داو عقب می افتد از افزایش بزرگ در حال حاضر تا 100 امتیاز

سهام در معاملات روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران مضطرب بیش از زمان بالقوه محرک های مالی برای جلوگیری از کندی رشد اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 100 امتیاز بالاتر یا 0.3%. پیش از آن در روز 30 میانگین سهام شد تا 945 امتیاز. S&P 500 بود تا 0.5% پس از پریدن 3.7%. شاخص Nasdaq Composite با پیشرفته به اندازه 3.8% قبل از معاملات با 0.8 ٪ بالاتر است. عمده متوسط به طور خلاصه تبدیل منفی زودتر با داو سقوط تا آنجا که 160 امتیاز.

S&P 500 در بخش انرژی معامله شد تا فقط 0.1% پس از صعودی به اندازه 6.8%. نجیب انرژی و کیندر مورگان کاهش 5.8 درصد و 4.9 درصد منجر به بخش پایین تر است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شناور در دوشنبه ایده “حقوق و دستمزد مالیات کاهش یا تسکین” برای جبران تاثیر منفی از coronavirus. پتانسیل مشوق های مالیاتی در بالا آمده است از $8.3 میلیارد دلار در هزینه های بسته تهمت امضا شده در هفته گذشته. با این حال مقامات دولت CNBC گفت که کاخ سفید است نه به نورد از طرح های خاص برای مقابله با کروناویروس ناشی از رکود اقتصادی.

“در حالی که اعتقاد ما این است که یک بسته محرک مالی تولید خواهد شد که زمان و دامنه نامشخص باقی می ماند” گفت: Ed آسیاب واشنگتن تحلیلگر سیاست در ریموند جیمز در یک توجه داشته باشید. “وقتی پرسیده شد که در مورد پتانسیل برای یک سال مالی بسته برخی از رهبران جمهوری خواه در تپه نشان داد که آنها معتقدند این اقدامات به طور زودرس و کلید دموکرات کنگره با این استدلال که وجود دارد بیشتر فوری اولویت بر کاهش مالیات خود و برنامه ریزی برای معرفی خود به خود بسته در چند روز آینده.”

بازار دچار تاریخی فروش روز دوشنبه با شاخص های Dow و S&P 500 ياوه 7.8 درصد و 7.6 درصد هر دو ارسال بدترین روز از سال 2008. داو را 2,013 نقطه رها شد و همچنین بزرگترین-همیشه نقطه رها کردن برای 30-میانگین سهام.

عمیق سهام تار و مار قرار دادن رکورد طولانی بازار گاو نر در معرض خطر است. همانطور که از روز دوشنبه نزدیک به S&P 500 بود 19 درصد کمتر از آن روزانه تمام زمان بالا از 3,393.52 از Feb.19. معیار خواهد سقوط به بازار خرس خاک اگر آن اسلامپ 20 درصد از اوج آن و یا بیشتر.

“ما repriced در سراسر هیئت مدیره گفت:” گرگوری Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار. “همه چیز را به سادگی منتقل زیادی است. و ما نشان می دهد این حرکت است و در عین حال مقایسه به قبل از دوره در زمان با توجه به میزان حرکت قابل درک است اما ممکن است گمراه کننده باشد.”

قیمت نفت بالاتر حرکت می کند

در همین حال قیمت نفت را دیدم برخی از مهلت اوایل روز سه شنبه. آمریکا وست تگزاس اینترمدیت آتی شد تا 7.7 درصد در $33.54 در هر بشکه رسید. بین المللی معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت اضافه شده 7.5% در $36.95 در هر بشکه رسید.

که پس از تکان دهنده از سقوط قیمت نفت جنگ roiled بازار در حال حاضر در لبه مورد اقتصادی خرید اینترنتی از سرعت گسترش coronavirus. نفت ارسال شده بدترین حالت آن بعد از سال 1991 با نفت وست تگزاس اینترمدیت ياوه بیش از 24% دوشنبه پس از عربستان سعودی, کاهش قیمت فروش نفت خام برای ماه آوریل پس از سقوط در اوپک شد.

روز دوشنبه هیولا فروش باعث یک بازار کلیدی circuit breaker که منجر به 15 دقیقه توقف در معاملات اولیه در جلسه.

سرمایه گذاران به دنبال در دوشنبه دارائی های ایمن در میان اضافی ترس که coronavirus را مختل جهانی زنجیره تامین و نکته اقتصاد به رکود اقتصادی است. بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کمتر از 0.5 ٪ برای اولین بار در حالی که 30 سال رای نقض 1%. در یک نقطه و اوایل دوشنبه 10 سال به تضعیف 0.318%.

عملکرد وزارت خزانه داری دوباره در روز سه شنبه 10 سال و نرخ معلق در هوا بالاتر از 0.6% در حالی که 2 سال از عملکرد معامله در 0.48%. 30 سال بازده اوراق قرضه صعود به بالای 1% به تجارت در 1.133%.

—CNBC Eustance هوانگ و پیتر Schacknow کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

اصلاح: این داستان بود تجدید نظر به درست زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد دلار بسته است. آن هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>