داو آتی افت بیش از 700 امتیاز با اشاره به یک روز دیگر از کاهش در وال استریت

یک مرد با پوشیدن یک ماسک پیاده روی در بورس نیویورک (NYSE) در 17 مارس سال 2020 در وال استریت در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده کاهش یافت و عصر روز چهارشنبه سیگنالینگ یک روز دیگر ریزش دیوار در خیابان.

از 11:13 p. m. ET شاخص میانگین صنعتی داوجونز آتی بودند 793 امتیاز پایین تر بنحوی باز قطره 689.92 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq آتی نیز با اشاره به پایین باز می شود هر چند قراردادهای آتی معامله می تواند به سرعت در حال تغییر یک شبه.

این حرکت را دنبال کرد و در عین حال یکی دیگر از روز خشونت در وال استریت در روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران چرخش به بدبینی پس از روز سه شنبه 6% گزاف گویی.

داو کاهش یافته است 1 ، 338 پر.46 امتیاز و یا 6.3% در روز چهارشنبه و مسجل اول آن زیر 20,000 پس مارس 2017. داو پایین بود بیش از 2.300 امتیاز در پایین از جلسه. S&P 500 با کاهش 5.2 درصد به 2,398.10 و بسته نزدیک به 30 درصد کمتر از یک رکورد در ماه گذشته به عنوان شاخص غرق شد بیشتر به بازارهای خرس.

چشم آبیاری و افزایش عملکرد وزارت خزانه داری نیز نگه داشته و سرمایه گذاران مضطرب است. 10 ساله خزانه داری میزان افزایش پایه 22 امتیاز به 1.18% روز چهارشنبه پس از افزایش بیش از 30 واحد در روز سه شنبه به عنوان آن را برای هفتمین روز متوالی از رکورد پایین.

پیش از آن در عصر روز چهارشنبه آتی چرخش بالاتر پس از بانک مرکزی اروپا اعلام کرد همه گیر اضطراری خرید برنامه است که استقرار €750 میلیارد دلار ($819 میلیارد دلار) برای خرید اوراق بهادار برای کمک به حمایت از اقتصاد اروپا است. بانک مرکزی گفت: خریدهای انجام خواهد شد تا پایان سال 2020 و شامل انواع دارایی ها از جمله بدهی های دولت.

“بانک مرکزی اروپا خواهد شد اطمینان حاصل شود که تمام بخش های اقتصاد می تواند به نفع از حمایت مالی شرایط است که آنها را قادر به جذب این شوک” بانک مرکزی گفت: در یک نسخه. “این امر به همان اندازه به خانواده ها و شرکت ها و بانک ها و دولت ها است. شورای حکومتی انجام خواهد داد همه چیز لازم را در ماموریت خود را.”

بانک مرکزی اروپا اقدام به شرح زیر طرح های مشابه توسط بانک فدرال ایالات متحده خود را همتای. فدرال ریزرو اعلام کرد در اوایل این ماه قصد دارد به پمپ اضافی $1 تریلیون دلار به اقتصاد آمریکا از طریق خرید دارایی ها و کاهش نرخ وجوه فدرال به صفر است.

گسترش coronavirus همچنین led در بازار بورس نیویورک تا روز چهارشنبه اعلام کند که آن را به طور موقت نزدیک تاریخی خود را طبقه تجاری و حرکت به طور کامل به تجارت الکترونیکی است. ارز گفت که دو نفر تست مثبت برای این بیماری در نمایش آن انجام شده این هفته است.

همه تجارت الکترونیکی آغاز خواهد شد در تاریخ 23 مارس در باز کردن ارز گفت.

ابراز سرمایه گذار نگرانی در مورد ویروس دیرین صندوق های تامینی لایحه Ackman پیوست CNBC در روز چهارشنبه به هشدار می دهند که این رمان coronavirus خواهد انتقام تخریب در بازارهای مالی و اقتصاد ایالات متحده بدون اقدام بی سابقه توسط دولت فدرال.

Ackman و نمرات از دیگر اقتصاددانان و سرمایه گذاران نگران هستند که این ویروس و تلاش برای جلوگیری از گسترش آن می تواند تضعیف ایالات متحده تولید و صادرات و در نهایت رشد تولید ناخالص داخلی ایالات متحده.

Pershing مربع اجرایی خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شروع “بهار” ایالات متحده برای یک ماه و تعلیق همه علاقه اجاره و پرداخت مالیات برای مدت.

“ما نیاز به آن را تعطیل کن… این تنها پاسخ” میلیاردر سرمایه گذار گفت. “امریکا به پایان خواهد رسید به عنوان ما آن را می دانم. من متاسفم که می گویند پس, مگر اینکه ما را به این گزینه است.”

سهام منتقل کردن خود را پایین نسبت به پایان روز چهارشنبه جلسه پس از سنا تا به حال به اندازه کافی رای به تصویب یک لایحه در حال گسترش مرخصی با حقوق و مزایای بیکاری در پاسخ به این ویروس به عنوان بخشی از آنچه که انتظار می رود عظیم دولتی در پاسخ به جلوگیری از یک رکود اقتصادی است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او را برای رای دادن به این طرح با وجود آنچه که او به نام “واقعی کاستی.” با نیاز فوری به اقدام “من اعتقاد ندارم که ما باید اجازه کمال دشمن از چیزی است که کمک خواهد کرد که حتی یک زیر مجموعه از کارگران” او گفت:.

کاخ سفید با وزن مالی بسته از بیش از 1 تریلیون دلار است که شامل پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک و صنعت هواپیمایی.

وال استریت شده است در یک اقدام بی سابقه غلتکی سوار coaster میان coronavirus آشفتگی با S&P 500 نوسانی 4 درصد و یا بیشتر در هر دو جهت برای هشت جلسه متوالی.

— CNBC Eustance هوانگ و کریستین وانگ کمک به این گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>