داو می افتد 350 امتیاز جمعه به کلاه بدترین هفته برای وال استریت پس از بحران مالی

سهام سقوط یک بار دیگر در روز جمعه دربندی خود بدترین هفته پس از بحران مالی به عنوان نگرانی بیش از coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد همچنان به سر و صدا تمایلات سرمایه گذار.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 357.28 امتیاز و یا بیش از 1% به 25,409.36. 30-سهام داو به طور خلاصه کاهش یافت و بیش از 1 ، 000 امتیاز و سپس بسیج به نزدیک در یک جلسه معاملاتی ویژگی های این هفته است. S&P 500 تضعیف 0.8% به 2,954.22. شاخص Nasdaq Composite با بسته مسطح در 8,567.37 افتاد اما تا آنجا که 3.5 درصد در روز است.

برای هفته داو کاهش بیش از 12 درصد — بزرگترین هفتگی کاهش از سال 2008. یک امتیاز اساس شاخص Dow کاهش بیش از 3,500 نقاط دور و بزرگترین هفتگی نقطه از دست دادن هرگز. آن را نیز به پایان رسید و این هفته در اصلاح خاک های پایین 14.1% از معاملات روزانه رکورد مجموعه Feb. 12. S&P 500 از دست 11.5% هفته به تاریخ در آن بدترین عملکرد هفتگی پس از بحران. سهام ایالات متحده معیار خاموش است حدود 13 درصد از آن بالا بریده شده فقط در هفته گذشته. Nasdaq از دست 10.5% این هفته و نزدیک به 13 درصد کمتر از رکورد بالا.

“دلیل این اتفاق افتاد به سرعت است که به دلیل شتاب بالا رفتن آنقدر بزرگ بود گفت:” لیز ان san francisco news رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در چارلز شواب. “صندوق های تامینی به الگوریتمی معاملات quants: آنها در حرکت است.”

تعهد توسط فدرال رزرو اواخر جمعه کاسته بازار درد کمی به نزدیک است. رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: در بیانیه بانک مرکزی “عنوان مناسب” برای حمایت از اقتصاد در میان شیوع کروناویروس.

“آنچه ما در حال حاضر بسیار ترسناک بهداشت جهانی ترساندن است که باعث پیچیده زنجیره تامین به غرفه” گفت: هنر هوگان ارشد بازار استراتژیست ملی در اوراق بهادار. “به این ترتیب ما یک شوک عرضه در حال حاضر. ساده تر سیاست های پولی می تواند کمک کند اگر ما به تکامل را به یک شوک تقاضا با آسیب های اقتصادی است که به دنبال راه COVID-19. کاهش نرخ نه تنها اشتباه تجویزی برای چه ails اقتصاد در حال حاضر آنها بد پزشکی طولانی مدت از آنها می تواند افزایش قیمت بدون واکنش عرضه.”

بازده غوطه

عمده متوسط تحت فشار بودند روز جمعه در بخشی به دلیل سرمایه گذاران نگه داشته و اضافه کردن به اوراق قرضه خود را در بازار و قرار گرفتن در معرض فرار سهام. معیار آمریکا 10 سال عملکرد خزانه داری لمس تازه و کم سابقه بوده است. از آن گذشته بود در 1.14%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

در میان آخرین coronavirus سرفصل بازار شد, پاسخ, به, یک, گوگل, کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus این شرکت در روز جمعه گفت. نیوزیلند و نیجریه, گزارش شب اول خود را coronavirus موارد است. کره جنوبی, در ضمن, تایید بیش از 500 مورد جدید. چین گزارش 327 موارد اضافی.

بوئینگ و جی پی مورگان چیس شد بزرگترین decliners در داو در جمعه انداختن بیش از 4 ٪ در هر. اپل تضعیف 0.1% اما به طور خلاصه وارد بازار خرس خاک.

Cboe Volatility Index همچنین به عنوان شناخته شده وال استریت به اصطلاح ترس سنج آمار بالایی از 49.48 که بالاترین سطح از فوریه سال 2018 است. این آخرین معامله حدود 40.

“مردم شده اند تا preconditioned به خرید شیب و همیشه به انتظار بازار به بهبود است که مردم می توانند smacked در اطراف حرکت می کند مانند این زمینه گفت:” پاتریک هنسی سر معامله گر در IPS استراتژیک سرمایه است. “هیچ کس نمی داند چگونه این چیزی که به پایان می رسد.”

سفر سهام نروژی کروز خط و خطوط هوایی آمریکا در میان بدترین نمایشی S&P 500 سهام این هفته حذف بیش از 20 درصد در آن زمان. لاس وگاس شن و ماسه از دست داده و بیش از 10 درصد در آن زمان. Regeneron داروسازی و Qorvo تنها S&P 500 قطعات تا پایان هفته بالاتر است.

“زمان این بود که فقط بدترین با توجه به تمایلات سرمایه گذار در حال بالا” گفت: Doug رمزی رئیس سرمایه گذاری افسر در Leuthold گروه با اشاره به شیوع کروناویروس. “من مطمئن هستم که بازار واقعا قیمت در پتانسیل اقتصادی تاثیر از این است.”

نگرانی بیش از coronavirus نیز منجر چندین شرکت به موضوع سود و درآمد هشدارهای. مایکروسافت گفت: یکی از کلیدی آن بخش ممکن است دیدار قبلی این شرکت درآمد راهنمایی. پی پال همچنین هشدار داد در مورد چشم انداز خود را در روز پنج شنبه.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>