داو آتی سقوط نزدیک به 500 امتیاز پس از بازار بازگشت امید برای $1 تریلیون محرک

آتی سهام یک شبه کاهش یافت و در معاملات روز سه شنبه بازار باقی مانده است بسیار فرار با دولت در پاسخ به کروناویروس خرید اینترنتی اتفاق می افتند.

از 11:29 p. m. ET آتی در میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و 486 امتیاز نشان می دهد نزدیک به 700 نقطه از دست دادن در روز چهارشنبه باز است. S&P 500 و Nasdaq-100 آتی نیز پایین است.

بازار دوباره جمعه را از عمیق ترین مسیر از سال 1987 به عنوان سرمایه گذاران رشد امیدوار است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عظیم محرک های مالی طرح را در نجات اقتصاد است که در خطر سقوط به رکود اقتصادی با توجه به کروناویروس تاثیر است.

کاخ سفید با وزن مالی بسته از بیش از 1 تریلیون دلار است که شامل پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک و صنعت هواپیمایی. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نیز گفت: شرکت های بزرگ قادر خواهد بود برای به تاخیر پرداخت مالیات تا 10 میلیون دلار در حالی که افراد می تواند تسلیم دلار تا 1 میلیون دلار در پرداخت به سرویس درآمد داخلی.

Mnuchin گفته سناتور جمهوریخواه که بیکاری می تواند به 20 ٪ برسد اگر کنگره نمی کند تصویب تریلیون دلاری بسته محرک او پیشنهاد, CNBC گزارش سه شنبه شب به نقل از یک منبع آشنا با این موضوع.

داو افزایش یافت و بیش از 1 ، 000 امتیاز در روز سه شنبه به کلاه کردن یکی دیگر از فرار جلسه ساخت به کمتر از نیمی از روز دوشنبه تند ضرر و زیان است. S&P 500 به 6 درصد.

وال استریت شده است در یک اقدام بی سابقه غلتکی سوار coaster میان coronavirus آشفتگی با S&P 500 نوسانی 4 درصد و یا بیشتر در هر دو جهت برای هفت جلسه متوالی. این تاپ رکورد قبلی از شش روز از ماه نوامبر سال 1929 با توجه به LPL مالی.

در روز سه شنبه سرمایه گذاران نیز تشویق فدرال رزرو amped تلاش برای کمک به شرکت های داشتن یک زمان سخت گرفتن کمک های مالی کوتاه مدت. این بانک اعلام کرد اعتباری ویژه تسهیلات برای خرید شرکت کاغذ از برخی از صادر کنندگان. این به پیروی از تغذیه اضطراری 700 میلیارد دلار برنامۀ تزریق پول به اقتصاد و بیشتر از 100 اساس نقطه برش به نرخ بهره در روز یکشنبه.

“نشانه هایی هستند که این بیماری همه گیر خواهد شد و تحت کنترل در آورد و اقتصاد را دریافت حمایت کافی برای آب و هوا طوفان گفت:” براد McMillan, chief investment officer در کشورهای مشترک المنافع مالی. “هیچ اشتباه وجود خواهد داشت و آسیب. اما از یک چشم انداز بازار این سوال خواهد بود که آیا این آسیب بیشتر از بازار در حال حاضر انتظار می رود و یا کمتر است.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>