داو آتی افت بیش از 800 امتیاز به عنوان برگ برنده سخنرانی ناامید سرمایه گذاران

Meric Greenbaum تعیین شده بازار ساز IMC مالی به نظر می رسد در هیئت مدیره قبل از زنگ باز درست قبل از معاملاتی متوقف در بورس نیویورک در 9 مارس سال 2020 در نیویورک است.

Timothy A. کلاری | خبرگزاری فرانسه | گتی Imgaes

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده کاهش یافت و در اوایل روز شنبه پس از یک آدرس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به سرکوب نگرانی از رکود اقتصادی ممکن است از coronavirus.

این حرکت در می آید و پس از میانگین صنعتی داو جونز به پایان رسید تاریخی خود را 11 سال bull بازار اجرا شده توسط بسته شدن در بازار داشته باشد.

به عنوان 12:24 a. m. ET شنبه داو آتی بودند پایین 855 امتیاز بنحوی از دست 815.22 امتیاز در باز است. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز به شدت پایین تر است. قبلا داو آتی کاهش یافته است بیش از 1 ، 000 امتیاز.

در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد سفر از اروپا خواهد بود به حالت تعلیق در 30 می گوید: به عنوان بخشی از دولت در پاسخ به کوروناویروس. تهمت نیز گفت: دولت با ارائه کمک مالی برای کارگران که بیمار مراقبت از دیگران به دلیل ویروس یا قرنطینه می شوند.

این اطلاعیه نمی شد به اندازه کافی برای سرمایه گذاران که به دنبال یک قوی تر مالی پاسخ به محدود کردن برنامه به طور بالقوه رشد اقتصادی آهسته تر.

در همین حال انجمن ملی بسکتبال نیز اعلام کرد دوشنبه شب که آن را تعلیق آن فصل پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای COVID-19.

این حرکت در آینده پس از دیگری وحشی جلسه در وال استریت و مرگ داو ضبط-تنظیم بازار bull run آغاز شد که در مارس 2009. آبی تراشه شاخص سقوط 1,464.94 امتیاز و یا 5.9 درصد در 23,553.22. 30-میانگین سهام بسته در بازار داشته کاهش بیش از 20% پایین تر از رکورد مجموعه تنها در ماه گذشته و قرار دادن برای پایان دادن به گسترش است که آغاز شده و در سال 2009 به دلیل بحران مالی است.

“چلیپا از احساس وحشت و نگرانی سرمایه گذاران احساس به عنوان coronavirus گسترش احاطه آنچه ممکن است اتفاق می افتد به مصرف کننده صرف” نوشته اسکات رن ارشد بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه.

“مصرف کنندگان نشستن در خانه و نه در خارج پول خرج چرا که آنها از ترس ابتلا به کروناویروس نهایی نتیجه منفی,” او اضافه شده است. “از آن شده است که مصرف کننده ایالات متحده است که رانندگی بازیابی اتوبوس در طول این مدت گسترش است.”

داو را 1,464-نقطه قطره در روز چهارشنبه شد و در بخش های بزرگ به لطف outsized ضرر و زیان در planemaker بوئینگ که سقوط کرد 18.15 درصد و دچار بدترین حالت آن روز در وال استریت از سال 1974 با توجه به FactSet داده است. که سهام پایین است بیش از 50 ٪ بیش از شش ماه گذشته.

S&P 500 و Nasdaq Composite با شانس کمی بهتر در چهارشنبه کردن 4.89% و 4.7 درصد بود. این دو شاخص نیز باقی می ماند فقط در خارج از بازار خرس قلمرو البته پایین حداقل 19 درصد از مربوطه خود را ضبط می بندد.

سرمایه گذاران همچنان به سرزنش گسترش و اقتصادی از coronavirus در ماه گذشته را شیب دار ضرر و زیان است. این ویروس که در حال حاضر آلوده بیش از 124,000 مردم در سراسر جهان و کشته شدن حداقل 4,589 تهدید به اخلال در کشورهایی مانند ایتالیا که گرفته اند اقدام تهاجمی به سرعت گسترش آن.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه که تمام کشور را در فروشگاه ها به جز داروخانه ها و مواد غذایی بسته خواهد شد در یک حرکت تلقی هر دو لازم برای حفاظت از سلامت انسان و یک تهدید برای کشور خروجی.

وال استریت نگران است که چنین اقداماتی می تواند نکته اقتصاد جهانی به رکود اقتصادی به خصوص اگر واشنگتن تصمیم می گیرد این بیماری شایع است به اندازه کافی در آمریکا به حکم اقدامات مشابه است. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 یک بیماری همه گیر در اوایل روز چهارشنبه.

CNBC Eustance هوانگ کمک به این گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>