مالی’ اوج 80.74.

وال استریت را رها آمد و حتی پس از فدرال رزرو کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر در روز یکشنبه و اعلام کرد که 750 میلیارد دلار دارایی-برنامه خرید. آن همچنین به عنوان تعدادی از coronavirus موارد شروع به پریدن کرد در آمریکا

حداقل 4,281 موارد تایید شده اند در آمریکا به همراه بیش از 70 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز گفت: این بحران می تواند کشش به اوت اضافه کردن دولت ممکن است در نگاه قفل کردن “مناطق خاص.”

“اگر چه معاصر بحران لود شده با خبر بد این بوده است نه اولیه آن مشکل است. آن را ‘ناشناخته'” گفت: جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold گروه در یک توجه داشته باشید. “حتی کارشناسان بهداشت و درک این که چه چیزی است و یا که در آن رهبری است که بدترین نتیجه ممکن برای سرمایه گذاران است.”

“به من خبر بد هر روز بیش از عدم اطمینان کامل” او گفت:.

S&P 500 بسته دوشنبه در پایین ترین سطح خود از دسامبر سال 2018 است. به پایان رسید جلسه در سطح آن دیده نمی شود از اوایل سال 2017.

“در حال حاضر تا زمانی که بهبود در روند … آن را سخت به نظر طولانی بودن و این حق را به صورت نقدی در حاشیه” مارک نیوتن مدیریت در نیوتن مشاوران گفت: در یک یادداشت به مشتریان.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>