داو می افتد بیش از 100 امتیاز پس از درد و رنج ناگهانی ظهر فروش که اشتباه معامله گران

سهام کاهش یافت و روز پنج شنبه با بسیاری از ضرر و زیان در آینده در یک حرکت ناگهانی ظهر.

معامله گران می تواند با دقت اشاره کردن یک کاتالیزور به صورت ناگهانی کاهش پیدا کند. برخی از ویژگی های برجسته عوامل شکستن همراه با افزایش خطر کردن احساسات ناشی از ترس از coronavirus کندی اقتصاد جهانی است.

میانگین صنعتی داو جونز بسته 128.05 امتیاز پایین تر و یا 0.4% در 29,219.98. 30-میانگین سهام رفت از معامله کردن در مورد 200 امتیاز به یک جلسه کم از پایین 388 امتیاز در حدود دو دقیقه قبل از بازگشت. S&P 500 تضعیف 0.4% به 3,373.23 و شاخص Nasdaq Composite با 0.7% کاهش به 9,750.96. پنج شنبه حرکت می آیند یک روز پس از S&P 500 و Nasdaq آمار رکورد.

برخی از معامله گران با اشاره به یک گزارش از دولت چین اجرا جهانی بار که گفته شده است یک افزایش شدید در coronavirus موارد در بیمارستانی در پکن. در حالی که زمان داستان مطابقت ندارد با شنبه را به پایین حرکت می کند آن شیر را به بازار نگرانی در مورد کوروناویروس وزن در اقتصاد جهانی است.

گلدمن ساکس تضعیف 2 درصد. اینتل بدترین نمایشی سهام داو سقوط 2.5%. ارزش سهام اپل نیز با کاهش 1٪.

پیاده راه رفتن در امتداد دیوار خیابان در نزدیکی بازار بورس نیویورک در نیویورک است.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

“این بازار فقط در حال حرکت در حرکت و در این نقطه آن را به قیمت نزدیک به کمال گفت:” مسیحی Fromhertz مدیر عامل شرکت ترایبکا تجارت ، “در این مرحله اگر ما شروع به دیدن هر چیزی منفی آن احتمالا نیروی برخی از مردم شروع به گرفتن سود.”

حرکت سهام — که توسط خود درآمد بالا و رشد انتظارات — منجر شده اند گسترده تر در بازار, بالاتر در این سال است. روز پنج شنبه این iShares لبه MSCI ایالات متحده آمریکا حرکت ETF (MTUM) کاهش یافته است در مورد 0.4%. ارزش خود را همتای iShares لبه MSCI ایالات متحده آمریکا ارزش ETF (VLUE) بود پایین 0.2%. هنوز MTUM است تا حدود 8.7 درصد در سال 2020 در حالی که VLUE مسطح است.

Fromhertz گفت: حرکت را outperformance بیش از ارزش بود “کمی کشیده” و اشاره کرد که “هنگامی که چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد … معمولا ما شروع به دیدن یک انهدام رشد است.”

سنتی پناهگاه های امن مانند اوراق قرضه و طلا افزایش در روز پنج شنبه. معیار توجه داشته باشید 10 سال کاهش عملکرد به 1.52% در اطراف آن جلسه کم است. بازده حرکت معکوس به قیمت. قیمت طلا با صعود به هفت سال اقامت 0.5% بالاتر در $1,620.50 در هر اونس رسید.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد که 74,576 موارد جدید کروناویروس در حال حاضر تایید شده است با 2,118 مرگ و میر در سرزمین اصلی. Coronavirus موارد نیز خونتان در کره جنوبی. کشور گفت: موارد تایید شده اند شروع به پریدن کرد به 82 بیش از دو برابر تعداد قبلی موارد است.

“Coronavirus به ما یادآوری می کند که چقدر کوچک جهان است,” گفت: Ed Yardeni رئیس جمهور و رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Yardeni پژوهش است. “حتی به عنوان عفونت شده است تا حد زیادی موجود به چین کسب و کار انشعابات باید موج در سراسر جهان است.”

S&P رتبه جهانی هشدار داد در گزارش روز پنج شنبه که چینی دهندگان می تواند ضربه تا آنجا که $1.1 تریلیون دلار در سوال به عنوان وام به coronavirus امواج از طریق اقتصاد چین در حالی که گلدمن ساکس گفته است که بازارهای در حال شمردن پتانسیل خرید اینترنتی از شیوع پیشنهاد “خطرات ناشی از اصلاح بالا هستند.”

پیش از آن در روز یک مقام عالی رتبه فدرال رزرو رسمی هم ریخته و آب سرد در انتظار بازار برای ساده تر سیاست های پولی از بانک مرکزی ایالات متحده.

“بازار” قیمت گذاری در نرخ کاهش است کمی روی حیله و تزویر” تغذیه نایب رئیس ریچارد Clarida گفت CNBC استیو Liesman اشاره کرد که او ترجیح می دهد در نگاه اقتصاددانان پیش بینی کرده اند بیش از بازارهای آتی در بانک فدرال نرخ. Clarida اشاره کرد که اکثر اقتصاددانان انتظار نیست کاهش نرخ به زودی از تغذیه.

“من فکر نمی کنم زمانی که شما درخواست مردمی آنها در حال قیمت گذاری است که در کاهش نرخ حتی اگر قیمت گذاری بازار ممکن است نشان می دهد که” او اضافه شده است.

گران قیمت گذاری شده اند در حداقل یک کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو برای این سال آموزش مداوم گروه FedWatch ابزار را نشان می دهد. انتظارات برای کاهش نرخ به عنوان سرمایه گذاران دست و پنجه نرم کردن با شیوع مرگبار coronavirus و عواقب آن برای اقتصاد جهانی است.

—CNBC الیوت اسمیت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>