معامله گران کار قبل از بسته شدن بل در بازار بورس نیویورک (NYSE) در تاریخ 28 فوریه سال 2020 است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده کاهش یافت و در شب چهارشنبه پس از یک آدرس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به سرکوب نگرانی از رکود اقتصادی ممکن است از coronavirus.

این حرکت در می آید و پس از میانگین صنعتی داو جونز به پایان رسید تاریخی خود را 11 سال bull بازار اجرا شده توسط بسته شدن در بازار داشته باشد.

داو آتی بودند پایین 811 امتیاز نشان دهنده ریزش حدود 770 امتیاز در پنجشنبه باز است. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز پایین تر است.

در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد سفر از اروپا خواهد بود به حالت تعلیق در 30 می گوید: به عنوان بخشی از دولت در پاسخ به کوروناویروس. تهمت نیز گفت: دولت با ارائه کمک مالی برای کارگران که بیمار, مراقبت, برای, دیگر با توجه به این ویروس و یا قرنطینه می شوند.

این اطلاعیه نمی شد به اندازه کافی برای سرمایه گذاران که به دنبال یک قوی تر مالی پاسخ به محدود کردن برنامه به طور بالقوه رشد اقتصادی آهسته تر.

این حرکت در آینده پس از دیگری وحشی جلسه در وال استریت و مرگ داو ضبط-تنظیم بازار bull run آغاز شد که در مارس 2009. آبی تراشه شاخص کاهش یافت و 5.85% روز چهارشنبه در 23553.22 بیش از 20 درصد زیر آن رکورد از 29551.42 آمار در فوریه. 12 و به آنچه که به طور گسترده ای به عنوان یک بازار خرس.

“چلیپا از احساس وحشت و نگرانی سرمایه گذاران احساس به عنوان coronavirus گسترش احاطه آنچه ممکن است اتفاق می افتد به مصرف کننده صرف” نوشته اسکات رن ارشد بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه.

“مصرف کنندگان نشستن در خانه و نه در خارج پول خرج چرا که آنها از ترس ابتلا به کروناویروس نهایی نتیجه منفی,” او اضافه شده است. “از آن شده است که مصرف کننده ایالات متحده است که رانندگی بازیابی اتوبوس در طول این مدت گسترش است.”

داو را 1,464-نقطه قطره در روز چهارشنبه شد و در بخش های بزرگ به لطف outsized ضرر و زیان در planemaker بوئینگ که سقوط کرد 18.15 درصد و دچار بدترین حالت آن روز در وال استریت از سال 1974 با توجه به FactSet داده است. که سهام پایین است بیش از 50 ٪ بیش از شش ماه گذشته.

S&P 500 و Nasdaq Composite با شانس کمی بهتر در چهارشنبه کردن 4.89% و 4.7 درصد بود. این دو شاخص نیز باقی می ماند فقط در خارج از بازار خرس قلمرو البته پایین حداقل 19 درصد از مربوطه خود را ضبط می بندد.

سرمایه گذاران همچنان به سرزنش گسترش و اقتصادی از coronavirus در ماه گذشته را شیب دار ضرر و زیان است. این ویروس که در حال حاضر آلوده بیش از 124,000 مردم در سراسر جهان و کشته شدن حداقل 4,589 تهدید به اخلال در کشورهایی مانند ایتالیا که گرفته اند اقدام تهاجمی به سرعت گسترش آن.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه که تمام کشور را در فروشگاه ها به جز داروخانه ها و مواد غذایی بسته خواهد شد در یک حرکت تلقی هر دو لازم برای حفاظت از سلامت انسان و یک تهدید برای کشور خروجی.

وال استریت نگران است که چنین اقداماتی می تواند نکته اقتصاد جهانی به رکود اقتصادی به خصوص اگر واشنگتن تصمیم می گیرد این بیماری شایع است به اندازه کافی در آمریکا به حکم اقدامات مشابه است. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 یک بیماری همه گیر در اوایل روز چهارشنبه.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im