داو آتی کاهش زیر وال استریت را roller-coaster جلسه

سهام ایالات متحده آتی کمتر بود پنج شنبه شب به عنوان سرمایه گذاران ادامه داد: به وزن چشم انداز بالقوه coronavirus درمان است.

میانگین صنعتی داو جونز آتی کاهش 100 امتیاز دلالت جمعه افتتاح کاهش حدود 169 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز با اشاره به جمعه باز کردن ضرر و زیان برای این دو شاخص.

عمده میانگین گرفته شد برای یک سوار وحشی در طول جلسه به طور منظم پس از فایننشال تایمز گزارش داد — با استناد به اسناد و مدارک به طور تصادفی منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی — که Gilead Sciences’ مواد مخدر remdesivir را بهبود نمی بخشد coronavirus بيماران بیماری است. اسناد و مدارک ذکر شده توسط FT مراجعه کننده به یک کارآزمایی بالینی است.

جلعاد به ذکر است که مطالعه “فسخ اولیه با توجه به پایین ثبت نام” ترک آن را “underpowered فعال از نظر آماری معنی دار نتیجه گیری. به این ترتیب مطالعه نتایج مجمل.”

S&P 500 و Nasdaq Composite بسته فقط زیر flatline روز پنج شنبه در حالی که داو eked یک افزایش کوچک. در جلسه اخیر اما به طور متوسط تمام شد تا بیش از 1٪.

برای مطمئن شود, CNBC Jim Cramer مطرح شک بیش از این محاکمه انجام شده در چین ارائه مشاوره به سرمایه گذاران منتظر نتایج مطالعات آمریکا قبل از بی توجهی به درمان است.

“من می گویند صبر کنید تا مطالعات آمریکا آمد” کرامر گفت: در یک صدای جیر جیر. “دانشگاه شیکاگو مطالعه بسیار دقیق تر. من چوب با آن. شما لازم نیست که به آن اعتقاد دارند..اما این سومین بار است که چین باید گفت که مواد مخدر کار نمی کند.”

Coronavirus شیوع تحت سلطه است روحیۀ بازار برای بسیاری از سال 2020 به عنوان سرمایه گذاران دست به گریبان با آن عواقب اقتصادی.

بیش از 2.6 میلیون نفر تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده بیش از 800,000 موارد تایید شده است. اما کاهش در جدید روزانه موارد افزایش یافته و سهام خود را از پایین رسیده مارس 23.

عمده میانگین بسیج بیش از 25% از اواخر ماه مارس با S&P 500 retracing حدود نیمی از آن نزولی حرکت از تمام زمان بالا مجموعه Feb. 19.

اخبار remdesivir زدم عمده به طور متوسط از آنها در جلسه اخیر اما دیگر sharp قیمت نفت پوش کاهش در سهام.

آمریکا نفت خام در معاملات آتی برای تحویل در ماه ژوئن رسید 19.7 درصد به حل و فصل در $16.50 در هر بشکه در میان افزایش شرط برای آمریکا و کاهش تولید. پنجشنبه دستاوردهای آورده نفت را دو روز سود به بیش از 40 درصد است.

هنوز وست تگزاس اینترمدیت همچنان پایین تر از 70% در سال با وجود قوی بازگشت به عقب داشت.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>