داو می افتد 100 امتیاز Netflix قطره 7 درصد منجر به تکنولوژی پایین تر

سهام تضعیف جمعه به عنوان یک کاهش شدید در Netflix بکشد سهام تحت فشار بقیه بازار تا پایان هفته.

میانگین صنعتی داو جونز نیز با کاهش 100 امتیاز یا 0.4%. S&P 500 افت 0.2 درصدی و نزدک کامپوزیت معامله 0.4% پایین تر است.

Netflix گزارش درآمد سه ماهه دوم است که از دست رفته تحلیلگر انتظارات هل دادن سهام پایین 7 درصد. این شرکت ضعیف راهنمایی برای سه ماهه سوم رشد مشترک — یک کلید متریک برای جریان های غول پیکر — همچنین کمک به تند فروش در سهام.

“این درآمد هستند و گدازه” Evercore ISI تحلیلگر لی هوروویتس نوشت: در یک توجه داشته باشید. هوروویتس اضافه شده این نتایج بودند “به اندازه کافی خوب نیست نسبت به انتظارات فراوان عنوان به چاپ آن سوار NFLX سهام به اوج تمام وقت.”

سهام عمده دیگر شرکت های فن آوری نیز تلاش می کرد. Facebook معامله با 0.7 درصد کاهش در روز جمعه در حالی که آمازون به عقب کشیده 0.1%. مایکروسافت و الفبای آغشته به 0.6 درصد و 0.2 درصد بود.

این نتایج به عنوان Netflix همراه با دیگر عمده سهام فن آوری تلاش این هفته است. Facebook, آمازون, الفبا و مایکروسافت در حال تمام کردن روز به تاریخ.

تکنولوژی مبارزات منجر به تلفظ واگرایی بین نزدک و دو نفر دیگر از عمده شاخص های Dow و S&P 500. S&P 500 و Dow هستند تا 1 درصد و 2.4 درصد در این هفته بود و در سرعت خود را برای سومین هفتۀ به دست آورید. اما tech-سنگین نزدک کاهش یافته است بیش از 1% در پیگیری به پست اول خود را هفتگی از دست دادن سه.

روز جمعه حرکت به دنبال فرار جلسه که جامعی چهار روز رگه برنده برای داو. کسانی که ضرر و زیان آمد در میان یک مخلوط دسته ای از داده های اقتصادی ایالات متحده و کنگره coronavirus موارد است.

ایالات متحده گزارش 77,200 coronavirus موارد در پنجشنبه یک رکورد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. که سنبله آورده تعداد کل آمریکا تایید عفونت به بیش از 3.57 میلیون. Covid و میر مربوط به بیش از 138,000.

“ما در حال نورد به این دوره از coronavirus موارد افزایش می یابد و ما تا به حال برخی از خاموش شدن ناگهانی” گرگوری Faranello سر از ایالات متحده, نرخ تجارت در AmeriVet اوراق بهادار. “پس قطعا وجود دارد یک حس عصبانیت در بازار است.”

— CNBC یون Li کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>