قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده با اشاره به پایین تر شروع به جمعه جلسه, ترک دیوار خیابان در مسیر به صورت متوسط هفتگی ضرر و زیان است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی کاهش یافت و 207 امتیاز بنحوی باز از دست دادن در مورد 206 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز با اشاره به ضرر و زیان است. پیشتر در روز های آتی به حال با اشاره به افتتاح سود برای سه شاخص.

صبح زود حرکت می کند روز جمعه به دنبال یکی از هفته بهتر روز به روز پنج شنبه به نفت را یکی از بزرگترین روز تجمع همیشه ساکت سرمایه گذاران که می خواهم رشد نگران بیش از مالی و ضرر و زیان در بخش انرژی است.

هر چند وست تگزاس قراردادهای آتی نفت خام در $25.32 در هر بشکه است کمتر از نیمی از قیمت قراردادهای معامله شده در اخیرا در ماه ژانویه یک روز تجمع بود به اندازه کافی برای حمل عمده سهام شاخص بالاتر است.

داو رز 469.93 امتیاز یا 2.2% در روز پنج شنبه باقی ماند اما در سرعت به پایان هفته پایین 1% به عنوان جلسه ، شورون led آبی تراشه شاخص بالاتر محوری 11 درصد و پرسشگری دارد اضافه شده بیش از 50 امتیاز.

S&P 500 نیز به دست آورد 2.2% تا پایان روز در 2,526.90 با انرژی بخش قطعات تا بیش از 9 درصد.

هر دو شاخص Dow و S&P 500 باقی می ماند بیش از 25 درصد کمتر از مربوطه خود را در همه زمان اوج مجموعه در ماه فوریه به بازار ژاپن گسترش COVID-19 فاستر فرار معاملات در وال استریت.

شده اند وجود دارد بیش از 245.000 تایید عفونت در ایالات متحده و بیش از 6 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اشتغال بخش غیرکشاورزی

سرمایه گذاران خواهد بود برای داده های جدید با اشتغال بخش غیرکشاورزی دلیل در 8:30 p. m. و و Markit services PMIs انتظار در 9:45 a. m. ET.

شماره اوایل این هفته منتشر شد نشان داد که بیش از 6.65 میلیون نفر در ایالات متحده ثبت شده برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

وجود دارد بدون درآمد گزارش روز جمعه برگزار خواهد شد.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im