داو آتی سقوط 200 امتیاز به عنوان معامله گران بریس برای یک انتظار رکورد افزایش تعداد مدعیان بیکاری در

سهام ایالات متحده در معاملات آتی کاهش یافت و در اوایل صبح روز پنج شنبه در معاملات به عنوان سرمایه گذاران منتظر ملی هفتگی مدعیان داده که انتظار می رود برای نشان دادن یک رکورد سنبله.

داو آتی نشان داد باز افت بیش از 200 نقطه در روز پنجشنبه باز است. S&P 500 آتی و Nasdaq-100 آتی با اشاره به باز شدن ضرر و زیان در حدود 1 درصد.

حرکت در آمد که در سنا به اتفاق آرا تصویب 2 $تریلیون اقتصادی بسته امداد اواخر روز چهارشنبه که با هدف کوسن ضربه از شیوع کروناویروس. محرک لایحه در حال حاضر به خانه که فشار برای تصویب آن رای صدای صبح روز جمعه به عنوان بسیاری از نمایندگان از واشنگتن است. داو شد تا بیش از 13 درصد در دو روز اول آن پشت به پشت دست آوردن از ماه فوریه در انتظار محرک.

سنا با عجله به تصویب این لایحه به عنوان داده که انتظار می رود یک افزایش نرخ بیکاری پس از کسب و کار توقیف سعی کنید به سرعت شیوع را گسترش.

ملی هفتگی مدعیان داده خواهد شد 8:30 a. m. ET. اقتصاددانان در حال طرح ریزی رکورد شکنانه اعداد. سیتی ترین نزولی با برآورد حدود 4 میلیون ادعای هفته گذشته است.

روز چهارشنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که دولت به تنهایی دیده می شود 1 میلیون و تعداد مدعیان بیکاری در کمتر از دو هفته به این بیماری همه گیر است منجر به کسب و کار در حال تعطیل در سراسر کشور.

ادعای اعداد برای هفته پایان مارس 21. رسمی اجماع برآورد از داو جونز خواستار 1.5 میلیون ادعا می کند.

“آنچه سرمایه گذاران واقعا باید برای به دست آوردن اعتماد به نفس به تغییر برای رشد داده است که نشان می دهد این … چشم انداز خطرات برای coronavirus خود را در حال بهبود” تاد Jablonski, chief investment officer از اصل نمونه کارها استراتژی در اصل سرمایه گذاران جهانی گفت: CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” روز پنج شنبه صبح به وقت سنگاپور.

“من فکر می کنم این کلید برای اعمال نمی شود قبل از بحران fundamentals مقابل پست-بحران قیمت به سعی کنید به تعیین که در آن ارزش نشسته” Jablonski گفت.

در روز چهارشنبه شاخص Dow با صعود بیش از 2% یا 495.64 امتیاز به 21,200.55. بوئینگ و نایک سوخت 30 شاخص سهام, افزایش 24 درصد و 9 درصد بود. S&P 500 نیز ثبت نام به دست آوردن, بالا رفتن 1.1%. شاخص Nasdaq Composite شد نسبی underperformer فرو بردن 0.5% به عنوان Facebook, آمازون, اپل, Netflix و گوگل-پدر و مادر الفبای تمام بسته پایین تر است.

سهام بسیج برای بسیاری از روز بعد از کاخ سفید و سنا در یک توافق 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه در اوایل صبح روز چهارشنبه. چهارشنبه دستاوردهای تمدید جمعه تاریخی رالی که دیدم داو ثبت نام بهترین روز از سال 1933 و پس از آن بزرگترین واحد-بعد از نقطه به دست آوردن در طول تاریخ است. شنبه شد و S&P 500 را بهترین روز از سال 2008.

در چه بوده است درباره نوسانات شدید در بازار این اولین بار بود که شاخص موفق به post back-to-back سود از فوریه.

با وجود این دستاوردهای مهم به طور متوسط هنوز هم مقدار زیادی از زمین را قبل از بازگشت به بالاترین رکورد. S&P 500 است و 27 درصد کمتر از ماه فوریه آن بالا تمام وقت در حالی که داو معامله 28.3 درصد کمتر از رکورد.

فدرال رزرو به شدت در تلاش برای تقویت اقتصاد به عنوان coronavirus شیوع و پس از آن کسب و کار رکود همچنان به انتقام ویران کردن در بازارهای جهانی است. در میان چیزهای دیگر, بانک مرکزی کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و اعلام بی سابقه ای کاهش کمی برنامه.

سابق بن برنانکی گفت که زمان رئیس پاول بوده است “بسیار فعال” در حالی که اشاره کرد که بازار هنوز هم می تواند در برای تندتر کاهش جلوتر است.

“این امکان وجود دارد برای رفتن به یک بسیار تیز و من امیدوارم که کوتاه و رکود اقتصادی در سه ماهه بعدی به دلیل همه چیز را تعطیل, البته,” او گفت: در CNBC “Squawk Box.” اما او صدا توجه داشته باشید خوش گفت که وجود دارد همچنین می تواند یک “نسبتا سریع دوباره بجای اول برگشتن.”

—CNBC یعقوب Pramuk کمک گزارش.

 اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>