داو آتی افت بیش از 100 امتیاز به عنوان درآمد نجومی ادامه مدعیان جلوتر

سهام ایالات متحده در معاملات آتی کاهش یافت و روز پنج شنبه با تمرکز سرمایه گذاران درآمد نتایج و نگاه به آینده به صورت هفتگی تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده گزارش شد.

میانگین صنعتی داو جونز آتی 150 امتیاز پایین تر و یا 0.6%. S&P 500 آتی نیز با کاهش 0.7% و Nasdaq-100 آتی بودند با 1.4 درصد.

بانک آمریکا گزارش بهتر از حد انتظار درآمد برای سه ماهه قبلی است. این سهام کاهش یافت و بیش از 2% به عنوان شرکت خود را کنار بگذارند 4 میلیارد دلار برای coronavirus مربوط به ضرر و زیان است. داو عضو Johnson & Johnson معامله 0.8% پایین تر با وجود ارسال بهتر از نتایج مورد انتظار. مورگان استنلی نیز به مجموعه گزارش درآمد بعد در روز پنج شنبه همراه با Netflix ابوت آزمایشگاه و domino’s Pizza.

پنج شنبه حرکت در آمد زیر یک عمده فروش در سرزمین اصلی چین سهام که دیدم شانگهای کامپوزیت پایین تر از 4 درصد در روز است. که با وجود چین گزارش داد که تولید ناخالص داخلی این کشور رشد 3.2 درصد در سه ماهه دوم سال نسبت به سال پیش — بالاتر از انتظارات 2.5% رشد اقتصاد در یک نظرسنجی رویترز.

در ایالات متحده معامله گران در انتظار انتشار آمار هفتگی تعداد مدعیان بیکاری داده است. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار 1.25 میلیون نفر به ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

ژوئن فروشی شماره نیز منتشر خواهد شد در روز پنج شنبه با اقتصاددانان نظرسنجی داوجونز انتظار 5.2% پرش به اقتصاد ادامه داد: برای بازگشایی شده است. ممکن است 17.7% افزایش منفجر گذشته برآورد شد و بزرگترین خواندن رکورد.

سهام به پایان رسید و روز چهارشنبه جلسه بالاتر سوخت اخبار مثبت در مورد یک پتانسیل coronavirus واکسن نیز به عنوان قوی درآمد نتایج حاصل از گلدمن ساکس.

اطلاعات منتشر شده جدید مجله پزشکی انگلستان نشان داد مدرن را coronavirus واکسن تولید یک “قوی” پاسخ ایمنی یا خنثی سازی آنتی بادی در تمام 45 بیماران در مراحل اولیه خود بشر محاکمه.

با چهار دست آوردن S&P 500 در حال حاضر کمتر از 5 درصد دور از دوره نقاهت آن مه تمام زمان بالا, سطح, اگر چه برخی از سرمایه گذاران بر این باورند که تجمع اجرا شده است بیش از حد, بیش از حد سریع را با توجه به تمام این ابهامات که در بازار باقی می ماند.

“ما نه از جنگل هستند و هنوز دور از بازگشت به قبل از Covid-19 سطح اقتصادی گفت:” مقابله فیشر رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در, استراتژیک ثروت همکاران.

“بازار است که نیاز به مراقبت های بهداشتی راه حل به عنوان اقتصاد بود مجبور به تعطیل برای مراقبت های بهداشتی موضوع است. تا کنون ما تا به حال کمک مالی و پولی برای این مشکل است. تا زمانی که پزشکی واقعی درمان یافت این بازار باقی خواهد ماند فرار,” او اضافه شده است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

—CNBC Eustance هوانگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>